Chytrý běh

fitness běh cyklistika triatlon plavání lyžování golf jóga
Chytrý běh

Chytré hodinky a fitness náramky pro běhání

Běh je fenoménem dneška, který okouzlil miliony lidí po celém světě. Kdo to myslí s běháním vážně, zpravidla se neobejde bez chytrých pomocníků, díky nimž je možné měřit vzdálenost, spálené kalorie a hromadu dalších užitečných informací. Řadu těchto činností zvládnou i smartphony, daleko pohodlnější je nicméně běhání s fitness náramky a chytrými hodinkami. Vybírat můžete ze značek jako jsou Apple, Samsung, Garmin, Fitbit, Xiaomi a dalších. Pro začínající běžce máme velký výběr levných chytrých hodinek a levných fitness náramků. Prim přitom hrají modely se zabudovanou GPS, které dovedou monitorovat celou uběhlou trasu. A co když venku není hezky? Zacvičit si můžete klidně i v pohodlí domova. Šikovné jsou také chytré láhve, neboť pitný režim se nevyplácí při sportu podceňovat.

 

Zobrazit všechny produkty

Chytrý běh

Chytré v dnešní době nemusí být pouze telefony a hodinky, ale klidně i láhve a hrnky. Vypadají sice jako obyčejné kusy nádobí, ale ve skutečnosti jsou prošpikované elektronikou. K čemu je to dobré v praxi? To si ukážeme v dnešním článku.

Zapomínáte pít, ať už při sportu nebo v běžném životě? Pijete jen když máte pocit žízně? Chytrá láhev nebo hrnek pomůže lidem zlepšit jejich pitný režim. Patrně není potřeba zdůrazňovat, že hrnky jsou vhodné především na pití doma či v kanceláři, zatímco láhve se hodí na cesty. Pokračovat ve čtení. 

 

Kupujte, co chcete. S dárky, které chcete... Kupujte, co chcete. S dárky, které chcete...