Pro switche

kód: 144127
TP-LINK TL-SM321B SM/LC MiniGBIC modul
zajímavá cena
prodloužená záruka
-13%
446 Kč 539 Kč 388 Kč 469 Kč
skladem
5 a více kusů
Obousměrný SPF modul WDM s podporou standardu 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, technologii WDM, vlnová délka TX: 1 310 nm/RX: 1 550 nm, pro kabel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps.
kód: 244500
TP-LINK OC200 Omada Cloud Controller, management pro EAP
zajímavá cena
prodloužená záruka
1 817 Kč 2 199 Kč
Omada Cloud Controller nabízí profesionální centralizovanou správu Wi-Fi sítě, využitelný pro management EAP. Podporuje L3 správu. Rozhraní: 2x RJ45, 1x micro USB, 2 x USB 2.0.
kód: 197077
Ubiquiti UniFi Controler Hybrid Cloud Key -15%
1 972 Kč 2 386 Kč 1 685 Kč 2 039 Kč
UniFi Cloud Key UniFi Controller je kompaktní zařízení, které již má nainstalovaný UniFi Controllerem s možností vzdálené správy. Pomocí 4-jádrového procesoru má Cloud Key velmi vysoký výkon na bezproblémový chod UniFi Controller. Dále Cloud Key obsahuje Gigabit LAN port s podporou 802.3af PoE napájení, SD slot, součástí balení je 8GB karta, a micro USB port pro alternativní napájení. Balení obsahuje Cloud Key zařízení, LAN kabel a 8GB microSD kartu. Barva bílá.
kód: 220736
DATACOM spojovací box konektorů Cat5e UTP (2* zářez. pole)
77 Kč 93 Kč
skladem
5 a více kusů
Nestíněná spojka cat.5e s koncovkami 2x zářezové pole LSA.
kód: 250131b1
Ubiquiti UniFi Cloud Key, G2, 1TB HDD - Rozbalené zboží
rozbalené zboží
-2%
4 483 Kč 5 424 Kč 4 404 Kč 5 329 Kč
Managovací zařízení pro systém UniFi, pro platformy Android a iOS, přední displej pro zobrazení důležitých informací, obsahuje 1TB 2.5" HDD (možnost výměny za až 5TB). Napájení přes POE 802.3af nebo USB-C.
kód: 250131
Ubiquiti UniFi Cloud Key, G2, 1TB HDD
4 454 Kč 5 389 Kč
varianty
Managovací zařízení pro systém UniFi, pro platformy Android a iOS, přední displej pro zobrazení důležitých informací, obsahuje 1TB 2.5" HDD (možnost výměny za až 5TB). Napájení přes POE 802.3af nebo USB-C.
kód: 207375
HP AP-220-MNT-W1W Basic Mount Kit White -36%
506 Kč 612 Kč 322 Kč 389 Kč
skladem
1 kus
Vysoce odolný upevňovací mechanismus pro síťová zařízení Aruba AP-214, Aruba AP-214 FIPS/TAA, Aruba AP-215, Aruba AP-215 FIPS/TAA, Aruba AP-224, Aruba AP-224 FIPS/TAA, Aruba AP-225 či Aruba AP-225 FIPS/TAA.
kód: 144127b1
TP-LINK TL-SM321B SM/LC MiniGBIC modul - Rozbalené zboží
prodloužená záruka
rozbalené zboží
-45%
447 Kč 541 Kč 247 Kč 299 Kč
skladem
1 kus
Obousměrný SPF modul WDM s podporou standardu 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, technologii WDM, vlnová délka TX: 1 310 nm/RX: 1 550 nm, pro kabel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps.
kód: 144127b3
TP-LINK TL-SM321B SM/LC MiniGBIC modul - Rozbalené zboží
prodloužená záruka
rozbalené zboží
-45%
447 Kč 541 Kč 247 Kč 299 Kč
skladem
1 kus
Obousměrný SPF modul WDM s podporou standardu 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, technologii WDM, vlnová délka TX: 1 310 nm/RX: 1 550 nm, pro kabel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps.
kód: 144127b2
TP-LINK TL-SM321B SM/LC MiniGBIC modul - Rozbalené zboží
prodloužená záruka
rozbalené zboží
-45%
447 Kč 541 Kč 247 Kč 299 Kč
skladem
1 kus
Obousměrný SPF modul WDM s podporou standardu 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, technologii WDM, vlnová délka TX: 1 310 nm/RX: 1 550 nm, pro kabel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps.
kód: 144127b4
TP-LINK TL-SM321B SM/LC MiniGBIC modul - Rozbalené zboží
prodloužená záruka
rozbalené zboží
-45%
447 Kč 541 Kč 247 Kč 299 Kč
skladem
1 kus
Obousměrný SPF modul WDM s podporou standardu 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, technologii WDM, vlnová délka TX: 1 310 nm/RX: 1 550 nm, pro kabel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps.
kód: 161234
D-Link DKVM-222
701 Kč 848 Kč
skladem
1 kus
Datový přepínač pro připojení jedné sady ovládacích periferií (USB klávesnice, USB myš) a monitoru s VGA vstupem ke dvěma počítačům, možnost připojení reproduktorů.
kód: 207374
HP AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit Black -20%
462 Kč 558 Kč 369 Kč 446 Kč
dodání do 2 dnů
Upevňovací mechanismus pro síťová zařízení Aruba AP 214/215/224/225/228/314/315/324/325/334/335.
