AOC a DAC kabely

Jako experti nejen na elektroniku dáme ruku do ohně za kvalitu kousků, které prodáváme. Na výběr máme desítky tisíc produktů a vždycky u nás nakoupíš s garancí férové ceny. Svou objednávku si můžeš vyzvednout na jednom z více než 5 000 výdejních míst. A co je z kategorie AOC a DAC kabely skladem, to ti po Praze doručíme už do 24 hodin.
Zobrazit více Zobrazit méně

Průvodce výběrem kabelu

Propojovací
QSFP28
QSFP28
QSFP+
QSFP+
SFP28
SFP28
SFP+
SFP+
kód: 391229
Conexpro SFP+ DAC kabel 10Gbit, pasivní, DDM, 5m_960657460
výprodej
prodloužená záruka
346 Kč 419 Kč
variant
Porovnat skladem
1 kus
DAC kabel, formát SFP, SFP+, přenosová rychlost 1 / 10 Gbps, pasivní kabel, podporuje DDMI diagnostiku, délka 5 m.
kód: 352429
Ubiquiti AOC kabel AOC, SFP+, MM, 10Gbps, 20m_1475031265
výprodej
1 243 Kč 1 504 Kč
Optický kabel propojovací, propustnost 10 Gbps, multimode, délka 20 m.
Akční nabídka 100% GEEKsměs bez elektroniky
kód: 352431
Ubiquiti AOC kabel, SFP+, MM, 10Gbps, 30m_638511922
výprodej
Ušetříte 122 Kč 147 Kč
1 443 Kč 1 746 Kč
1 321 Kč 1 599 Kč
varianty
Optický kabel propojovací, propustnost 10 Gbps, multimode, délka 30 m.
Akční nabídka
kód: 242094
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 0,5m_1273783719
prodloužená záruka
239 Kč 289 Kč
variant
Porovnat skladem
1 kus
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 0,5m.
kód: 391226
Conexpro SFP+ DAC kabel 10Gbit, pasivní, DDM, 1m_245220676
prodloužená záruka
214 Kč 259 Kč
variant
Porovnat skladem
1 kus
DAC kabel, formát SFP, SFP+, přenosová rychlost 1 / 10 Gbps, pasivní kabel, podporuje DDMI diagnostiku, délka 1 m.
kód: 314351
TP-LINK SFP+ kabel TL-SM5220-3M Direct Attach 10Gbit, 3m_1180286934
prodloužená záruka
809 Kč 979 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Pasivní kabel se dvěma konektory SFP+ na každé straně. Je vhodný pro krátké vzdálenosti pro 10Gbps propojení. Délka: 3 m.
Všechny zlevněné produkty na jednom místě
kód: 391228
Conexpro SFP+ DAC kabel 10Gbit, pasivní, DDM, 3m_1673277919
prodloužená záruka
Ušetříte 16,40 Kč 19,90 Kč
247 Kč 299 Kč
231 Kč 279 Kč
variant
Porovnat skladem
1 kus
DAC kabel, formát SFP, SFP+, přenosová rychlost 1 / 10 Gbps, pasivní kabel, podporuje DDMI diagnostiku, délka 3 m.
kód: 391227
Conexpro SFP+ DAC kabel 10Gbit, pasivní, DDM, 2m_109354856
prodloužená záruka
Ušetříte 17 Kč 21 Kč
231 Kč 280 Kč
214 Kč 259 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
DAC kabel, formát SFP, SFP+, přenosová rychlost 1 / 10 Gbps, pasivní kabel, podporuje DDMI diagnostiku, délka 2 m.
kód: 391230
Conexpro SFP28 DAC kabel 25Gbit, pasivní, DDM, 2m_969909923
prodloužená záruka
379 Kč 459 Kč
varianty
Porovnat skladem
1 kus
DAC kabel, formát SFP / SFP+ / SFP28, přenosová rychlost 1 / 10 / 25 Gbps, pasivní kabel, podporuje DDMI diagnostiku, délka 2 m.
Týden slev Logitech
kód: 391231
Conexpro SFP28 DAC kabel 25Gbit, pasivní, DDM, 3m_763542707
prodloužená záruka
Ušetříte 17 Kč 21 Kč
512 Kč 620 Kč
495 Kč 599 Kč
varianty
Porovnat skladem
1 kus
DAC kabel, formát SFP / SFP+ / SFP28, přenosová rychlost 1 / 10 / 25 Gbps, pasivní kabel, podporuje DDMI diagnostiku, délka 3 m.
kód: 242091
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 3m_156643625
prodloužená záruka
404 Kč 489 Kč
variant
Porovnat skladem
na objednání
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 3m.
kód: 391225
Conexpro SFP+ DAC kabel 10Gbit, pasivní, DDM, 0,5m_909369714
