Diskuze k článku:TIP pro vás: Nejzajímavější novinky Czech Computeru

Děs

Co to má být? U jednoho monitoru píše autor - "a poskytuje obraz ve vysokém rozlišení 1024 x 720 bodů" a dole zase "rozlišení je slušných 1024x768" Autor by si měl ujasnit co je to vysoké rozlišení. Vysoké rozlišení je hd - 1920*1080. (nebo hd ready - 1280x720). A co má být tohle - "slibuje zážitek, hodný lepšího skutečného kina ať už na klasické videokazetě či s šestikanálovým prostorovým zvukem z DVD" Kdo v dnešní době používa videokazetu? Nehledě k tomu, že videokazety jsou ve formátu pal a to má rozlišení tuším 640*480 (nebo podobné). Takže na všech monitorech to bude vypadat úděsně. Celý tenhle článek mi přijde, jako ubohý reklamní leták snažící se o vyždímání kupujícího, jak to jen jde...

Plazma forever

Dlouho sem se rozhodoval jestli plazmu nebo lcd.vidim ze vetsina o tom tu vi pekny prt a zije jeste v case kdysi pred 3rokama.Jaky primotom proboha ctete spotrebu plazma ma spotrebu na cerne a bile meni se ale prikon je treba 230W LCd v te uhloprice 94cm ma treba 160W jenze lcd ma spotrebu furt stejnou u plazmy to lice v zavisloti cerna a bila a jake rozliseni.takze spotreba pritom u plazmy jen o trochu vyssi.potom taky ten obraz mam tohoto panasonica akorat plazmu 10 generace a obraz super.mame tady analog kablovku a obraz je dost peknej pri sledovani dvd uplne nej. pri sledovani trebas hokeju nebo sportu taky ok nevim byl sem u kamosa kerej ma lcd a nic moc teda furt se cosi mazalo a rozostrovalo.U me jednoznacne vyhrava plazma.Uz nezijte v tech dobach kdy plazmy stali za prt.Chce to jen cist

Stydte se!

No to snad ne >.<, tyhlety stary kramy se k nam z Nemecka vozi za par supu, protoze je nikdo nechce. Nemaji HD rozliseni (coz je 1280x720 a 1920x1080 pixelu) a jejich uplatneni je dnes v dobe HD nosicu (Blu-ray) a pripravy vysilani v HD naprosto zpatecnicke.To, ze je sem Czechcomputer hodil je jen a jen kvuli tomu, aby je prodali neznalym uzivatelum, kteri se chyti na slova 'plasma', 'velka uhlopricka' a podpora HD 1080p - tj. ze do toho muzete pustit signal z Blu-ray prehravace v 1080p, ale uvidite tech 1024x768 (ci co to maji za socialni rozliseni).Nekupovat, je to stara technologie, mizerne rozliseni a predrazena cena.

PLASMA

Stále si myslím, že klasické LCD TV jsou lepší. Proti plazmě nic nemám, a LCD mám radči. Jinak televizory to sou pěkný to se musí nechat, to se zase něco povedlo!!!

Plasma vs. LCD

Dělám v Panaru v Plzni. Jede se tu výroba jak PDP tak i LCD televizí a monitorů. Každý den řeším problémy spojené s výrobou TV a monitoru. Po přečtení příspěvků musím konstatovat, že jsem štastný jaké máme zákazníky. Ani jeden příspěvek se netýká skutečnýh problémů, které se vyskytují na trhu od Ruska až po UK. Děkuji, že jste spokojení s našimi výrobky. Pokud chce vyvrátit fámy a dohady zkuste si dát vedle sebe 2 TV hi-end třídy, pustte do nich co nejlepší signál a potom srovnávejte. Myslim, že potom se stane diskuze PDP vs LCD bude bezpredmetna :-)

Odkazy na produkty

"Televizor LG 42PG3000 - Plasma 42" naleznete zde."Zase se to nějak nepovedlo, odkazy chybí.

Rozlišení

no nevím, ale jestli je rozlišení 1024 x 768 v době full HD boomu vysoké rozlišení, tak můžeme považovat trabant za sporťák...