Garance férové ceny

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dvojky hrají fér

Na CZC.cz vždycky bez falešných slev.

Omlouváme se, popis obrázku chybí. Nefejkujeme ceny ani slevy, ověříte v grafu historie cen.
Omlouváme se, popis obrázku chybí. Srovnání cen s Alzou vždy přímo na detailu produktu.
Omlouváme se, popis obrázku chybí. Našli jste vybrané zboží levněji? Rozdíl vám dorovnáme.

Garance férové ceny

Neplaťte víc, než musíte. Znáte ten pocit, když najdete už koupené zboží někde levněji? Při nákupech na CZC.cz se nemusíte trápit zdlouhavým srovnáváním cen. Přímo na detailech našich produktů totiž najdete srovnání ceny s Alzou, a také dlouhodobou a transparentní historii ceny zboží na našem webu.
U nás prostě neexistuje varianta, že „nakoupíte blbě". A pokud najdete vybrané zboží u konkurence Alza, Datart, Electro World, Kasa, Smarty,
TS Bohemia, Okay, Mobil Pohotovost, Softcom a Mall.
levněji, dejte nám o tom vědět. Rozdíl v ceně vám dorovnáme, a ještě přidáme něco navíc.

Chci nahlásit nižší cenu

Jak počítáme slevy a co znamená „Transparentní historie ceny"?

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami Garance férové ceny. Proto si pod cenovkou můžete rozkliknout i graf, ve kterém objevíte, jak se cena produktu pohybovala v dlouhodobém horizontu. Slevu vždy počítáme z nejnižší ceny za posledních 30 dní, a to ve spolupráci s Hlídačem shopů, který na naše slevy dohlíží. Na CZC.cz nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. Na ceny i slevy u nás je prostě spoleh.

Může se stát, že u některých produktů bude krátkodobý výkyv ceny, ať už nahoru či dolů. Nejčastějšími důvody jsou: pohyby měnových kurzů, změny nákupních cen u dodavatelů nebo špatná dostupnost zboží a s ní zvýšené náklady na pořízení. Pořád ale platí, že pokud najdete produkt jinde levněji, napište nám, a cenu vám dorovnáme + ještě něco přihodíme.

Graf
Ukázka odkazu na graf

Kde najdu transparentní historii ceny?
Transparentní historii ceny najdete u každého z našich standardních produktů hned pod cenovkou. Zde si můžete historii ceny rozkliknout a zjistit víc.

Kde najdu a jak si ověřím Garanci férové ceny?
Garanci férové ceny najdete u většiny našich standardních produktů hned pod cenovkou. Zde si můžete Garanci rozkliknout a zjistit víc o srovnání cen.

Odkaz na garanci férové ceny

Proč se liší vypočítaná sleva zboží na CZC.cz a Hlídače shopů?

Oba způsoby vycházejí z nového nařízení EU, které by v Česku mělo začít platit od roku 2022. Protože zatím není jasné, v jakém znění ČR směrnici převezme, jsme společně s Hlídačem shopů něco jako trendsetteři. Každý jsme na to ale šli maličko jinak.

Na CZC.cz jsme výpočet slev pro zákazníky co nejvíc zjednodušili. Takže všechny slevy vždy počítáme z nejnižší částky, za jakou se zboží prodávalo v posledních 30 dnech. Oproti tomu Hlídač shopů má výpočet složitější. Slevu počítá z 30 nebo 90 dní s ohledem na to, zda šlo o slevovou akci nebo tržní korekci cen. Takže my jsme na sebe ještě o kousek přísnější, a to jako první na českém trhu!

Našli jste výhodnější cenu? Dejte nám vědět

Další podmínky
V případě vrácení zboží ve standardní 14denní lhůtě zákazník ztrácí nárok na slevový voucher na další nákup.
Akce „Garance férové ceny“ se vztahuje pouze na inzerovanou on-line cenu totožného zboží (jiná barevná varianta = jiné zboží) nabízeného k prodeji hlavní konkurencí*. Pro účely porovnání cen zboží slouží cena inzerovaná společností CZC.cz a hlavní konkurencí* k rozhodnému okamžiku**, a to včetně DPH, avšak bez přepravních a doprovodných nákladů. Takto porovnávaná cena nezahrnuje slevy poskytnuté díky věrnostnímu programu nebo jakémukoliv členství ve zvýhodněné cenové skupině. Při nezvykle až „podezřele“ vysokém cenovém rozdílu můžeme požadovat doložení důkazu o ceně zboží u konkurence (fotografie nebo printscreen). Bez tohoto důkazu je možné, že garance nebude uznána.
Nabídka dorovnání ceny v rámci akce Garance férové ceny je platná maximálně po dobu 7 kalendářních dní od schválení a potvrzení pracovníkem CZC.cz.

