Pro switche

kód: 161234
D-Link DKVM-222  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
zajímavá cena
-11%
D-Link DKVM-222
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
744 Kč 901 Kč 660 Kč 799 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Datový přepínač pro připojení jedné sady ovládacích periferií (USB klávesnice, USB myš) a monitoru s VGA vstupem ke dvěma počítačům, možnost připojení reproduktorů.
kód: 197077
Ubiquiti UniFi Controler Hybrid Cloud Key  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -17%
Ubiquiti UniFi Controler Hybrid Cloud Key
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 972 Kč 2 386 Kč 1 644 Kč 1 989 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
UniFi Cloud Key UniFi Controller je kompaktní zařízení, které již má nainstalovaný UniFi Controllerem s možností vzdálené správy. Pomocí 4-jádrového procesoru má Cloud Key velmi vysoký výkon na bezproblémový chod UniFi Controller. Dále Cloud Key obsahuje Gigabit LAN port s podporou 802.3af PoE napájení, SD slot, součástí balení je 8GB karta, a micro USB port pro alternativní napájení. Balení obsahuje Cloud Key zařízení, LAN kabel a 8GB microSD kartu. Barva bílá.
kód: 220380
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
431 Kč 521 Kč
Porovnat skladem
1 kus
1.25G SFP modul, režim: multi-mode, sada dvou kusů, 2 x LC konektor.
kód: 220736
DATACOM spojovací box konektorů Cat5e UTP (2* zářez. pole)
77 Kč 93 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Nestíněná spojka cat.5e s koncovkami 2x zářezové pole LSA.
kód: 220375
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -4%
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
958 Kč 1 159 Kč 923 Kč 1 116 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
10G SFP+ modul, režim: multi-mode, sada dvou kusů, 2 x LC konektor.
kód: 229873
Ubiquiti UF-RJ45-1G - konvertor modul SFP na RJ45
385 Kč 465 Kč
Porovnat skladem
1 kus
UBIQUITI UF-RJ45-1G, konvertor modulu SFP na 1x RJ-45
kód: 210410
Dell SFP modul, 1Gbit, MM multi mode 850nm, 550m, Dell kompatibilní OEM
387 Kč 468 Kč
Porovnat skladem
1 kus
SFP modul, rychlost 1 Gb/s, multimode, vzdálenost max. 550 m, Tx/Rx 850 nm, LC konektor.
kód: 222697
HP AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -31%
HP AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
934 Kč 1 130 Kč 649 Kč 785 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Napájecí adaptér, výkon 30 wattů. Kompatibilní se zařízením iAruba série 207 (314 a 315).
kód: 230095
TP-LINK AC50, Wireless Controller  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
TP-LINK AC50, Wireless Controller
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 074 Kč 1 299 Kč
Porovnat skladem
1 kus
TP-LINK AC50 je bezdrátový ovladač, podporuje mapování SSID a VLAN, ověření MAC, dvoulinková záloha, ovládání až 50 CAP současně, interface: 5 x 10/100Mbps Ethernet Port.
kód: 207375
HP AP-220-MNT-W1W Basic Mount Kit White -30%
506 Kč 612 Kč 354 Kč 428 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Vysoce odolný upevňovací mechanismus pro síťová zařízení Aruba AP-214, Aruba AP-214 FIPS/TAA, Aruba AP-215, Aruba AP-215 FIPS/TAA, Aruba AP-224, Aruba AP-224 FIPS/TAA, Aruba AP-225 či Aruba AP-225 FIPS/TAA.
kód: 207374
HP AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit Black  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -5%
HP AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit Black
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
462 Kč 558 Kč 438 Kč 529 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Upevňovací mechanismus pro síťová zařízení Aruba AP 214/215/224/225/228/314/315/324/325/334/335.
kód: 215483
D-Link DGS-712 SFP 10/100/1000BASE-T Copper Transceiver  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -3%
