Genius Secure 300R: jednoduché špehování celé domácnosti

Ostatní 92 % hodnotilo 84 uživatelů 6. 1. 2009 32 komentářů
Cenově dostupnou síťovou kameru přivedla na český trh společnost Genius. Model Genius Secure 300R je již nyní dostupný v našem obchodě.

Většina běžných uživatelů používá webové kamery, připojené přímo k počítači. Možná Vás již napadla myšlenka využít kameru a dovolit i ostatním sledovat dění před kamerou, což ovšem zpravidla vyžaduje speciální software a počítač zapnutý nepřetržitě. Alternativou k tomuto řešení jsou tzv. síťové kamery, které mohou být připojeny do sítě přímo, před ethernetové či jiné rozhraní.

Internetová kamera Secure 300R společnosti Genius je zkonstruována jako cenově dostupný bezpečnostní systém pro domácnosti a malé kanceláře. Kamera se připojuje k ethernetové síti v budovách nebo k širokopásmovému Internetu. Je vybavena softwarem pro monitorování více kamer a poskytuje kompletní systém pro účinné střežení z lokálního stanoviště nebo odkudkoli přes Internet.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tato internetová kamera má zabudovaný procesor a webový server a poskytuje nenákladné řešení náročných požadavků na zabezpečení a monitorování domácnosti nebo kanceláře. S kamerou je dodáván sledovací program umožňující sledovat více kamer současně a nástroj pro tvorbu webového serveru, pomocí nějž je možné sledování kamery prostřednictvím internetu.

Kamera podporuje rozlišení videa až do 640 x 480 bodů pro přenos živého videa rychlostí až 30 snímků za sekundu, umožňující sledování děje v reálném čase. Pro snažší provoz v tmavých prostorech či noční době je kamera vybavena infračervenými LED diodami. Podporovány jsou prohlížeče Internet Explorer, Safari a Mozilla. Více informací o produktu naleznete v našem obchodě (zde).

Diskuze k článku (7)

Máte otázky k tomuto článku?
Zeptejte se v diskuzi.

mr.gsm MR.

Opera?

mr.gsm18. 1. 2010 3:21

Trochu mě překvapilo, že v uvedené podpoře neni Opera

Frinejm FRI

Infracervene led diody?

Frinejm11. 1. 2009 9:30

hmm, nejde mi to do hlavy, osvetlenie infrasvetlom, to ze by mala infracervene snimanie by sa este pochopit dalo. Ze by tie ledky osvetlovali a nejakou z…

sioga SIO

Cena

sioga7. 1. 2009 23:45

cena je na prijatelne urovni. cekal jsem vyssi :)

premysl.cech PRE

Dobre

premysl.cech7. 1. 2009 18:05

tak třeba do malého obchodu je to fajn věc. Jen chybí wifi možnost no. Ono takhle si to do sklepa jen tak nenatáhneš. Ale za ty peníze proč ne. Připojuju…

BlackZoneCZ BLA

Genius....

BlackZoneCZ7. 1. 2009 17:59

Sice tento druh zařízení není novinka na trhu,ale jinak Genis je firma, která vymýšlí nové věcičky, tvary a zařízení nejen k výpočetní technice :-) Nebo …