Ostatní příslušenství pro optické sítě

Vytvoření vlastní sestavy nikdy nebylo jednodušší
kód: 250192
Masterlan optická spojka SC-SC, UPC, Multimode OM4, Duplex
zajímavá cena
prodloužená záruka
-63%
25 Kč 31 Kč 9,40 Kč 11,40 Kč
Optická spojka, konektory SC, UPC, MM OM4, duplex.
kód: 250190
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Multimode OM4, Duplex
zajímavá cena
prodloužená záruka
-37%
34 Kč 41 Kč 21 Kč 26 Kč
Optická spojka, konektory LC, UPC, MM OM4, duplex.
kód: 250186
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Quad
zajímavá cena
prodloužená záruka
-23%
57 Kč 69 Kč 44 Kč 53 Kč
Optická spojka, konektory LC, UPC, SM, quad.
kód: 250183
Masterlan optická spojka SC-SC, UPC, Singlemode, Duplex
prodloužená záruka
24 Kč 29 Kč
Optická spojka, konektory SC, UPC, SM, duplex.
kód: 250181
Masterlan optická spojka SC-SC, APC, Singlemode, Simplex
prodloužená záruka
14,90 Kč 18 Kč
Optická spojka, konektory SC, APC, SM, simplex.
kód: 250189
Masterlan optická spojka SC-SC, UPC, Multimode OM4, Simplex
prodloužená záruka
15,70 Kč 19 Kč
Optická spojka, konektory SC, UPC, MM OM4, simplex.
kód: 250193
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Multimode OM4, Quad
prodloužená záruka
107 Kč 129 Kč
Optická spojka, konektory LC, UPC, MM OM4, quad.
kód: 249868
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex
24 Kč 29 Kč
skladem
na objednání
Optická singlemode spojka pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken.
kód: 286694
Mimosa průchodka pro optický kabel - pro jednotku B24
255 Kč 309 Kč
skladem
na objednání
Průchodka pro optický kabel k jednotce Mimosa B24.

Máme pro Vás

Zobrazit
Vytvoření vlastní sestavy nikdy nebylo jednodušší Vytvoření vlastní sestavy nikdy nebylo jednodušší