Příslušenství pro síťové prvky D-Link

Doporučované produkty

kód: 192725
D-Link DPE-301GI -2%
1 119 Kč 1 099 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Jednoduchý Plug and Play adaptér DPE-301GI 30 W bez nutnosti použití jakéhokoliv softwaru. Nabízí snadnou instalaci PoE zařízení, takže nepotřebujete elektrickou zásuvku. Jednoduše propojíte tento adaptér se sítí. Snižuje tak náklady na instalaci síťových zařízení.
kód: 192726
D-Link PSM-12V-38-B - 12V 3A Power Supply Adapter 3,8mm jack
529 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Napájecí adaptér s napětím 12 V a proudem 3 A, plně vyhovuje směrnici EU pro produkty používající energii (EuP) pro napájecí zdroje (PSU), délka 1,1 m, 3,8 mm jack, kompatibilní pro přístupové body DAP-2230, DAP-2660, DWL-6600AP, DWL-6610AP, DWL-8610.
kód: 192727
D-Link PSM-12V-55-B - 12V 3A Power Supply Adapter 5,5mm jack
529 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Napájecí adaptér s napětím 12 V a proudem 3 A, plně vyhovuje směrnici EU pro produkty používající energii (EuP) pro napájecí zdroje (PSU), délka 1,1 m, 5,5 mm jack, kompatibilní pro vybrané modely.
kód: 161234
D-Link DKVM-222
899 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Datový přepínač pro připojení jedné sady ovládacích periferií (USB klávesnice, USB myš) a monitoru s VGA vstupem ke dvěma počítačům, možnost připojení reproduktorů.
kód: 67860
D-Link DEM-311GT -15%
1 390 Kč 1 179 Kč
Porovnat na objednání
Mini GBIC transceiver, podpora 1000BaseSX do délky 550m, možnost použití jednovidových i vícevidových vláken, rychlost přenosu až 1000Mbs, podpora výměny za chodu.
kód: 114698
D-Link DEM-310GT -25%
1 889 Kč 1 415 Kč
Porovnat na objednání
Mini-GBIC 1000BaseLX (LC-Duplex), vybaven 1000Mb/s optickým jednovidovým LX (LC-Duplex) portem, kompatibilní s normami IEEE 802.3z a SFP MSA (Multi-Source Agreement), určeno pro 9/125µm jednovidový optický kabel, rychlost přenosu až 2000Mb/s v režimu full-duplex.
kód: 192715
D-Link DEM-CB50 - 50cm stacking cable for DGS-3120 series, CX4 connectors
4 180 Kč
D-Link DEM-CB50 je 50centimetrový 10GbEstohovací kabel určený pro switche série DGS-3120, DGS-3300 a DXS-330. Kabel disponuje na obou stranách šroubovými konektory CX4.
kód: 215483
D-Link DGS-712 SFP 10/100/1000BASE-T Copper Transceiver
1 335 Kč
Porovnat na objednání
Adaptér pro převod rozhraní SFP na 1000Base-T měď.
kód: 213609
D-Link DGS-3630-28SC-SE-LIC rozšiřující licence
prodloužená záruka
31 409 Kč
Rozšiřující licence pro switch D-Link DGS-3630-28SC, rozšíření ze Standard Image na Enhanced Image licenci.
kód: 213611
D-Link DGS-3630-52TC-SE-LIC rozšiřující licence
prodloužená záruka
39 260 Kč
Rozšiřující licence pro switch D-Link DGS-3630-52TC, rozšíření ze Standard Image na Enhanced Image licenci.
kód: 192729
D-Link DWC-1000-VPN-LIC rozšiřuící licence
prodloužená záruka
6 160 Kč
DWC-1000-VPN-LIC je rozšiřující licence pro switch DWC-1000, která do vašeho switche dodá funkci VPN a Firewall. Můžete tak řídit, spravovat a nastavovat pomocí internetu všechna vaše zařízení. VPN (Virtuální privátní síť) poskytuje bezpečný dálkový ovladač a vytvoří virtuální síť pomocí internetu na jakémkoliv počítači, i na tom mimo firmu.
kód: 192728
D-Link DWC-1000-AP6-LIC rozšiřuící licence
prodloužená záruka
7 920 Kč
Licence D-Link DWC-1000-AP6-LIC je licence pro vytvoření dalších 6 přístupových bodů pro váš switch DWC-1000. Licence umožňuje správu dalších 6 bodů pomocí LAN manažeru. Využijete ji například ve školách, pobočkách, přesně tam, kde potřebujete rozšířit vaši síť.
kód: 192724
D-Link DPE-101GI
699 Kč
Porovnat skladem
0 kusů
Jednoduchý Plug and Play adaptér DPE-101GI bez nutnosti použití jakéhokoliv softwaru. Nabízí snadnou instalaci PoE zařízení, takže nepotřebujete elektrickou zásuvku. Jednoduše propojíte tento adaptér se sítí. Snižuje tak náklady na instalaci síťových zařízení.

Příslušenství pro síťové prvky

Abyste dosáhli funkčního a spolehlivého propojení sítí nebo výborné kvality signálu, pořiďte si potřebné příslušenství pro síťové prvky.

PremiumCord poskytuje množství propojovacích kabelů pro různá zařízení, redukce pro napájení, ale také audiokabely! USB kabely a zařízení pro přenos 3D videa schopná propojení s LCD televizemi seženete u výrobců Audioquest. Kabely všech barev, druhu, délky i účelu pak nabízí ADATA. TP-LINK, D-Link i Cisco se specializují na výrobu převodníků s volbou rychlostí přenosu a vlnových délek. Uživatelům switche se budou hodit přístupové body Edimax nebo datové přepínače D-Link. Mikrofony, objektivy a napájecí adaptéry k bezpečnostním kamerám poskytuje KGUARD. Zapomínat bychom neměli ani na bezpečnost a estetickou stránku, které nabízí příslušenství formou krytek a konektorů. Pořídit je můžete u Krytky nebo PremiumCord.

Máme pro Vás

Zobrazit