Garance férové ceny

Dvojky hrají fér

Na CZC.cz vždycky bez falešných slev!

Dvojky hrají fér

Graf

Nefejkujeme ceny ani slevy,
 ověříte v grafu historie cen.

Srovnání

Srovnání cen s Alzou vždy
 přímo na detailu produktu.

Dorovnáme

Našli jste vybrané zboží levněji?
 Rozdíl vám dorovnáme!
 • Garance férové ceny Jak počítáme slevy?
 • Garance férové ceny

  Neplaťte víc, než musíte.

  Znáte ten pocit, když najdete už koupené zboží někde levněji? Při nákupech na CZC.cz se nemusíte trápit zdlouhavým srovnáváním cen. Přímo na detailech našich produktů totiž najdete srovnání ceny s Alzou, a také dlouhodobou a transparentní historii ceny zboží na našem webu.

  U nás prostě neexistuje varianta, že „nakoupíte blbě". A pokud najdete vybrané zboží u konkurenceAlza, Datart, Electro World, Kasa, Smarty,
  TS Bohemia, Okay, Mobil Pohotovost, Softcom a Mall.
   levněji, dejte nám o tom vědět. Rozdíl v ceně vám dorovnáme, a ještě přidáme něco navíc.

  Chci nahlásit nižší cenu

  Kde najdu a jak si ověřím Garanci férové ceny?

  Garanci férové ceny najdete u většiny našich standardních produktů hned pod cenovkou. Zde si můžete Garanci rozkliknout a zjistit víc o srovnání cen.

  Kde najdu a jak ověřím Garanci férové ceny

  Jak Garance ceny funguje?

  Před nákupem

  1. Plánujete u nás nakoupit produkt s označením „Garance férové ceny“.
  2. Pokud najdete u stejného zboží na e-shopu hlavní konkurence* v rozhodném okamžiku** nižší cenu, vyplňte náš formulář a my na to mrkneme. V případě, že je váš postřeh správný, rozdíl vám v plné výši dorovnáme při objednání produktu a přidáme ještě poukaz na další nákup navíc.

  Po nákupu

  1. Zakoupíte u nás produkt označený štítkem „Garance férové ceny“.
  2. Pokud najdete u stejného zboží na e-shopu hlavní konkurence* nižší cenu, pošlete nám do 14 dnů od nákupu přes formulář odkaz s důkazem nižší ceny. My vám pak rozdíl dorovnáme poukazem na další nákup a přidáme vám na něj ještě nějakou tu kačku navíc. Voucher obdržíte co nejdříve od  schválení vaší žádosti.

  Společnost CZC.cz cenu dorovná v případě, že bude vše v souladu s uvedenými podmínkami. Na uplatnění dárkového poukazu, kterým vám cenu dorovnáme, máte 90 dní. Společnost CZC.cz si vyhrazuje právo kdykoli změnit, přerušit nebo ukončit akci „Garance férové ceny“, což však nebude mít vliv na žádosti o dorovnání ceny, které budou řádně uplatněny před touto změnou, přerušením nebo ukončením.

  Našli jste výhodnější cenu? Dejte nám vědět

  Další podmínky

  Akce „Garance férové ceny“ se vztahuje pouze na inzerovanou on-line cenu totožného zboží (jiná barevná varianta = jiné zboží) nabízeného k prodeji hlavní konkurencí*.

  Pro účely porovnání cen zboží slouží cena inzerovaná společností CZC.cz a hlavní konkurencí* k rozhodnému okamžiku**, a to včetně DPH, avšak bez přepravních a doprovodných nákladů. Takto porovnávaná cena nezahrnuje slevy poskytnuté díky věrnostnímu programu nebo jakémukoliv členství ve zvýhodněné cenové skupině.

  Při nezvykle až „podezřele“ vysokém cenovém rozdílu můžeme požadovat doložení důkazu o ceně zboží u konkurence (fotografie nebo printscreen). Bez tohoto důkazu je možné, že garance nebude uznána.

  Garance férové ceny se nevztahuje na:

