AOC a DAC kabely

Průvodce výběrem kabelu

Propojovací
QSFP28
QSFP28
SFP28
SFP28
SFP+
SFP+
kód: 323924
TP-LINK SFP+ kabel TL-SM5220-1M Direct Attach 10Gbit, 1m_1481970435
výprodej
prodloužená záruka
Ušetříte 50 Kč 60 Kč
578 Kč 699 Kč
528 Kč 639 Kč
skladem
1 kus
Pasivní dvouosý kabel o délce 1 metru se dvěma konektory typu SFP+.
Finální stoupání Black Friday slev
kód: 242089
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 1m_218416691
prodloužená záruka
355 Kč 429 Kč
variant
skladem
2 kusy
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 1m.
Prověrka našich chytrých hraček
kód: 242090
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 2m_154587224
prodloužená záruka
355 Kč 429 Kč
variant
skladem
3 kusy
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 2m.
kód: 242094
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 0,5m_1273783719
prodloužená záruka
264 Kč 319 Kč
variant
skladem
5 a více kusů
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 0,5m.
kód: 303102
Mikrotik SFP+ kabel DAC, 1G/10/25Gbit, 1m_526941920
561 Kč 679 Kč
varianty
skladem
1 kus
DAC přímý propojovací kabel s podporou 1G/10/25Gbit. Délka 1 metru.
kód: 286335
Ubiquiti SFP28 kabel UniFi Direct Attach Copper, 25Gbps, 0,5m_162174419
Ušetříte 14 Kč 16,90 Kč
758 Kč 917 Kč
744 Kč 900 Kč
skladem
4 kusy
DAC kabel, který je zakončen moduly se standardem SFP28. Vhodný k propojení aktivních prvků v rozvaděči. Jeho přenosová rychlost je až 25Gbps. Délka 0,5 metru, vnější průměr je pouhých 4,5 mm. 
Finální stoupání Black Friday slev
kód: 346649
MikroTik DAC QSFP28 kabel 100G, 3m_910422984
1 023 Kč 1 238 Kč
varianty
QSFP28 100GB DAC kabel, délka 3 m. Porty QSFP28.
kód: 238741
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 3m_127953579
578 Kč 699 Kč
varianty
skladem
2 kusy
SFP+ kabel Ubiquiti UniFi, rychlost 10 Gb/s, konektor 2x SFP+, délka 3 m.
kód: 303103
Mikrotik SFP+ kabel DAC, 1G/10/25Gbit, 3m_1336014177
743 Kč 899 Kč
varianty
skladem
2 kusy
Značkový DAC kabel s podporou pro SFP/SFP+ (1G/10G) a rovněž SFP28(25G), který je plně kompatibilní se specifikacemi SFP+ MSA. Délka: 3 m.
Prověrka našich chytrých hraček
kód: 346645
MikroTik QSFP28 kabel DAC, 100G, QSFP28, 4xSFP28, 3m_911400275
1 533 Kč 1 855 Kč
Break-out kabel, redukce z rozhraní QSFP28 na 4x SFP28, přenosová rychlost 25 Gbps, 100 Gbps. Délka 3 m.
kód: 242093
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 0,2m_146927309
prodloužená záruka
Ušetříte 25 Kč 30 Kč
305 Kč 369 Kč
280 Kč 339 Kč
variant
skladem
1 kus
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 0,2m.
kód: 242091
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 3m_156643625
prodloužená záruka
495 Kč 599 Kč
variant
skladem
1 kus
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 3m.
kód: 242092
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 5m_1318617408
prodloužená záruka
512 Kč 620 Kč
variant
skladem
2 kusy
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 5m.
kód: 352429
Ubiquiti AOC kabel AOC, SFP+, MM, 10Gbps, 20m_1475031265
Ušetříte 30 Kč 36 Kč
1 343 Kč 1 625 Kč
1 313 Kč 1 589 Kč
Optický kabel propojovací, propustnost 10 Gbps, multimode, délka 20 m.
