Apple Apple

Steve Jobs měl rád jablka a zároveň potřeboval být v telefonním seznamu výš než hlavní konkurent Atari, proto pojmenoval svou firmu Apple. Původně malý garážový podnik se stal nejhodnotnější značkou na světě.

 

Vysoký výkon, inovativní technologie a unikátní vytříbený design. To jsou důvody, proč lidé po celém světě nocují ve frontách před prodejnami Apple, aby získali třeba nový iPhone nebo iPad.

 

iPhony jsou na trhu ikonou a nový model vždy udává směr, kterým se vydají ostatní výrobci. Proto Apple prodal těchto chytrých telefonů už více než miliardu. Propojení s chytrými hodinkami Apple přináší řadu dalších možností, třeba při sportu. Díky MP3 přehrávačům iPod si můžete svou hudbu vzít kamkoliv.

 

Lehké a tenké, tak by mohl znít univerzální popis všech produktů Apple. Tablety IPad nejsou výjimkou. Apple iPad Air 2 je široký pouhých 6,1 mm, i tak se do něj vejde výkonný procesor, který umožňuje jak efektivní práci, tak skvělý zážitek z hraní her. Navíc vydrží až 10 hodin na jedno nabití.

 

I notebooky Apple patří mezi neoblíbenější. Vlastnit notebook od Applu je vlastně tak trochu životní styl. Není se co divit, MacBooky v sobě spojují nejnovější technologie s lehkostí a tenkostí hliníkového těla z jednoho kusu.

Mobilní telefony

Zobrazit vše

Další produkty Apple

AiO

AiO (12)

Osobní počítače

Osobní počítače (4)

Chytré hodinky

Chytré hodinky (24)

Mechaniky

Mechaniky (2)

Grafické tablety

Grafické tablety (2)

Klávesnice

Klávesnice (13)

Multimediální centra

Multimediální centra (4)

Myši

Myši (2)

Sluchátka

Sluchátka (6)

MP3 přehrávače

MP3 přehrávače (14)

Pouzdra

Pouzdra (184)

Příslušenství

Příslušenství (35)

Kabely

Kabely (34)

Brašny

Brašny (9)

Napájení NTB

Napájení NTB (9)

Držáky

Držáky (8)

Nabíječky

Nabíječky (5)

Baterie

Baterie (1)