Diskuze k článku:28. 10. 2008 máme zavřeno!

Pěkná lekce s dějepisu

Je docela zajímavé, kolik se toho dá napsat o tom proč je 28.10 zavřeno.

Hsef

hdhf

Svátek

I IT machři z czechcomputeru si musí odpočinout ;)

Chyba v první větě.

místo svátku tam je napsáno státku. :)
Toto úterý, 28. 10. 2008 máme z důvodu (státního) státku zavřeno.

Svátek

Tak je to jasné, svátek je svátek a to se prostě nepracuje, a když jo tak jenom tam kde je to nutný - zde chápu hardcore hráče kteří potřebují nutně nové PC a nemůžou si ho zítra převzít, naštěstí eshop jede a tak si ho mohou alespoň sestavit;)