Diskuze k článku:ASUS představuje ROG Rampage II Extreme
Zbytečně moc
No, fošna je to slušná, ale ruku na srdce, kdopak z nás asi tak využije 3 x PCI-E 16. Mě bohatě stačí jedna grafika a myslím že 90-ti procentům z nás taky.
EXTREM
Tak tohle je vážně Extrem. Základní deska nabitá po uši. Vážně pro fajnšmekry a cena co jsem koukal bude taky lidová :D za výkon se platí
2x
tak tedy nevím, ale proč jsou na lepších deskách dvě integrované gigabitové síťové karty? připadá mi to jako zbytečnost, nikdy jsem dvě nepotřeboval (switch vše řeší a zapojovat více počítačů přes bridge je nesmysl)
Šest slotů DDR3
Až jsem si z toho vzpomněl na starou 486, ta měla taky spousty paměťových modulů, 386 měla těch modulů snad osm :D i když tam samozřejmě platilo že musíte dát dvě nebo snad čtyři paměti stejné.
Podrobnější fotografie
pofrobnější fogografie tohoto "krasavce" naleznete zde http://www.extrahardware.cz/rampage-ii-extreme-v-detailech
Re: eXTREM
Fakt pěkná výbavička,ddr3,7xsata2,3xpci16x prostě ty nejnovější věcičky co sou na trhu,akorát by mě zajímala cena
Deska
Deska je pekna a ty veci co ma taky !!! ale ma to jednu vadu si myslim muze jsi ji poridit kazdej smrtelnik ? ta bude docela draha !!!