Chytrá cyklistika

fitness běh cyklistika triatlon plavání lyžování golf jóga
Chytrá cyklistika

Chytré hodinky a fitness náramky pro cyklisty

V poslední době se snad ve všech velkých metropolích setkáváme stále častěji s elektrickými koloběžkami a elektrokoly. Umožňují snadnou a rychlou přepravu v přeplněných městech i bez nutnosti vynaložení velké síly. Pokud nicméně patříte mezi milovníky tradiční cyklistiky, můžete své kolo proměnit na plnokrevný stroj z 21. století. Poslouží k tomu chytré cyklopočítače, které dovedou měřit čas, vzdálenost, průměrnou a maximální rychlost, a dokonce odhadují také množství spálených kalorií. Zapomenout nesmíme ani na chytré hodinky a fitness náramky.

 

Zobrazit všechny produkty

Chytrá cyklistika

Vzrůstající popularitě se těší kola s elektrickým pohonem. Jednotlivé modely se od sebe nicméně dramaticky liší, jak si ukážeme v řádcích níže. Poradíme také, podle čeho vybírat ideální model pro různé typy jezdců.

Přeborníky v dopravě po městě jsou elektrické skateboardy a koloběžky. Obě řešení se nicméně hodí spíše na rovné povrchy a překonávání menších vzdáleností. Pokud se potřebujete dostat rychle do vzdálenější destinace, hodí se spíše elektrická kola. Už jen kvůli tomu, že jsou díky integraci sedla pohodlnější. Pokračovat ve čtení. 

Chytrá cyklistika

Volnost, rychlost a nespoutanost – to jsou lákadla, který zná snad každý rider. Poznávat krásy městské džungle nyní může klidně i na elektrických longboardech a skateboardech. Každému ale vyhovuje něco jiného. Poradíme, jak vybrat ten nejvhodnější model.

Elektrické skateboardy a longboardy představují v první řadě zajímavou možnost, jak se svižně pohybovat po městě bez závislosti na městské dopravě a automobilech. Pokročilé modely se pohybují rychlostí klidně i 40 km/h, mají dojezd klidně i 20 km a zvládají stoupání do svahů o 10°. Pokračovat ve čtení.