Diskuze k článku:Sony předvedl nejtenčí LCD displej na světě

Re:Nádhera

No,nevim,nevim,jestli je třeba tohohle...

Tenký?!

Proč tak tenký ? k čemu ? kromě machrování... Veru rozdíl CRT/LCD ale když to bude většinu času stát na jednom místě není to jedno ? Pak je tu samozřejmě vzled/image/sexyness , to je tak jediné co mě napadá....

Jen..

..mi to přijde víceméně nanic. Placatost LCD se dá leckde využít, ale na stole je to leda na okrasu.. tam obvykle nějakejch těch pár cm nehraje roli.

Nádhera

Tak to je váýně super takhle tenký monitor to jsem ještě neviděl. Teda jestli odpovídá foto a ta váha taky super. Jsem zvědavej jak budou ukazovat proti LCD a zda nahradá LCD, ale ta cena je taky paráda :D

Jeho váha?

Co znamená váží 12,2, ? KG asi tezko... Diky za vysvetleni