AVerMedia představí v CzechComputer výhody TV tunerů pro notebooky

Ostatní 91 % hodnotilo 58 uživatelů 15. 12. 2008 26 komentářů
Společnsot AVerMedia představí v pražské pobočce CzechComputer výhody televizních tunerů pro notebooky. Akce bude probíhat od 15.12. do 21.12.

Přijďte se podívat do CzechComputer od 15.12. do 21.12., vždy od 10:00 do 18:00 hodin na prezentaci společnosti AVerMedia, která bude vysvětlovat výhody televizních tunerů pro notebooky. K vidění budou zařízení AVerTV Hybrid NanoExpress a AVerTV Hybrid Volar HX.

AVerTV Hybrid Nano Express

AVerTV Hybrid Nano Express (HC82R) je TV tuner od stejnojmenné renomované firmy. Je určen pro uživatele notebooků a tomu odpovídá i jeho provedení - jedná se totiž o ExpressCard kartu. Zajímavý je tím, že v poměrně kompaktních rozměrech kombinuje funkce klasického analogového tuneru s tunerem pro příjem digitálního pozemního televizního vysílání DVB-T. To, protože je digitální, poskytuje skvělý obraz, zvuk a další funkce. Můžete tedy hned přijímat analogový signál a přejít na digitální vysílání jakmile bude dostupné. Kromě klasického vstupu pro televizní anténu resp. analogovou kabelovou televizi nepřekvapí ani přítomnost Video-in vstupů pro nahrávání záznamů z Vašeho videa, kamer apod. - k dispozici je jak S-Video tak i kompozitní vstup.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dodávaný software zajišťuje všechny běžné funkce, které se od TV tunerů očekávají. S poslední verzí AVerTV Hybrid NanoExpress lze sledovat i nahrávat TV pořady ve vysokém rozlišení (High Definition) 1080i, podporován je formát H.264 i MPEG-2. Samozřejmostí jsou běžné funkce PVR pro např. naprogramované nahrávání pořadů (dokonce včetně možnosti probuzení z hybernace či stand-by) nebo přeskakování / pozastavování sledovaného pořadu apod. Funkce preview dokáže zobrazit 16 kanálů najednou a umožní Vám vybrat si, který z nich chcete sledovat. Dále karta podporuje širokoúhlý režim 16:9 nebo i vysílání ve vysoké kvalitě HDTV (1080i / 720P). Bližší informace o produktu naleznete v našem obchodě (zde).

AVerTV Hybrid Volar HX

Aver TV Hybrid + FM Volar HX USB je TV tuner od renomované firmy. Je určen hlavně pro uživatele notebooků a tomu odpovídájí i jeho malé rozměry a připojení přes USB rozhraní. Zajímavý je tím, že kombinuje funkce klasického analogového tuneru s tunerem pro příjem digitálního pozemního televizního vysílání DVB-T. To, protože je digitální, poskytuje skvělý obraz, zvuk a další funkce. Můžete tedy hned přijímat analogový signál a přejít na digitální vysílání jakmile bude dostupné. Kromě klasického vstupu pro televizní anténu resp. analogovou kabelovou televizi nepřekvapí ani přítomnost Video-in vstupů pro nahrávání záznamů z Vašeho videa, kamer apod. - S-Video (RCA) vstup.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dodávaný software zajišťuje všechny běžné funkce, které se od TV tunerů očekávají. Můžete sledovat a nahrávat (do formátu MPEG I/II/4) televizní programy nebo Video-in vstup, poslouchat FM či DVB-T rádio, prohlížet teletext, ukládat a organizovat obrázky apod. Samozřejmostí jsou běžné funkce PVR pro např. naprogramované nahrávání pořadů (dokonce včetně možnosti probuzení z hybernace či stand-by) nebo přeskakování / pozastavování sledovaného pořadu apod. Dodávány jsou ovladače a software pro operační systémy Windows XP/Vista MCE. Bližší informace o zařízení naleznete v našem obchodě (zde).

Diskuze k článku (4)

Máte otázky k tomuto článku?
Zeptejte se v diskuzi.

Vojtěch Veleba VOJ

Poplatky za PC

Vojtěch Veleba27. 12. 2008 22:56

Jen aby se nezavedl ten poplatek za vlastnictví PC nebo NTB, nedej bože mobilu, který je schopen přijímat TV signál...

crocjirka CRO

Volar HX

crocjirka16. 12. 2008 8:57

mam tento pristroj doma a je fatk super, muzu ho vrele doporucit...jen dodavany software obcas koliduje s ovladaci grackych karet..(odskouseno na nvidia …

avatar

AverTv

sonny2115. 12. 2008 19:32

od AverTV jsem měl hybrid A577 do exprescard, byla to výborná karta, skvělý ovladač, bezproblémový software.. jediná nevýhoda spočívala v nulové podpoře …

mr.gsm MR.

Výborné

mr.gsm15. 12. 2008 16:33

Tak tenhle nápad i provedení se mi líbí, je to podle mě hodně využitelné. Dokonce i cena je přijatelná


Vyhraj jedno ze tří herních doupat za 150 000 Kč Vyhraj jedno ze tří herních doupat za 150 000 Kč