Příslušenství pro síťové prvky

kód: 27234
Krytka RJ45 šedá
CZC doporučuje
4,10 Kč 5 Kč
variant
skladem
5 a více kusů
Krytka konektoru pro síťový kabel UTP RJ45, klasické šedé barevné provedení.
kód: 250254
Masterlan optický pigtail, LCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
novinka
prodloužená záruka
288 Kč 349 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, LC konektor, 12 ks v ochraně, délka 1.5 m.
kód: 27232
Krytka RJ45 červená
zajímavá cena
7,40 Kč 9 Kč
variant
skladem
5 a více kusů
Krytka konektoru pro síťový kabel UTP RJ45, rozlišovací červené barevné provedení.
kód: 249860
Masterlan ST24M - optická kazeta pro 24 svárů
zajímavá cena
prodloužená záruka
32 Kč 39 Kč
skladem
5 a více kusů
Optická kazeta s víčkem a integrovanými hřebínky pro uložení až 24 svárů.
kód: 236014
Solarix krimpovací kleště - konektory 4p4c, 6p6c, 8p8c, DEC HT-2008AR
zajímavá cena
-26%
1 569 Kč 1 899 Kč 1 164 Kč 1 409 Kč
Solarix krimpovací kleště pro konektory konektory 4p4c, 6p6c, 8p8c, DEC. Vyrobeny z kvalitního materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Velmi odolné provedení s pohodlným úchytem. Malý šroubovák součástí.
kód: 56638
Zásuvka na zeď Cat.6, 2xRJ45 na omítku, bílá
zajímavá cena
-19%
122 Kč 148 Kč 98 Kč 119 Kč
skladem
2 kusy
Krabička na omítku s dvojicí RJ45 zásuvek pro síťový rozvod, schéma zapojení znázorněno uvnitř krabičky.
kód: 249862
Masterlan ST1203 - optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
prodloužená záruka
49 Kč 59 Kč
skladem
5 a více kusů
Optická kazeta pro uložení až 12 svárů.
kód: 104392
Mikrotik anténa 5GHz, všesměr, pendrek, 5dBi, RSMA
zajímavá cena
141 Kč 170 Kč
skladem
3 kusy
Všesměrová 5GHz anténa, zisk 5dBi, RSMA konektor.
kód: 249855
Masterlan FTTH optický spojovací box pro 8x SC, včetně kazety a spojek, šedivá
zajímavá cena
prodloužená záruka
-21%
450 Kč 545 Kč 355 Kč 429 Kč
skladem
3 kusy
Nástěnný box pro ukončení či spojování optických kabelů v koncovém vchodu při výstavbě FTTH sítí. Uzamykatelný. Odolá vniknutí prachu i tryskající vodě (IP65). Pro spojení až 8 optických vláken zakončených SC konektory.
kód: 244958
WaveCon Napájecí 48 V, 2 A zdroj pro RB (96W/spínaný)
zajímavá cena
-46%
660 Kč 799 Kč 355 Kč 429 Kč
skladem
1 kus
Napájecí adaptér pro zařízení RouterBoard s výstupním napětím 48 V a výkonem 96 W. Adaptér je dodáván s napájecím kabelem.
kód: 144127
TP-LINK TL-SM321B SM/LC MiniGBIC modul
zajímavá cena
prodloužená záruka
-13%
446 Kč 539 Kč 388 Kč 469 Kč
skladem
5 a více kusů
Obousměrný SPF modul WDM s podporou standardu 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, technologii WDM, vlnová délka TX: 1 310 nm/RX: 1 550 nm, pro kabel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps.
kód: 234521
Zyxel CAM3115 - Alarm Beeper & PoE pro Aurora Cam
zajímavá cena
-19%
702 Kč 849 Kč 569 Kč 689 Kč
skladem
1 kus
Modul pro IP kameru ZyXEL CAM3115, přidává funkci alarmu a možnosti napájení přes PoE.
kód: 249857
Masterlan FTTH optický spojovací box pro 16x SC, včetně kazety a spojek, šedivá
zajímavá cena
prodloužená záruka
-20%
786 Kč 951 Kč 627 Kč 759 Kč
skladem
3 kusy
Nástěnný box pro ukončení či spojování optických kabelů v koncovém vchodu při výstavbě FTTH sítí. Uzamykatelný. Odolá vniknutí prachu i tryskající vodě (IP65). Pro spojení až 16 optických vláken zakončených SC konektory.
kód: 169232
Cisco Gigabit PoE Injector 30W
zajímavá cena
prodloužená záruka
-26%
1 752 Kč 2 119 Kč 1 302 Kč 1 575 Kč
Gigabitový PoE injektor pro napájení jakéhokoli zařízení s podporou PoE jako např. AP, CPE, IPCam, IP telefony a další zařízení s podporou napájecího napětí 55V a maximální spotřebou 30 W dle standardu 802.3at (802.3af kompatibilní).
kód: 248647
