Průvodce chytrým sportem

Baví vás fitness a chůze? Máme pro vás velký výběr chytrých hodinek a smart náramků, které umí sledovat vaši aktivitu. Skladem oblíbené značky Apple, Samsung, Garmin, Fitbit, Xiaomi a další. U nás pořídíte i levné chytré hodinky a fitness náramky.
fitness běh cyklistika triatlon plavání lyžování golf jóga
Chytrá chůze a fitness

Chytré hodinky a náramky pro chůzi a fitness

Chůze je zdravá, odborníci doporučují každý den ujít alespoň 10 000 kroků. Díky takové dávce pohybu dochází po pár měsících k výraznému úbytku tuku a sledovaným jedincům se výrazně zlepšuje kondice i celkový zdravotní stav. Počítat kroky dnes dokáže většina chytrých telefonů. Pokud je ale na vycházkách nechcete nosit u sebe, mohou pomoci i fitness náramky či chytré hodinky. Ať už zvolíte Apple, Samsung, Garmin či Xiaomi, můžete je mít neustále s sebou, a to i když jdete plavat nebo do sprchy. Díky tomu, že máte náramek neustále při sobě, jsou měřená data podrobnější a skutečně reflektují hodnoty celého dne. Ale vybírat můžete i levné chytré hodinky a fitness náramky

 

Zobrazit všechny produkty

Chytrá chůze a fitness

Fitness náramky jsou ideálním společníkem pro ty, kteří chtějí mít svou aktivitu a zdraví pod kontrolou. Moderní modely totiž zvládnou kromě počítání kroků poznat i různé sportovní aktivity či sledovat spánek.

Ty nejlevnější modely fitness náramků se dají pořídit už za méně než tisíc korun. A co takové zařízení umí? Počítá kroky, spálené kalorie, ušlou vzdálenost a v doplňkových funkcích zpravidla nechybí ani stopky nebo ukazatel času. I ty nejlevnější modely totiž mají jednoduché displeje schopné zobrazovat základní, typicky číselné informace. Pokračovat ve čtení.

Chytrá chůze a fitness

Stále rostoucí popularitě se těší v posledních letech chytré hodinky, jejich přednosti jsou totiž nepopiratelné. Nabízí hromadu funkcí a usnadňují svým majitelům velmi život. Poradíme, na co dát při výběru pozor.

Chytré hodinky se na první pohled příliš neliší od fitness náramků s displeji, rozdíly jsou ale obrovské. Chytré hodinky jsou totiž zpravidla plnohodnotným doplňkem chytrého telefonu nebo tabletu. To znamená, že dokážou do určité míry zastat jeho funkce. Pokračovat ve čtení.