  • Zboží společnosti CZC.cz, které v okamžiku nákupu nebylo označeno štítkem „Garance férové ceny“.
  • Zboží společnosti CZC.cz, které jste na e-shopu hlavní konkurence* našli levnější až po přihlášení do věrnostního programu.
  • Zboží společnosti CZC.cz, které není u hlavní konkurence* skladem, není k dispozici k okamžitému dodání (ne koupi na kamenné prodejně) nebo je nabízené v omezeném množství.
  • Zboží společnosti CZC.cz, u něhož je prokazatelná/zjevná typografická chyba (např. „max. sleva do XY %“) nebo se jedná o zřejmý omyl v ocenění zboží (např. má-li být zboží v rámci akce „Garance férové ceny“ prodáváno za nepřiměřeně nízkou cenu, která je omylem ze strany společnosti CZC.cz).
  • V nejasných nebo hraničních případech platí, že se jedná o prokazatelnou/zjevnou typografickou chybu nebo omyl ze strany společnosti CZC.cz či vybrané hlavní konkurence.
  • Zboží společnosti CZC.cz, u něhož je u hlavní konkurence* zveřejněna cena, která je nižší nebo se rovná skutečným nákladům společnosti CZC.cz.
  • Zboží společnosti CZC.cz, které je chybně označeno štítkem „Garance férové ceny“, neboť součástí tohoto zboží je dárek či slevový kupón nebo je součástí tzv. „sestavy“.
  • Zboží společnosti CZC.cz, které je chybně označeno štítkem „Garance férové ceny“, neboť ze strany výrobce zboží podléhá minimální promované ceně (Minimum Advertised Price – MAP).
  • Doplňkové služby, jako jsou například prodloužená záruka, instalace, aj.

  Dorovnání ceny v rámci akce „Garance férové ceny“ můžete uplatnit při jedné objednávce pouze u jednoho kusu stejného produktu (např. 1 ks produktu 111222, 1 ks 222333 atd., ale ne třeba 2 ks 111222).

  „Garanci férové ceny“ nelze kombinovat s jakoukoli jinou slevou nebo slevovou akcí – např. akce „Garance férové ceny“ neplatí pro exkluzivní prodejní ceny, které nabízí společnost CZC.cz nebo hlavní konkurence* v rámci akce:

  • Výprodej Black Friday
  • Výprodej Cyber Monday

  Slevu „Garance férové ceny“ nelze využít na zakoupení dárkového poukazu.

  * Hlavní konkurence zahrnuje:

  • Společnost Alza.cz a.s.; IČO: 270 82 440; se sídlem Jankovcova 1522/53, Holešovice, 170 00 Praha 7; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 8573; přičemž pro akci „Garance férové ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.alza.cz.
  • Společnost HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.; IČO: 499 730 53; Kútíky 637, Prštné, 760 01 Zlín; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 13723; přičemž pro akci „Garance férové ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.datart.cz.
  • Společnost Electro World s.r.o.; IČO: 264 883 61; Chlumecká 1531, 198 19 Praha 9; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 85390; přičemž pro akci „Garance férové ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.electroworld.cz.
  • Společnost KASA.cz s.r.o.; IČO: 267 728 84; Skorkovská 1511, Kyje, 198 00 Praha 14; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 92721; přičemž pro akci „Garance férové ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.kasa.cz.
  • Společnost Smarty CZ a.s.; IČO: 242 289 91; Olivova 2096/4, Nové Město, 110 00 Praha 1; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 17937; přičemž pro akci „Garance férové ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.smarty.cz.
  • Společnost MOBIL POHOTOVOST s.r.o.; IČO: 267 058 51; U Nového Suchdolu 140/32, 160 00 Praha 6; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 88608; přičemž pro akci „Garance férové ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.mp.cz.
  • Společnost TS Bohemia a.s.; IČO: 62304381; Sladovní 103/3, Pavlovičky, 779 00 Olomouc; zapsaná v obchodním rejstříku vedenem u Krajského soudu v Ostravě, oddíl B, vložka 2941; přičemž pro akci "Garance férové ceny" je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.tsbohemia.cz
  • Společnost OKAY s.r.o.; IČO: 607192257; Kšírova 676/259, Horní Heršpice 619 00 Brno; zapsaná v obchodním rejstříku vedenem u Krajského soudu v Brné, oddíl C, vložka 16352; přičemž pro akci "Garance férové ceny" je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.okay.cz
  • Společnost Mironet.cz a.s., IČO 28189647; Nad Kajetánkou 1478/26, Praha 6 - Břevnov; Spisová značka: B 12695 vedená u rejstříkového soudu v Praze; přičemž pro akci "Garance férové ceny" je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.mironet.cz.
  • Společnost Softcom Group spol. s. r. o., IČO 25623290; 28. Pluku 458/7, 101 00 Praha 10; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 55683; přičemž pro akci "Garance férové ceny" je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.softcom.cz
  • Společnost Internet Mall, a. s., IČO 26204967; U garáží 1611/1, 170 00 Praha 7; Spisová značka B 8501/MSPH Městský soud v Praze; přičemž pro akci "Garance férové ceny" je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.mall.cz

  ** Rozhodný okamžik

  Rozhodným okamžikem je okamžik, kdy je odeslána žádost o dorovnání ceny v rámci akce „Garance férové ceny“.

  V případě jakýchkoli dotazů prosím neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis.

Nakup gaming a získej až 2 000 Kč na sety LEGO Nakup gaming a získej až 2 000 Kč na sety LEGO