Průvodce chytrým sportem

fitness běh cyklistika triatlon plavání lyžování golf jóga
Chytrá chůze a fitness

Chytré hodinky a náramky pro chůzi a fitness

Chůze je zdravá, odborníci doporučují každý den ujít alespoň 10 000 kroků. Díky takové dávce pohybu dochází po pár měsících k výraznému úbytku tuku a sledovaným jedincům se výrazně zlepšuje kondice i celkový zdravotní stav. Počítat kroky dnes dokáže většina chytrých telefonů. Pokud je ale na vycházkách nechcete nosit u sebe, mohou pomoci i fitness náramky či chytré hodinky. Ať už zvolíte Apple, Samsung, Garmin či Xiaomi, můžete je mít neustále s sebou, a to i když jdete plavat nebo do sprchy. Díky tomu, že máte náramek neustále při sobě, jsou měřená data podrobnější a skutečně reflektují hodnoty celého dne. Ale vybírat můžete i levné chytré hodinky a fitness náramky

 

Zobrazit všechny produkty

Chytrá chůze a fitness

Fitness náramky jsou ideálním společníkem pro ty, kteří chtějí mít svou aktivitu a zdraví pod kontrolou. Moderní modely totiž zvládnou kromě počítání kroků poznat i různé sportovní aktivity či sledovat spánek.

Ty nejlevnější modely fitness náramků se dají pořídit už za méně než tisíc korun. A co takové zařízení umí? Počítá kroky, spálené kalorie, ušlou vzdálenost a v doplňkových funkcích zpravidla nechybí ani stopky nebo ukazatel času. I ty nejlevnější modely totiž mají jednoduché displeje schopné zobrazovat základní, typicky číselné informace. Pokračovat ve čtení.

Chytrá chůze a fitness

Stále rostoucí popularitě se těší v posledních letech chytré hodinky, jejich přednosti jsou totiž nepopiratelné. Nabízí hromadu funkcí a usnadňují svým majitelům velmi život. Poradíme, na co dát při výběru pozor.

Chytré hodinky se na první pohled příliš neliší od fitness náramků s displeji, rozdíly jsou ale obrovské. Chytré hodinky jsou totiž zpravidla plnohodnotným doplňkem chytrého telefonu nebo tabletu. To znamená, že dokážou do určité míry zastat jeho funkce. Pokračovat ve čtení.

Nakupte aspoň za 500 Kč a užijte si 90 dní zábavy Nakupte aspoň za 500 Kč a užijte si 90 dní zábavy