D-Link DGS-712 SFP 10/100/1000BASE-T Copper Transceiver
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 103 Kč 1 335 Kč 1 072 Kč 1 297 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Adaptér pro převod rozhraní SFP na 1000Base-T měď.
kód: 219300
Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
-4%
Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 552 Kč 1 877 Kč 1 487 Kč 1 799 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Gigabitový transreciever, SFP, IEEE 802.3z, vlnová délka 850 nm, pracuje na vzdálenost až 550 m.
kód: 196358
Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP Transceiver modul  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
-32%
Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP Transceiver modul
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
7 682 Kč 9 295 Kč 5 232 Kč 6 330 Kč
Modul Cisco GLC-SX-MMD pracuje na SFP rozhraní. Rychlost datového přenosu je 1000 Mbit/s a má LC konektor pro optická vlákna. Vlnová délka činí 850 nm, má rozšířený rozsah pracovních teplot a podporuje DOM. Je kompatibilní se standardem IEEE 802.3z 1000BASE-SX.
kód: 183390
Cisco GLC-LH-SMD GE SFP, LC connector transceiver  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -18%
Cisco GLC-LH-SMD GE SFP, LC connector transceiver
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
9 340 Kč 11 301 Kč 7 632 Kč 9 234 Kč
SFP optický modul Cisco, dvojitý konektor LC/PC, rychlost 1000 Mb/s, typ SFP vysílače LH/LX, standardy IEEE 802.3/802.3ab/802.3u, přenosová vzdálenost max. 10 km, vlnová délka 1300 nm.
kód: 213612
D-Link DWC-2000  + 2x Poukázka OMV (v ceně 200 Kč) k D-linku + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
-19%
D-Link DWC-2000
Poukázka OMV (v ceně 200 Kč) k D-linku Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
50 376 Kč 60 955 Kč 40 927 Kč 49 521 Kč
Bezdrátový ovladač AP, 4x 10/100/1000 RJ-45, 4x 100/1000 SFP Combo, 2x USB 2.0, 1x RJ-45 konzolový port, max. 64 AP, integrovaná platební brána.
kód: 207998
Cisco ASA 5506-X with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -28%
Cisco ASA 5506-X with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
12 432 Kč 15 042 Kč 8 942 Kč 10 819 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 50 GB mSATA SSD, maximální propustnost firewallu 250 Mb/s (125 Mb/s s IPS), maximálně 20 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 8x GLAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 1x USB 2.0, 3DES/AES licence.
kód: 208000
Cisco ASA 5506-X-SEC with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -13%
Cisco ASA 5506-X-SEC with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
21 142 Kč 25 581 Kč 18 492 Kč 22 375 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 50 GB mSATA SSD, maximální propustnost firewallu 250 Mb/s (125 Mb/s s IPS), maximálně 50 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 8x GLAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 1x USB 2.0, 3DES/AES a security plus licence.
kód: 144127
TP-LINK TL-SM321B SM/LC MiniGBIC modul  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
-10%
TP-LINK TL-SM321B SM/LC MiniGBIC modul
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
497 Kč 601 Kč 446 Kč 539 Kč
Porovnat na objednání
Obousměrný SPF modul WDM s podporou standardu 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, technologii WDM, vlnová délka TX: 1 310 nm/RX: 1 550 nm, pro kabel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps.
kód: 210329
Dell rackmount kit - kit pro montáž do rozvaděče pro switche X1018/ X1018P/ X1026/ X1026P/ X4012  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
Dell rackmount kit - kit pro montáž do rozvaděče pro switche X1018/ X1018P/ X1026/ X1026P/ X4012
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
516 Kč 624 Kč
Porovnat na objednání