kód: 230600
Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC multi-režimy, až 300m, 850 nm -30%
13 322 Kč 16 119 Kč 9 282 Kč 11 231 Kč
Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC multi-režimy, pro vzdálenost až 300 m, vlnová délka 850 nm.
kód: 233322
Cisco FlexStack-Plus, síťový stohovací modul
prodloužená záruka
-2%
11 760 Kč 14 230 Kč 11 560 Kč 13 988 Kč
Cisco FlexStack-Plus, síťový stohovací modul. kompatibilní se zařízením Catalyst 2960X-24, 2960X-48 a 2960XR-24.
kód: 250132
Ubiquiti UniFi Cloud Key, G2
3 992 Kč 4 830 Kč
varianty
Managovací zařízení pro systém UniFi, pro platformy Android a iOS, přední displej pro zobrazení důležitých informací. Napájení přes POE 802.3af nebo USB-C.
kód: 249012
Ubiquiti rackmount Kit pro EdgeRouter 4 a 6P
358 Kč 433 Kč
na objednání
Ubiquiti rackmount Kit pro EdgeRouter 4 a 6P (ER-RMKIT)
kód: 207998
Cisco ASA 5506-X with FirePOWER Services, bezpečnostní zařízení -15%
12 432 Kč 15 042 Kč 10 542 Kč 12 755 Kč
Firewall se službami FirePOWER, 50 GB mSATA SSD, maximální propustnost firewallu 250 Mb/s (125 Mb/s s IPS), maximálně 20 000 souběžných relací, podpora více než 3000 aplikací, 8x GLAN, 1x RJ-45 konzole, 1x GLAN management, 1x USB 2.0, 3DES/AES licence.
kód: 210329
Dell rackmount kit - kit pro montáž do rozvaděče pro switche X1018/ X1018P/ X1026/ X1026P/ X4012 -20%
523 Kč 632 Kč 419 Kč 506 Kč
na objednání
Montážní sada pro umístění vybraných switchů Dell do rozvaděče.
kód: 144126
TP-LINK TL-SM321A SM/LC MiniGBIC modul
prodloužená záruka
-12%
847 Kč 1 024 Kč 743 Kč 899 Kč
na objednání
Obousměrný SPF modul WDM s podporou standardu 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, technologii WDM, vlnová délka TX: 1 550 nm/RX: 1 310 nm, pro kabel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps.
kód: 230095
TP-LINK AC50, Wireless Controller
prodloužená záruka
1 074 Kč 1 299 Kč
TP-LINK AC50 je bezdrátový ovladač, podporuje mapování SSID a VLAN, ověření MAC, dvoulinková záloha, ovládání až 50 CAP současně, interface: 5 x 10/100Mbps Ethernet Port.
kód: 191056
TP-LINK TXM431-LR 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver, 1310nm SM, 10km
prodloužená záruka
-66%
5 402 Kč 6 536 Kč 1 817 Kč 2 199 Kč
Transceiver od TP-LINK TXM431-LR je vysílač, který slouží k prodloužení vzdálenosti vašeho ethernetového připojení s vysokou rychlostí přenosu dat až 10GBit/s. Vysoce výkonný 1310nm vysílač disponuje jedním režimem s 10GBASE-LR SFP+. S podporou plně duplexního režimu dokáže vaše ethernetové připojení rozšířit vzdálenost internetu až na 10 km s pomocí kabelů s 9/125µm vláknem.
kód: 192715
D-Link DEM-CB50 - 50cm stacking cable for DGS-3120 series, CX4 connectors
3 520 Kč 4 259 Kč
D-Link DEM-CB50 je 50centimetrový 10GbEstohovací kabel určený pro switche série DGS-3120, DGS-3300 a DXS-330. Kabel disponuje na obou stranách šroubovými konektory CX4.
kód: 204966
TP-LINK AC500, Wireless Controller
prodloužená záruka
-16%
4 677 Kč 5 659 Kč 3 925 Kč 4 749 Kč
Bezdrátový ovladač AP, dvoujádrový 1GHz procesor, 256 MB RAM, ovládání až 500 CAP současně, 5x GLAN, 1x konzolový port, instalace do racku.
kód: 230601
Cisco SFP-10G-SR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC, multi-režimy, až 400m, 850nm
7 482 Kč 9 053 Kč
Cisco SFP-10G-SR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC, multi-režimy, pro vzdálenost až 400 m, vlnová délka 850 nm.
kód: 229532
NETGEAR 600W PSU Unit pro M4300-96X
prodloužená záruka
9 232 Kč 11 170 Kč
Zdroj Netgear APS600W s výkonem 600 W je určen pro vysoce efektivní profesionální modulární přepínač NETGEAR M4300-96X.
kód: 229531
NETGEAR APM402XL karta 2x 40Gbit QSFP+ pro M4300-96X
prodloužená záruka
9 802 Kč 11 860 Kč
Netgear APM402XL karta 2x 40Gbit QSFP+, určená pro M4300-96X.

Pro switche

Montážní sady pro switche, SFP moduly, optické i twinaxiální kabely, firewally, bezdrátové ovladače AP, to vše u nás najdete. Vyberete si příslušenství pro switche jakýchkoliv značek a bezpečnostní prvky podle vašich cenových možností i požadavků. Podívejte se na výrobky firem Cisco, Dell nebo TP-Link. Výrobce D-Link poskytuje například i rozšířenou licenci pro switche, v rámci níž dostanete přístup k dalším funkcím.

Máme pro Vás

Zobrazit