Diskuze k článku:Hry zdarma: Mad Monday – pořádně se vyřádíte

Mazec

Tak to je vážně mazec tahle hra. Na vynlbnutí vážně pecka. Je dobrý, že czc jsem přidává i free hry :)

Šílená

tak šílená je to jo, ale že by byla i zábavná, to se mi moc nezdá, po první jízdě jsem to zabalil

Víc takových her!!

Konečně něco na vyblbnutí i pro ty co nutně nepotřebují kosit emzáky s nejnovější grafikou na nejrychlejším procáku.. Víc takových her!!

Šílený je slabý slovo!

To je fakt hra pro skrytý zabijáky :-)

Jak jen se jmenovala?

Kdysi jsem hrával na mém prvním pentiu podobně tématicky založenou hru. Sbírali jste různé kulomety a likvidovali lidi co lezli po chodníku, nebo eektircým výbojem zlikvidovali rugbyovej team když jste vjeli na jejich hřiště. Cílem bylo buď dojet první a nebo zlikvidovat ostatní soupeře. Pamatuje se někdo? Tahle je slabej odvar:-)

Fakt crazy

na chvilkové vyblbnutí stačí, ale dýl jak 2 dny v počítači nevydrží

Drsné

Dobrá hra na odreagovaní... Ale jednou mi to stačilo...