Montážní sada pro umístění vybraných switchů Dell do rozvaděče.
kód: 191055
TP-LINK TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
-68%
TP-LINK TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
2 392 Kč 2 894 Kč 764 Kč 924 Kč
Porovnat na objednání
Transceiver od TP-LINK TXM431-SR je vysílač, který slouží k prodloužení vzdálenosti vašeho ethernetového připojení s vysokou rychlostí přenosu dat až 10GBit/s. Vysoce výkonný 850nm vysílač disponuje více režimy s 10GBASE-LR SFP+. S podporou plně duplexního režimu dokáže vaše ethernetové připojení rozšířit vzdálenost internetu až na 300 m s pomocí kabelů s 9/125µm vláknem.
kód: 144126
TP-LINK TL-SM321A SM/LC MiniGBIC modul  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
-2%
TP-LINK TL-SM321A SM/LC MiniGBIC modul
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
877 Kč 1 061 Kč 861 Kč 1 041 Kč
Porovnat na objednání
Obousměrný SPF modul WDM s podporou standardu 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, technologii WDM, vlnová délka TX: 1 550 nm/RX: 1 310 nm, pro kabel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps.
kód: 210421
Dell optický kabel SFP+, 10Gbit, 3m, Dell kompatibilní OEM  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -3%
Dell optický kabel SFP+, 10Gbit, 3m, Dell kompatibilní OEM
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 232 Kč 1 490 Kč 1 192 Kč 1 442 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Optický SFP+ kabel, rychlost 10 Gb/s, délka 3 m.
kód: 230596
Cisco SFP-H10GB-CU2M=, kabel SFP+ do SFP+, 2m  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
Cisco SFP-H10GB-CU2M=, kabel SFP+ do SFP+, 2m
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 532 Kč 1 853 Kč
Porovnat na objednání
Cisco SFP-H10GB-CU2M=, pro 10gigabitový ethernetový modul, kabel SFP+ do SFP+, délka 2 m.
kód: 191056
TP-LINK TXM431-LR 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver, 1310nm SM, 10km  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
-69%
TP-LINK TXM431-LR 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver, 1310nm SM, 10km
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
5 402 Kč 6 536 Kč 1 682 Kč 2 035 Kč
Transceiver od TP-LINK TXM431-LR je vysílač, který slouží k prodloužení vzdálenosti vašeho ethernetového připojení s vysokou rychlostí přenosu dat až 10GBit/s. Vysoce výkonný 1310nm vysílač disponuje jedním režimem s 10GBASE-LR SFP+. S podporou plně duplexního režimu dokáže vaše ethernetové připojení rozšířit vzdálenost internetu až na 10 km s pomocí kabelů s 9/125µm vláknem.
kód: 197216
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
prodloužená záruka
-17%
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
2 162 Kč 2 615 Kč 1 792 Kč 2 168 Kč
varianty
Twinaxiální kabel Cisco 10GBASE-CU SFP + Cable 5 Meter v délce 5 metrů je navržen pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48;UCS 6140. Má dva SFP+ konektory.
kód: 192715
D-Link DEM-CB50 - 50cm stacking cable for DGS-3120 series, CX4 connectors  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
D-Link DEM-CB50 - 50cm stacking cable for DGS-3120 series, CX4 connectors
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
3 455 Kč 4 180 Kč
D-Link DEM-CB50 je 50centimetrový 10GbEstohovací kabel určený pro switche série DGS-3120, DGS-3300 a DXS-330. Kabel disponuje na obou stranách šroubovými konektory CX4.

Pro switche

Montážní sady pro switche, SFP moduly, optické i twinaxiální kabely, firewally, bezdrátové ovladače AP, to vše u nás najdete. Vyberete si příslušenství pro switche jakýchkoliv značek a bezpečnostní prvky podle vašich cenových možností i požadavků. Podívejte se na výrobky firem Cisco, Dell nebo TP-Link. Výrobce D-Link poskytuje například i rozšířenou licenci pro switche, v rámci níž dostanete přístup k dalším funkcím.

Máme pro Vás

Zobrazit