Návody


Obrázek není k dispozici.

IT bastlírna: Chytrá domácnost pod taktovkou MioSMART

Návody 30. 12. 2016 1 komentář

Internet věcí a nejrůznější zařízení určená pro chytrou domácnost budou podle prognóz analytiků hlavním fenoménem nadcházejícího roku. A není se čemu divit, plně automatizované obydlí je pohodlné a zároveň i bezpečnější, jak si ukážeme v dnešní bastlírně s produkty MioSMART. 

Obrázek není k dispozici.

Vánoce v chytré domácnosti 3/3: Hrajeme si se světly

Návody 22. 12. 2016

Vánoční přípravy pomalu vrcholí. Pokud i vy přemýšlíte, jak si udělat svátky trochu jednodušší a pohodlnější, rozhodně si přečtěte náš dnešní speciál. Dozvíte se v něm, jak si shon zjednodušit a zároveň i zpříjemnit.

Obrázek není k dispozici.

Vánoce v chytré domácnosti 2/3: Nechte se hýčkat ve stylu 21. století

Návody 20. 12. 2016

Automatizovaná domácnost může usnadnit celou řadu všedních činností. Jak se nechat doslova hýčkat každý den nás bude zajímat v druhém pokračování našeho vánočního speciálu o chytré domácnosti.

Obrázek není k dispozici.

Vánoce v chytré domácnosti 1/3: Bezpečnost na prvním místě

Návody 15. 12. 2016 1 komentář

Neštěstí nechodí po horách, ale… Známé přísloví, které bohužel v praxi funguje častěji, než bychom chtěli. V dnešní době ale spoustě nepříjemných situací můžeme předcházet díky zařízením pro chytrou domácnost. A přesně o těch bude dnešní speciál.

Obrázek není k dispozici.

Návod: ESET Parental Control – bezpečnost na prvním místě

Návody 4. 12. 2016 2 komentáře

Chytré telefony jsou dnes samozřejmostí i u těch nejmenších dětí, stejně jako internetové připojení. Na webu však především na ty nejmenší číhá celá řada hrozeb. Dnes si ukážeme, jak ratolesti ochránit pomocí nástroje ESET Parental Control.

Obrázek není k dispozici.

IT bastlírna: Nest a Fibaro – teplo domova pod kontrolou

Návody 14. 10. 2016 5 komentářů

S teplými dny jsme se pravděpodobně definitivně rozloučili, alespoň pro letošní rok. Je tedy ideální doba se podívat, jak mít doma teplo pod kontrolou. Využijeme k tomu chytrý termostat Nest 3. generace a základovou stanici Fibaro Home Center Lite.

Obrázek není k dispozici.

Softwarové tipy: Záznam postupu a Výstřižky

Návody 2. 10. 2016

Snad každý někdy potřeboval svému kolegovi nebo známému ukázat, jak něco udělat na počítači. Pomoci v tomto ohledu může nástroj zvaný Záznam postupu. A stejně tak mohou přijít vhod i výstřižky.

Obrázek není k dispozici.

Softwarové tipy a triky: Inteligentní práce s okny a virtuální plochy

Návody 23. 8. 2016 1 komentář

Operační systém Windows dovoluje doslova kouzlit s otevřenými okny na ploše. V nejnovějších desítkách navíc není plocha pouze jedna, uživatel jich má k dispozici hned několik.

Obrázek není k dispozici.

Temný režim a nové kousky pro Edge. Lákadla Windows 10 Anniversary Update

Návody 5. 8. 2016 5 komentářů

Microsoft tento týden vydal Windows 10 Anniversary Update. Velká výroční aktualizace přináší celou řadu novinek, jako je například temný režim a nové funkce v internetovém prohlížeči Microsoft Edge. Co dalšího si pro nás americký softwarový gigant připravil?

Obrázek není k dispozici.

Co přináší Windows 10 Anniversary Update? Nové funkce i změny na přání komunity

Návody 2. 8. 2016 20 komentářů

Operační systém Windows 10 oslavil na konci minulého týdne svoje první narozeniny. K této příležitosti připravila společnost Microsoft velkou aktualizaci zvanou Anniversary Update, která přináší celou řadu vylepšení. Pojďte se s námi podívat, co od ní čekat.

Hlavička