Diskuze k článku:ASUS vydává novou sérii notebooků
Super
Trh s notebooky se neustále rozšiřuje, tak snad to srazí i ty ceny. Docela lituji, že jsem si nedávno nejen notebook koupil. Ještě jsem zvědav, kolik budou tydle krasavci stát. Myslím si, že když je dají za rozumnou cenu, nebudou mít o zákazníky nouzi :)
Dual Core Atom
zajimalo by me proc asus udelal nove netbooky (zmena grafiky a asi ta vydrz) kdyz Eee je skoro to same a jeste k tomu dneska by mel vyjit Atom 330(alespon myslim ze tohle typove oznaceni), ktery uz je dual-core a oni tam stejne hodi zase N270 :( docela divne....
Atom
Co říkáte na Atomy?? Mě se docela líbí.. hlavně ta jejich spotřeba :) Je super že už je začínají využívat. Akorát jsem nepochopil proč se nedávají i do větších notebooků než do 10", 7"atd. nebo do stolních počítačů.. neví někdo důvod?
Chipset
Ja bych spis ocenil, kdyby nekdo udelal netbook s chipsetem novejsim nez je 945 starym nekolik let. Prece jenom kdyz si chipset veme vic energie nez pocesor, neni to uplne ono.
Preji hezky den :-)
Intel Atom D
Ještě chybí specifikace, že jednojádrový atom bude vyměněn za 2 jádrový.... Takže o výkon bych se nestaral. Dokonce jsem se na netu dočet, že vpoho spustíte Crysis, aspon ten, kdo ho testoval.
Pěkné
Asus vždycky uměl. Výkonné a designově i funkčně dobře zpracované notebooky. Kdybych dnes kupoval, tak jedině Asus. Ale já mám 2 roky staré C2D, takže v klídku.