Garance férové ceny se nevztahuje na:

 • Zboží společnosti CZC.cz, které v okamžiku nákupu nebylo označeno štítkem „Garance férové ceny“.
 • Zboží společnosti CZC.cz, které jste na e-shopu hlavní konkurence* našli levnější až po přihlášení do věrnostního programu.
 • Zboží společnosti CZC.cz, které není u hlavní konkurence* skladem, není k dispozici k okamžitému dodání (ne ke koupi na kamenné prodejně) nebo je nabízené v omezeném množství.
 • Zboží společnosti CZC.cz, u něhož je prokazatelná/zjevná typografická chyba (např. „max. sleva do XY %“) nebo se jedná o zřejmý omyl v ocenění zboží (např. má-li být zboží v rámci akce „Garance férové ceny“ prodáváno za nepřiměřeně nízkou cenu, která je omylem ze strany společnosti CZC.cz).
 • V nejasných nebo hraničních případech platí, že se jedná o prokazatelnou­/zjevnou typografickou chybu nebo omyl ze strany společnosti CZC.cz či vybrané hlavní konkurence.
 • Zboží společnosti CZC.cz, u něhož je u hlavní konkurence* zveřejněna cena, která je nižší nebo se rovná skutečným nákladům společnosti CZC.cz.
 • Zboží společnosti CZC.cz, které je chybně označeno štítkem „Garance férové ceny“, neboť součástí tohoto zboží je dárek či slevový kupón nebo je součástí tzv. „sestavy“.
 • Zboží společnosti CZC.cz, které je chybně označeno štítkem „Garance férové ceny“, neboť ze strany výrobce zboží podléhá minimální promované ceně (Minimum Advertised Price – MAP).
 • Doplňkové služby, jako jsou například prodloužená záruka, instalace, aj.

Dorovnání ceny v rámci akce „Garance férové ceny“ můžete uplatnit při jedné objednávce maximálně u 5 kusů stejného produktu (neplatí pro grafické karty). „Garanci férové ceny“ nelze kombinovat s jakoukoli jinou slevou nebo slevovou akcí – např. akce „Garance férové ceny“ neplatí pro exkluzivní prodejní ceny, které nabízí společnost CZC.cz nebo hlavní konkurence* v rámci akce:

 • Výprodej Black Friday/Blue Friday aj.
 • Výprodej Cyber Monday

Slevu „Garance férové ceny“ nelze využít na zakoupení dárkového poukazu.

*Hlavní konkurence zahrnuje:

 • Společnost Alza.cz a.s.; IČO: 270 82 440; se sídlem Jankovcova 1522/53, Holešovice, 170 00 Praha 7; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 8573; přičemž pro akci „Garance férové ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.alza.cz.
 • Společnost HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.; IČO: 499 730 53; Kútíky 637, Prštné, 760 01 Zlín; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 13723; přičemž pro akci „Garance férové ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.datart.cz.
 • Společnost Electro World s.r.o.; IČO: 264 883 61; Chlumecká 1531, 198 19 Praha 9; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 85390; přičemž pro akci „Garance férové ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.electroworld.cz.
 • Společnost KASA.cz s.r.o.; IČO: 267 728 84; Skorkovská 1511, Kyje, 198 00 Praha 14; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 92721; přičemž pro akci „Garance férové ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.kasa.cz.
 • Společnost Smarty CZ a.s.; IČO: 242 289 91; Olivova 2096/4, Nové Město, 110 00 Praha 1; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 17937; přičemž pro akci „Garance férové ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.smarty.cz.
 • Společnost MOBIL POHOTOVOST s.r.o.; IČO: 267 058 51; U Nového Suchdolu 140/32, 160 00 Praha 6; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 88608; přičemž pro akci „Garance férové ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.mp.cz.
 • Společnost TS Bohemia a.s.; IČO: 62304381; Sladovní 103/3, Pavlovičky, 779 00 Olomouc; zapsaná v obchodním rejstříku vedenem u Krajského soudu v Ostravě, oddíl B, vložka 2941; přičemž pro akci „Garance férové ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.tsbohemia.cz.
 • Společnost OKAY s.r.o.; IČO: 607192257; Kšírova 676/259, Horní Heršpice 619 00 Brno; zapsaná v obchodním rejstříku vedenem u Krajského soudu v Brné, oddíl C, vložka 16352; přičemž pro akci „Garance férové ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.okay.cz.
 • Společnost Softcom Group spol. s. r. o., IČO 25623290; 28. Pluku 458/7, 101 00 Praha 10; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 55683; přičemž pro akci „Garance férové ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.softcom.cz
 • Společnost Internet Mall, a. s., IČO 26204967; U garáží 1611/1, 170 00 Praha 7; Spisová značka B 8501/MSPH Městský soud v Praze; přičemž pro akci „Garance férové ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.mall.cz

**Rozhodný okamžik Rozhodným okamžikem je okamžik, kdy je odeslána žádost o dorovnání ceny v rámci akce „Garance férové ceny“.
V případě jakýchkoli dotazů prosím neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis.

Vánoční tutovky Samsung TV