Zamítli jsme Vám reklamaci?

Veškeré reklamace posílá CZC.cz k autorizovaným servisům daných výrobců, najděte si je v seznamu servisních středisek.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Důvody zamítnutí reklamace

 • Možné příčiny - Servisní středisko vždy uvede zařízení do továrního nastavení a aktualizuje verzi softwaru. Následně provádí diagnostiku závad. Tento krok servisní středisko provádí proto, aby vyloučilo možný vliv aplikací třetích stran, které uživatel do zařízení nainstaloval a které pak mohou ovlivňovat celkový chod zařízení. Po návratu z reklamace doporučujeme vždy instalovat zpět aplikace postupně přes Google play/iStore, nikoliv uložené z profilu na Google účtu. 
 • Nejčastější závady způsobené SW - Zahřívání, zasekávání, zasekávání fotoaparátu, restartování, pomalý chod, nefunkční datové přenosy, apod.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

V zařízení zjištěná oxidace

 • Možné příčiny - Například přenos mobilního telefonu do koupelny při koupání či sprchování může vlhkost vniknout do zařízení a postupem času začne základní deska korodovat. Nebo prudká změna teploty (přechod z tepla do zimy), dojde ke kondenzaci - vytvoření vlhkosti zařízení.  
 • Jak tomu předejít - Nebrat si zařízení s sebou do koupelny a při přechodu z tepla do zimy se vyvarovat vystavení zařízení prudké změně teploty.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Mechanické poškození zařízení - příklady

 • Prohnuté zařízení - nošením telefonu v zadní kapse kalhot může dojít například při sedání k prohnutí zařízení.
 • Poškozená základní deska zařízení - V případě pádu zařízení na zem, může dojít nárazem k poškození základní desky, kdy se objeví mikroprasklina, která může způsobovat výpadky signálu nebo GPS, problikávání displeje apod.
 • Nefunkční jack/usb konektor - Častým používáním dochází k běžnému opotřebení konektorů a únavě materiálu. Na tento druh poškození se nemusí vztahovat záruka.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Doporučení

 • Pro zajištění plynulého chodu zařízení doporučujeme u zařízení sledovat, zda používáte aktuální verzi softwaru. Tuto informaci naleznete většinou v sekci nastavení -> aktualizace softwaru. Předejdete tím některým negativním vlastnostem.
 • Berte v úvahu technické možnosti Vašeho zařízení - levnější zařízení nejsou technicky vybavena pro velké množství aplikací.
 • Při obnově zálohy dat instalujte aplikace opět přes google play/iStore postupně. Zabráníte tím obnově nežádoucího obsahu, který opět může negativně ovlivnit chod vašeho zařízení.
 • Pokud se Vám stalo, že se vada v zařízení stále projevuje, neváhejte kontaktovat autorizovaný servis nebo kteroukoliv pobočku CZC.cz. Prosíme o uvedení, co nejpřesnějšího popisu závady na zařízení, aby technik autorizovaného servisu mohl otestovat i vlivy, jako je teplota atd.
Akční nabídka Akční nabídka