Diskuze k článku:Nová laserová myška od OCZ
Podobnost čistě náhodná?
Rovněž značně připomíná tuto http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=55000
Podobnost
Nepřípomíná vám tvarem, umístěním tlačítek i možností zvýšit váhu jednu určitou myš? Mně tedy vcelku ano... To jsem zvědav, kdy se konečně přestane kopírovat a designéři použijou vlastní hlavu... :)
Se nej
Nej myši sou samsung mám jednu za 5 000 kč a kámoš jí má posázenou diamantama cca 20 000 kč a klávesnici genius za 50 000 se zlatou obroučkou kolem celé klávesni a tlačítka jsou z vybroušeného tupého diamantu, fakt luxus.
Množství myší
Stejně se mi zdá, že je poslední dobou nějak přemyšováno a že se jim do toho vůbec vyplatí cpát prachy. Každej člověk, co se v tom trochu točí stejně z 90% sahne po letama praxe odzkousenym Logitechu nebo Razeru.
Pro levaky
Skoda, ze zapominaji i na levaky. Pokud vim, je moc malo mysi (jedna?) pro tuto skupinu lidi.
Závaží
závaží jsou dobrá věc, po některejch bezdrátovejch myších jsem si pak na svojí lehkou drátovou nemohl zvyknout, ale co jsem koupil G5 stačí přidat pár závaží a je to znát.