Vivotek PoE 802.3af Extender až na 100m
zajímavá cena
-4%
2 503 Kč 3 029 Kč 2 396 Kč 2 899 Kč
Vivotek PoE 802.3af Extender až na 100m, 3x RJ45 (1x PoE in/2x PoE out), není nutné externí napájení.
kód: 62925
PremiumCord Konektor RJ45, UTP Cat6, na drát/lanko
4,10 Kč 5 Kč
skladem
13 a více kusů
Značkový konektor RJ45 pro strukturované sítě, UTP Cat6 - podpora 10BASE-T / 100BASE-T / 1000BASE-T (pravděpodobně i 10GBASE-T), určen na oba typy kabelů "drát" i "lanko".
kód: 62374
PremiumCord Konektor RJ45, UTP Cat5e, na lanko (licna)
4,10 Kč 5 Kč
skladem
5 a více kusů
RJ45 konektor pro strukturovanou kabeláž, pro UTP lanko (licna) kategorie 5e.
kód: 233403
Solarix konektor RJ45 CAT5E UTP 8p8c nestíněný neskládaný na drát KRJ45/5SLD
4,10 Kč 5 Kč
skladem
5 a více kusů
Nestíněný skládaný konektor RJ45 8p8c, výrobce Solarix, pro vodič drát, kulatý kabel, s vložkou.
kód: 62924
PremiumCord Konektor RJ45, UTP Cat5e, na drát
6,60 Kč 8 Kč
skladem
5 a více kusů
Značkový konektor RJ45 pro strukturované sítě, UTP Cat5e (do 1000BASE-T), určen na kabel typu "drát".
kód: 233384
Solarix konektor RJ11 CAT3 UTP 6p4c nestíněný neskládaný na licnu KRJ11/100
1,70 Kč 2 Kč
skladem
5 a více kusů
Nestíněný neskládaný konektor RJ11 pro připojení telekomunikačních zařízení, 6p4c, výrobce Solarix, pro vodič licna a plochý kabel.
kód: 233413
Solarix konektor RJ45 CAT6 STP 8p8c stíněný skládaný na drát KRJS45/6SLD
9,10 Kč 11 Kč
skladem
5 a více kusů
Stíněný skládaný konektor RJ45 8p8c, výrobce Solarix, pro vodič drát, kulatý kabel, PVC a LSOH plášť, s vložkou.
kód: 233400
Solarix konektor RJ45 CAT5E UTP 8p8c nestíněný neskládaný na licnu KRJ45/5
3,30 Kč 4 Kč
skladem
5 a více kusů
Nestíněný neskládaný konektor RJ45 8p8c, výrobce Solarix, pro vodič licna, kulatý kabel, s vložkou.
kód: 233390
Solarix ochrana RJ45 snag proof červená S45SP-RD
3,30 Kč 4 Kč
variant
skladem
5 a více kusů
Solarix ochrana RJ45 non-snag proof, dlouhá životnost, vhodná pro kabely o tloušťce 5 a 6 mm.
kód: 233412
Solarix konektor RJ45 CAT6 UTP 8p8c nestíněný skládaný na drát KRJ45/6SLD
7,40 Kč 9 Kč
skladem
5 a více kusů
Nestíněný skládaný konektor RJ45 8p8c, výrobce Solarix, pro vodič drát, kulatý kabel, PVC a LSOH plášť, s vložkou.
kód: 233399
Solarix ochrana RJ45 non-snag proof šedá S45NSP-GY
3,30 Kč 4 Kč
variant
skladem
5 a více kusů
Solarix ochrana RJ45 non-snag proof, dlouhá životnost, vhodná pro kabely o tloušťce 5 a 6 mm
kód: 219017
PremiumCord Propojovací box pro kabely Cat.5e, narážecí, stíněný
41 Kč 50 Kč
skladem
5 a více kusů
Propojovací box pro kabely Cat.5e, stíněné pouzdro, oboustranná nálepka pro připevnění boxu, 2 samořezané šroubky pro přidělání, 2ks vázací pásky pro přitažení kabelů.
kód: 21884
Konektor RJ-11
5 Kč 6 Kč
skladem
5 a více kusů
Konektor typu RJ-11 vhodný pro nacvaknutí na telefonní kabel.

Příslušenství pro síťové prvky

Abyste dosáhli funkčního a spolehlivého propojení sítí nebo výborné kvality signálu, pořiďte si potřebné příslušenství pro síťové prvky.

PremiumCord poskytuje množství propojovacích kabelů pro různá zařízení, redukce pro napájení, ale také audiokabely! USB kabely a zařízení pro přenos 3D videa schopná propojení s LCD televizemi seženete u výrobců Audioquest. Kabely všech barev, druhu, délky i účelu pak nabízí ADATA. TP-LINK, D-Link i Cisco se specializují na výrobu převodníků s volbou rychlostí přenosu a vlnových délek. Uživatelům switche se budou hodit přístupové body Edimax nebo datové přepínače D-Link. Mikrofony, objektivy a napájecí adaptéry k bezpečnostním kamerám poskytuje KGUARD. Zapomínat bychom neměli ani na bezpečnost a estetickou stránku, které nabízí příslušenství formou krytek a konektorů. Pořídit je můžete u Krytky nebo PremiumCord.

Máme pro Vás

Zobrazit