Služby pro firmy

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ty nejlepší služby pro vaše podnikání

Starosti s montáží, zárukou a servisem nechte na nás a věnujte se raději své firmě.
Nejste ještě členy CZC.Business? Pojďte to napravit...

Partnerem programu CZC.Business je Microsoft a přináší vám
notebooky s Windows 10 ProOmlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pro školy

Financování

Pro CZC.Gold a vyšší Nižší VIP ceny u všech produktů, kde je to možné Operativní leasing Pokud se dostanete na úroveň CZC.Gold, tak získáte VIP cenovou hladinu, automaticky vám nastavíme ty nejnižší možné ceny, jaké můžeme. VIP ceny uvidíte automaticky, není tak třeba nikomu psát.
Pro CZC.Silver a vyšší Nákup na splatnost Platba na splatnost Dostaňte cash flow pod kontrolu a odložte si úhradu faktury až o 30 dní.

Zákaznický servis

Pro CZC.Gold a vyšší Prodloužená lhůta pro vracení zboží Vrácení zboží Stejně jako normální spotřebitelé budete i jako firemní zákazník mít 14 dní na vrácení nevhodných nákupů. A pokud se dostanete na úroveň CZC.Gold, lhůta se vám ještě víc prodlouží.
Pro CZC.Bronze a vyšší Pomoc se zprocesováním dotací Dorace Plánujete refresh svého elektronického parku v rámci některého z dotačních programů? S žádostí i čerpáním vám rádi poradíme díky našim bohatým zkušenostem.
Pro CZC.Gold a vyšší Osobní obchodník Přednostní reklamace Ani v dnešní virtuální době nedáme dopustit na poctivý osobní přístup. Každý zákazník na úrovni CZC.Gold a výše má vlastního obchodníka, na kterého se může vždy obrátit.
Pro CZC.Bronze a vyšší Přednostní reklamace Přednostní reklamace Je nám jasné, že na funkční elektronice může stát celé vaše podnikání. Pokud se tedy vyskytne problém, který bude třeba řešit reklamací, automaticky tu vaši vyřešíme přednostně.

Servisní a montážní služby


Nejste ještě členy CZC.Business? Pojďte to napravit, registrace vám zabere jen pár vteřin...

Be a gamer Be a gamer