Apple Apple

Steve Jobs měl rád jablka a zároveň potřeboval být v telefonním seznamu výš než hlavní konkurent Atari, proto pojmenoval svou firmu Apple. Původně malý garážový podnik se stal nejhodnotnější značkou na světě.

 

Vysoký výkon, inovativní technologie a unikátní vytříbený design. To jsou důvody, proč lidé po celém světě nocují ve frontách před prodejnami Apple, aby získali třeba nový iPhone nebo iPad.

 

iPhony jsou na trhu ikonou a nový model vždy udává směr, kterým se vydají ostatní výrobci. Proto Apple prodal těchto chytrých telefonů už více než miliardu. Propojení s chytrými hodinkami Apple přináší řadu dalších možností, třeba při sportu. Díky MP3 přehrávačům iPod si můžete svou hudbu vzít kamkoliv.

 

Lehké a tenké, tak by mohl znít univerzální popis všech produktů Apple. Tablety IPad nejsou výjimkou. Apple iPad Air 2 je široký pouhých 6,1 mm, i tak se do něj vejde výkonný procesor, který umožňuje jak efektivní práci, tak skvělý zážitek z hraní her. Navíc vydrží až 10 hodin na jedno nabití.

 

I notebooky Apple patří mezi neoblíbenější. Vlastnit notebook od Applu je vlastně tak trochu životní styl. Není se co divit, MacBooky v sobě spojují nejnovější technologie s lehkostí a tenkostí hliníkového těla z jednoho kusu.

Mobilní telefony

Zobrazit vše

Další produkty Apple

Nakupte aspoň za 500 Kč a užijte si 90 dní zábavy Nakupte aspoň za 500 Kč a užijte si 90 dní zábavy