Ostatní příslušenství pro optické sítě

kód: 346656
Masterlan optická zemní spojka OPTE48FO1, 48 vláken Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz + O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
prodloužená záruka
Masterlan optická zemní spojka OPTE48FO1, 48 vláken
Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
586 Kč 709 Kč
skladem
3 kusy
Optická zemní spojka s montáží pod zem nebo ven například na sloup. Navržená pro spojení optických vláken v maximálním počtu 48 vláken v jedné vestavěné oboustranné optické kazetě. Každá strana kazety pojme až 24 svárů a to ve 2 řadách. Stupeň krytí IP68. 
Výprodej mobilů a smart hodinek
kód: 346657
Masterlan optická zemní spojka OPTE144FO1, 144 vláken Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz + O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
prodloužená záruka
Masterlan optická zemní spojka OPTE144FO1, 144 vláken
Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
2 131 Kč 2 579 Kč
Optická zemní spojka s montáží pod zem nebo na sloup. Navržená pro spojení optických vláken v maximálním počtu 144 vláken v 6 vestavěných oboustranných optických kazetách. Každá strana kazety pojme až 24 svárů a to ve 2 řadách. Stupeň krytí IP68.
kód: 250193
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Multimode OM4, Quad
prodloužená záruka
101 Kč 122 Kč
skladem
na objednání
Optická spojka, konektory LC, UPC, MM OM4, quad.
kód: 249868
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex
26 Kč 31 Kč
skladem
na objednání
Optická singlemode spojka pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken.
kód: 286694
Mimosa průchodka pro optický kabel - pro jednotku B24
255 Kč 309 Kč
skladem
na objednání
Průchodka pro optický kabel k jednotce Mimosa B24.

Máme pro Vás

Zobrazit
Odměňte za výzo děti i sebe Odměňte za výzo děti i sebe