Diskuze k článku:ASUS překvapuje dalším novým komunikátorem

Mam iPhone 3G a reknete mi proc to neni komunikator

Ja jej jako komunikator pouzivam, emaily, RSS, dokumenty, web, TODO, calendar, proste vsechno. A navic mam soft klavesnici, na ktere se pise rychleji a presneji nez na hardwarove (u jinych mobilu) pokud mate vypnutou autokorekci (ano lze vypnout!). Tlacitka hw klavesnic ostatnich mobilu se spatne mackaji, jsou nekvalitni, hybou se, tezko se stisknou a nemate je od sebe dobre oddelene. Toto vse u iPhone klavesnice odpada. Reknete mi co iPhone chybi - na svem iPhone muzu posilat MMS i nahravat video se zvukem v 384x288 mov bitrate 3000kbps.

P565?

Nespletli si redaktoři označení? Asus P565 už na trhu je a dost dlouho..

CO brát?

Jaký komunikátor si tedy vybrat. Poslední dobou přibývá jedne za druhým. Jestli Apple iphone nebo od Asusu. Tento asus mě překvapil celkem svojí baterkou docela vydrží dlouho na pohotovostní dobu. NA volání to taky ujde. Uvidíme na ofociální vyjádření a recenzy.

RAMka

Mašinka je to pěkná ale ta RAMka by chtěla aspoň 512MB :-)

Fajné

Vypadá slušně, HTC zrovna taky ohlásilo 3 nové modely. Taky vypadají moc pěkně. Jen to většinou nestojí pár korun a souhlasím s koupí opravdu jen u lidí, u kterých věřím, že to využijí .. převážně pro práci atd...
Pro běžné hračičky bohatě stačí a i bych asi doporučoval jen nějaký nepočítač, ale spíš konzoli jako dělá apple, samsung, nebo LG..

Pěkný stroj

Tak no tomhle si dal Asus očividně záležet. Ještě kdyby to tak mělo HW klávesničku :). Jinak osobně si myslím, že 128 MB RAM není zas tak málo, když vezmu v úvahu, že dnešní aplikace pro tato zařízení zase tolik náročné nejsou.

Baterka

No jsem spis zvedavy, jak to bude s baterkou. Aby to vydrzelo aspon den. Kdyz to clovek dostane jako horkou novinku, tak aby to nemusel mit napojene na trafo, aby se mohl poradne vyhrat :-))

Mašinka

tak to je pěkný