prodloužená záruka
181 Kč 219 Kč
variant
Porovnat skladem
na objednání
DAC kabel, formát SFP, SFP+, přenosová rychlost 1 / 10 Gbps, pasivní kabel, podporuje DDMI diagnostiku, délka 0.5 m.
Utrať své body za výhodné kousky
kód: 242089
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 1m_218416691
prodloužená záruka
379 Kč 459 Kč
variant
Porovnat skladem
na objednání
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 1m.
kód: 242093
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 0,2m_146927309
prodloužená záruka
288 Kč 349 Kč
variant
Porovnat skladem
na objednání
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 0,2m.
kód: 242092
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 5m_1318617408
prodloužená záruka
495 Kč 599 Kč
variant
Porovnat skladem
na objednání
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 5m.
kód: 303102
Mikrotik SFP+ kabel DAC, 1G/10/25Gbit, 1m_526941920
561 Kč 679 Kč
varianty
Porovnat skladem
na objednání
DAC přímý propojovací kabel s podporou 1G/10/25Gbit. Délka 1 metru.
kód: 303103
Mikrotik SFP+ kabel DAC, 1G/10/25Gbit, 3m_1336014177
793 Kč 959 Kč
varianty
Porovnat skladem
na objednání
Značkový DAC kabel s podporou pro SFP/SFP+ (1G/10G) a rovněž SFP28(25G), který je plně kompatibilní se specifikacemi SFP+ MSA. Délka: 3 m.
kód: 242090
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 2m_154587224
prodloužená záruka
388 Kč 469 Kč
variant
Porovnat skladem
na objednání
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 2m.
Utrať své body za výhodné kousky
kód: 238739
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 1m_296812956
454 Kč 549 Kč
varianty
Porovnat skladem
na objednání
SFP+ kabel Ubiquiti UniFi, rychlost 10 Gb/s, konektor 2x SFP+, délka 1 m.
kód: 238740
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 2m_139586049
454 Kč 549 Kč
varianty
Porovnat skladem
na objednání
SFP+ kabel Ubiquiti UniFi, rychlost 10 Gb/s, konektor 2x SFP+, délka 2 m.
kód: 338771
Dell 10Gbit, 1m, Dell kompatibilní OEM_2089771153
479 Kč 579 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Twinaxiální kabel značky Dell k propojování na krátké vzdálenosti. Délka 1 metr.
kód: 238741
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 3m_127953579
569 Kč 689 Kč
varianty
Porovnat skladem
na objednání
SFP+ kabel Ubiquiti UniFi, rychlost 10 Gb/s, konektor 2x SFP+, délka 3 m.
kód: 323924
TP-LINK SFP+ kabel TL-SM5220-1M Direct Attach 10Gbit, 1m_1481970435
prodloužená záruka
702 Kč 849 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Pasivní dvouosý kabel o délce 1 metru se dvěma konektory typu SFP+.
kód: 346646
MikroTik DAC QSFP28 kabel 100G, 1m_772068148
793 Kč 959 Kč
varianty
Porovnat skladem
na objednání
QSFP28 100GB DAC kabel, délka 1 m. Porty QSFP28.
kód: 359594
Ubiquiti AOC kabel, SFP+, MM, 10Gbps, 10m_805868348
1 023 Kč 1 238 Kč
varianty
Porovnat skladem
na objednání
Koupit na splátky
SFP+ kabel Ubiquiti, rychlost 10 Gb/s, konektor 2x SFP+, délka 10 m.
kód: 346649
MikroTik DAC QSFP28 kabel 100G, 3m_910422984
1 113 Kč 1 347 Kč
varianty
Porovnat skladem
na objednání
Koupit na splátky
QSFP28 100GB DAC kabel, délka 3 m. Porty QSFP28.
kód: 249126
QNAP kabel SFP+ 10GbE, 1,5m_1670206736
1 222 Kč 1 479 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Koupit na splátky
Přímý propojovací kabel pro NAS servery, které podporují připojení pomocí SFP + 10GbE. Délka kabelu 1,5 metru.
Nečekaně velký výprodej Uklízíme sklady