Pro switche

kód: 197077
Ubiquiti UniFi Controler Hybrid Cloud Key -2%
2 386 Kč 2 337 Kč
UniFi Cloud Key UniFi Controller je kompaktní zařízení, které již má nainstalovaný UniFi Controllerem s možností vzdálené správy. Pomocí 4-jádrového procesoru má Cloud Key velmi vysoký výkon na bezproblémový chod UniFi Controller. Dále Cloud Key obsahuje Gigabit LAN port s podporou 802.3af PoE napájení, SD slot, součástí balení je 8GB karta, a micro USB port pro alternativní napájení. Balení obsahuje Cloud Key zařízení, LAN kabel a 8GB microSD kartu. Barva bílá.
kód: 207998
Cisco ASA 5506-X with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení
novinka
15 066 Kč
Popisky v přípravě.
kód: 197217
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
1 914 Kč
varianty
Porovnat dodání do 2 dnů
Twinaxiální kabel Cisco 10GBASE-CU SFP + Cable 3 Meter v délce 3 metry je navržen pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48;UCS 6140. Má dva SFP+ konektory.
kód: 192715
D-Link DEM-CB50 - 50cm stacking cable for DGS-3120 series, CX4 connectors
4 180 Kč
D-Link DEM-CB50 je 50centimetrový 10GbEstohovací kabel určený pro switche série DGS-3120, DGS-3300 a DXS-330. Kabel disponuje na obou stranách šroubovými konektory CX4.
kód: 207994
Cisco ASA 5505 Firewall Edition bundle, bezpečnostní zařízení
novinka
9 077 Kč
Popisky v přípravě.
kód: 207995
Cisco ASA 5505 Firewall Edition bundle, bezpečnostní zařízení
novinka
13 130 Kč
Popisky v přípravě.
kód: 207357
HP 2920 2-port 10GbE SFP+ Module
novinka
14 461 Kč
SFP+ modul. Rozhraní: 2 x 10GbE SFP+. Kompatibilní s HP 2920.
kód: 207997
Cisco ASA 5505-UL Firewall Edition bundle, bezpečnostní zařízení
novinka
15 454 Kč
Popisky v přípravě.
kód: 207996
Cisco ASA 5505 Firewall Edition bundle, bezpečnostní zařízení
novinka
25 763 Kč
Popisky v přípravě.
kód: 208000
Cisco ASA 5506-X-SEC with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení
novinka
25 763 Kč
Popisky v přípravě.
kód: 208001
Cisco ASA 5508-X with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení
novinka
52 225 Kč
Popisky v přípravě.
kód: 208002
Cisco ASA 5512-X with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení
novinka
60 671 Kč
Popisky v přípravě.
kód: 208003
Cisco ASA 5512-X-FP with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení
novinka
65 221 Kč
Popisky v přípravě.
kód: 208004
Cisco ASA 5515-X Firewall Edition, bezpečnostní zařízení
novinka
76 147 Kč
Popisky v přípravě.
kód: 208005
Cisco ASA 5515-X-PFWR with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení
novinka
80 394 Kč
Popisky v přípravě.
kód: 208006
Cisco ASA 5516-X-PFWR with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení
novinka
86 420 Kč
Popisky v přípravě.
kód: 197216
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
3 124 Kč
varianty
Twinaxiální kabel Cisco 10GBASE-CU SFP + Cable 5 Meter v délce 5 metrů je navržen pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48;UCS 6140. Má dva SFP+ konektory.
kód: 204966
TP-LINK AC500, Wireless Controller
5 659 Kč
Bezdrátový ovladač AP, dvoujádrový 1GHz procesor, 256 MB RAM, ovládání až 500 CAP současně, 5x GLAN, 1x konzolový port, instalace do racku.
kód: 201290
Edimax APC 500 Wireless Acess Point Pro Controller
8 738 Kč
Bezdrátový přístupový bod, robustní bezpečnostní funkce, možnost škálování až pro 32 přístupových bodů série Edimax Pro. Rozhraní: 1 x WAN, 3 x gigabit LAN, 1 x RJ45 (konzole), 1 x USB 3.0.
kód: 157704
HP 5500 2-port 10GbE Loc Connect Module
11 400 Kč
Expanzivní modul 2-port 10GbE Local Connect Module kompatibilní s přepínači HP 5500 HI Switch Series, HP 5120 EI Switch Series, HP 5500 EI Switch Series, HP 5500 SI Switch Series, HP 4500G Switch Series a HP 4510G Switch Series.
kód: 161234
D-Link DKVM-222
923 Kč
Porovnat skladem
0 kusů
Datový přepínač pro připojení jedné sady ovládacích periferií (USB klávesnice, USB myš) a monitoru s VGA vstupem ke dvěma počítačům, možnost připojení reproduktorů.
kód: 191055
TP-LINK TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m
3 563 Kč
Transceiver od TP-LINK TXM431-SR je vysílač, který slouží k prodloužení vzdálenosti vašeho ethernetového připojení s vysokou rychlostí přenosu dat až 10GBit/s. Vysoce výkonný 850nm vysílač disponuje více režimy s 10GBASE-LR SFP+. S podporou plně duplexního režimu dokáže vaše ethernetové připojení rozšířit vzdálenost internetu až na 300 m s pomocí kabelů s 9/125µm vláknem.
kód: 191056
TP-LINK TXM431-LR 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver, 1310nm SM, 10km
8 103 Kč
Transceiver od TP-LINK TXM431-LR je vysílač, který slouží k prodloužení vzdálenosti vašeho ethernetového připojení s vysokou rychlostí přenosu dat až 10GBit/s. Vysoce výkonný 1310nm vysílač disponuje jedním režimem s 10GBASE-LR SFP+. S podporou plně duplexního režimu dokáže vaše ethernetové připojení rozšířit vzdálenost internetu až na 10 km s pomocí kabelů s 9/125µm vláknem.
kód: 157687
HP 5500/5120 2-port 10GbE SFP+ Module
24 287 Kč
Expanzivní modul 2-port 10GbE SFP+ Module kompatibilní s přepínači HP 5500 HI Switch Series, HP 5830 Switch Series, HP 5120 EI Switch Series, HP 5500 EI Switch Series, HP 5500 SI Switch Series, HP 4800G Switch Series, HP 4500G Switch Series, HP 4210G Switch Series a HP 4510G Switch Series.

Máme pro Vás

Zobrazit
Hlavička