DigiZone: Na návštěvě u Dance radia

Český internetový portál DigiZone.cz byl navštívit taneční internetové rádio DanceRadio. Zajímá vás, jak to v nejoblíbenějším tanečním rádiu vypadá?

Dance radio, které má svém týmu takové ikony jako je Lucca nebo Michael Burian, začalo vysílat v roce 2005 a do dnešního dne stanice dosáhla okolo 45 tisíc posluchačů denně. Rozhlasová stanice vysílá přes internet na adrese www.danceradio.cz, IPTV službu od Telefóniky O2TV a kabelové rozvody společnosti UPC Česká republika v Praze na frekvencích 90.5 a 107.8 MHz.

Dance radio najdete na adrese Komunardů 36 mezi stanicemi Vltavská a Nádraží Holešovice. Dostanete se sem jednoduše právě z jedné ze stanic metra, a poté už pohodlně tramvají. Stačí, když vystoupíte na stanici U průhonu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sídlo Dance rádia v ulici Komunardů, č. p. 36. Spolu s ním tu sídlí i celá řada firem. Foto: Ivana Dvorská, DigiZone.cz

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Před vstupem do rádia se musíte ještě nahlásit na recepci, kde pak váš příchod ohlásí patřičné firmě, kterou bylo v našem případě Dance radio. Foto: Ivana Dvorská, DigiZone.cz

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Logo Dance radia se šipkou vám pak naznačí, že jdete správným směrem. Foto: Ivana Dvorská, DigiZone.cz

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Když se dáte na konci chodby doprava, narazíte na zvonky. Ten ředitelský je hned jako první. Foto: Ivana Dvorská, DigiZone.cz

Pokud vás zajímá, co a vás čeká za vstupními dveřmi Dance Radia, podívejte se na pokračování článku na stránkách DigiZone.cz (naleznete zde).

Ohodnoť článek:

Diskuze k článku (8)

Návštěva? Spíše popis cesty..

mugsat 27. 1. 2009 16:46

Gratuluji. Tento článek popisuje skvěle cestu do dance radia. Nicméně o samotné návštěvě se zde nedočtete a musíte jít na externí web. Velmi "užitečně" z…

???

tOplOaDer 27. 1. 2009 14:27

Tak tento popis cesty do "znameho" radia opravdu nevim co dela na strankach obchodu s pocitacema. Navic pro dokonceni pribehu se musi na uplne jiny web. …

Zpráva roku

navabaca 26. 1. 2009 23:05

No tohle je článek roku na CZC. Určitě by vyhrál mnoho anticen, kdyby se nějaké v rámci článků CZC udělovali. Nejméně textu, nejpříšernější fotky, nejmén…

:-) návštěva

annonnim 26. 1. 2009 21:31

pomalu me zacinaji tytulky podobnyho typu vadit, clovek si chce o necem precist a dozvi se uplne neco jinyho :-/

Hmm

fdo 26. 1. 2009 21:05

no docela fraska no jako vedet jak se nekam jde to moc nepotrebu ju :)))