kód: 249126
QNAP kabel SFP+ 10GbE, 1,5m_1670206736
1 222 Kč 1 479 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
Koupit na splátky
Přímý propojovací kabel pro NAS servery, které podporují připojení pomocí SFP + 10GbE. Délka kabelu 1,5 metru.
kód: 238740
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 2m_139586049
488 Kč 590 Kč
varianty
skladem
dodání do 2 dnů
SFP+ kabel Ubiquiti UniFi, rychlost 10 Gb/s, konektor 2x SFP+, délka 2 m.
kód: 238739
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 1m_296812956
454 Kč 549 Kč
varianty
skladem
dodání do 2 dnů
SFP+ kabel Ubiquiti UniFi, rychlost 10 Gb/s, konektor 2x SFP+, délka 1 m.
kód: 338771
Dell 10Gbit, 1m, Dell kompatibilní OEM_2089771153
454 Kč 549 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
Twinaxiální kabel značky Dell k propojování na krátké vzdálenosti. Délka 1 metr.
kód: 346646
MikroTik DAC QSFP28 kabel 100G, 1m_772068148
780 Kč 944 Kč
varianty
skladem
dodání do 2 dnů
QSFP28 100GB DAC kabel, délka 1 m. Porty QSFP28.
kód: 314351
TP-LINK SFP+ kabel TL-SM5220-3M Direct Attach 10Gbit, 3m_1180286934
prodloužená záruka
867 Kč 1 049 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
Koupit na splátky
Pasivní kabel se dvěma konektory SFP+ na každé straně. Je vhodný pro krátké vzdálenosti pro 10Gbps propojení. Délka: 3 m.
kód: 210421
Dell optický kabel SFP+, 10Gbit, 3m, Dell kompatibilní OEM_621702392
1 193 Kč 1 444 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
Koupit na splátky
Optický SFP+ kabel, rychlost 10 Gb/s, délka 3 m.
kód: 355353
HPE Aruba IOn 10G, SFP+ to SFP+ 1m, DAC Cable_487499235
1 413 Kč 1 710 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
Koupit na splátky
DAC kabel, SFP+ na SFP+, délka 1 metr. Vhodné pro zařízení série Aruba IOn 10G.
kód: 355354
HPE Aruba IOn 10G, SFP+ to SFP+ 3m, DAC Cable_1021750986
1 923 Kč 2 327 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
Koupit na splátky
DAC kabel, 10G SFP+ na SFP+, délka 3 metry. Vhodné pro zařízení série Aruba IOn 10G.
kód: 295700
HPE Aruba SFP+ kabel 10G, DAC, 1m_1919561372
prodloužená záruka
2 063 Kč 2 496 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
Koupit na splátky
Originální kabel s rozhraními 10G SFP+ na SFP+ pro přímé připojení měděného kabelu. Délka kabelu činí 1 m.
kód: 242095
D-link DEM-CB100S SFP+ DAC kabel, 10Gbit, 1m_88284468
2 561 Kč 3 099 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
Koupit na splátky
D-link DEM-CB100S SFP+ DAC kabel, maximální přenosová rychlost 10Gbit, DDM, délka 1m.
kód: 295412
HPE Aruba SFP+ kabel 10G, DAC, 3m_1416635399
prodloužená záruka
3 523 Kč 4 263 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
Koupit na splátky
Příslušenství Aruba 10G SFP+ na SFP+ určeno pro přímé připojení měděného kabelu. Délka 3 m.
kód: 157684
HP X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable_2104851249
prodloužená záruka
3 753 Kč 4 541 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
Koupit na splátky
Speciální propojovací kabel 10GbE pro kompatibilní přepínače HP, SFP+/SFP+, délka 3 m.
Finální stoupání Black Friday slev Finální stoupání Black Friday slev