Diskuze k článku:D-Link: Čím víc antén, tím víc Wi-Fi
Víc wifi sítí se ruší?
Dobrý den, slyšel jsem že když je víc wifi sítí poblíž sebe, navzájem se spomalují a celkově fungují hůř než kdyby byla v okolí jen jedna.
Chtěl bych vědět kolik je na tom pravdy?
Jde to i jinak
Funguje to, ale s 1GBit ethernet je to absolutně neporovnatelné. WiFi jsme úplně zrušili a natahali jsme po baráku Cat6 a jsme za vodou, PC-PC jede zhruba 50MB/s a ve hrách je ping <1ms.
Hmmm
zajmalo by me co to vsechno dokaze ? ja by se to projevilo pri hrani her ? muze to nekdo doporucit nebo s tim ma spatne skusenosti ??? rad bych to vedel !! dekuju
Něco jako...
čím víc pruhů tím víc adidas?nevím nevim teda jestli mohou tři antény zvýšit výkon (příjem) signálu než třeba jedna silná...
D-Link ... pro mne kvalitní výrobky
Měl jsem možnost pracovat s několika různými zařízeními firmy D-Link a vždy jsem byl spokojen. Nikdy se neprojevila sebemenší chybička na HUBech, WIFInách, atd. Tím nechci tvrdit, že D-Link je neomylný, ale pro mne je to značka kvalitních výrobků.
802.11N Draft xx?
A jaký je to 802.11N Draft? V listopadu byl již schválen Draft 7.0, ale zatím jsem neviděl zařízení vyšší než Draft 2.0.