Diskuze k článku:HTC vydává tři nové komunikátory

Pěkné

Tvarově se mi nejvíce líbí ten třetí HTC Touch HD, libí se mi velikost a rozlišení displeje, 5Mpx kamera je taky super - sem zvědav na recenzi tohoto komunikátoru, hlavně na fotky. SMS maniakům možná bude chybět normální klávesnice ale jde jen o zvyk ...
Sám jsem si objednal LG KU990 viewty a je dobře, že výrobci začínají dělat konkurenci Iphonu - jak z hlediska ceny tak z hlediska výběruTakže se mi moc líbí

HTC Touch HD

HTC Touch HD
rozměry a hmotnost: 115 × 63 × 12 mm, 146 g
displej: 3,8'' aktivní TFT, 480 × 800, 65 tisíc barev
sítě: GSM (850/900/1 800/1 900 MHz), 3G, GPS
data: GPRS tř. 10, EDGE tř. 10, UMTS, HSDPA, HSUPA
konekt.: miniUSB, Bluetooth (A2DP), Wi-Fi
paměť: 512 MB, paměťové karty microSDHC
baterie: Li-Ion 1350 mAh, procesor: 528 MHz
operační systém: Windows Mobile 6.1 Professional
hudba: přehrávač hudby, rádio, 3,5mm jack
fotoaparát: 5MPx (2 592 × 1 944), video (352 × 288)Má zatím, nejlepší parametry!!
Mezi 5. nejlepších patří 3stroje HTC!

Lepší než Iphone

Tak iphone je přeci jen rychlejší (nejen díky rychlejšímu procesoru) a hlavně má přívětivější ovládání. TouchFLO sice je krok dopředu, ale pořád to není ono... Osobně, ale beru Touch HD všema deseti :-) Akorát se bojím, že fotky nebudou nic moc (malý čip => velký šum, navíc HTC neumí moc dobré fotky za horších světelných podmínek (zlatá N82))... Ale jen tak dál!

HTC Touch HD vs Xperia

HTC Touch HD uz sesadil Xperiu s prvniho mista v katalagu na MM

HD pro a starší PC

Když se na to podívám, a čtu si ty specifikace nových HTC tak mě napadá že můj první počítač měl slabší konfiguraci než tyhle inteligentní mobilní zařízení co tu vidím.. Jen tak dál, zatím se IT světu daří dokazovat veliké věci :)

(-)

Konecne je na trhu poradny pristroj, ktery cenove konkuruje iPhonu 3G (rikam jen cenove, JaTelefon jakozto smartphone za 12k bez clipboardu, dobreho fotaku, poradne GPS, podporou MMS, prenosu dat pres BT, uzivatelsky "privetiveho" prostredi, kdy nevim, jestli stahuji data s poplatkem nebo jsem pripojeny na volny AP a mnoho dalsiho...pro me nepripada ani do uvahy). Jenom skoda, ze si Microsoft nepospisil s Win Mobile 7, ktery bude nejdriv za rok.
Preji hezky den :-)

Klávesnice

Škoda jen, že neuvedli alespoň jedno zařízení s klasickou qwerty klávesnicí, nebo klávesnici podobnou té, jako má ASUS P750...:-( Ale jinak opravdu povedené zařízení...:-)

Véčko

Proč je u komunikátorů tak neoblíbená konstrukce "V" (véčko)? To je strašná rarita. Do telefonu se tak vleze rozměrná klávesnice i display při rozumné hmotnosti.