SFP moduly

kód: 229873
Ubiquiti UF-RJ45-1G - konvertor modul SFP na RJ45 -9%
384 Kč 464 Kč 349 Kč 422 Kč
skladem
5 a více kusů
UBIQUITI UF-RJ45-1G, konvertor modulu SFP na 1x RJ-45
Zásilkovna nově na CZC.cz
kód: 242088b1
Mikrotik SFP+ metalický modul - Rozbalené zboží
rozbalené zboží
-10%
1 239 Kč 1 499 Kč 1 115 Kč 1 349 Kč
MikroTik SFP+ metalický modul, přenosová rychlost 100/1000/2,5G/5G/10Gt, rozhraní RJ45, spojení až na vzdálenost 200 m.
Smartphony se super dárky
kód: 242088
Mikrotik SFP+ metalický modul Elektronické předplatné časopisu Reflex a novin E15 na půl roku v hodnotě 1518 Kč
Mikrotik SFP+ metalický modul
Elektronické předplatné časopisu Reflex a novin E15 na půl roku v hodnotě 1518 Kč
1 239 Kč 1 499 Kč
MikroTik SFP+ metalický modul, přenosová rychlost 100/1000/2,5G/5G/10Gt, rozhraní RJ45, spojení až na vzdálenost 200 m.
kód: 312572
Ubiquti SFP modul Metalický modul SFP+, SFP+ na RJ45, 10Gbps, 30m, 1ks Elektronické předplatné časopisu Reflex a novin E15 na půl roku v hodnotě 1518 Kč -5%
Ubiquti SFP modul Metalický modul SFP+, SFP+ na RJ45, 10Gbps, 30m, 1ks
Elektronické předplatné časopisu Reflex a novin E15 na půl roku v hodnotě 1518 Kč
1 453 Kč 1 758 Kč 1 383 Kč 1 673 Kč
Spolehlivý SFP+ metalický modul s podporou metalických médií. Nabízí data rate: 1/10 Gbps a přenos dat na vzdálenost až 100 metrů (při rychlosti 1 Gbps) a až 30 metrů (při rychlosti 10 Gbps). Je kompatibilní s UniFi přepínači řady EdgeSwitch, EdgeRouter, UniFi Switch a UniFi Security Gateway značky Ubiquiti Networks.
kód: 306398
TP-LINK SFP modul TL-SM5110-SR 10Gbase-SR SFP+ 2xLC Transceiver, 850nm MM, 300m
prodloužená záruka
363 Kč 439 Kč
skladem
2 kusy
Multi-mode SFP+ LC Transceiver pracující s vlnovou délkou 850 nm s dosahem až 300 metrů. Podporuje DDM, je kompatibilní s 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement. Rozhraní: 2 x LC.
kód: 157893
Mikrotik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit
602 Kč 729 Kč
skladem
4 kusy
SFP 10/100/1000 Mb/s copper modul, kompatibilní s většinou Gigabit SFP portů, které jsou k dispozici na různých síťových zařízeních.
kód: 220375
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů -13%
958 Kč 1 159 Kč 833 Kč 1 008 Kč
10G SFP+ modul, režim: multi-mode, sada dvou kusů, 2 x LC konektor.
kód: 286324
MaxLink SFP modul, 1,25Gbit, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, 1x SC konektor, DDM, Cisco kompatibilní
prodloužená záruka
239 Kč 289 Kč
skladem
4 kusy
Kvalitní WDM SFP mobul, jedno optické vlákno. Přenosová rychlost až 1.25 Gbit, vlnová délka Tx 1310 / Rx 1550 nm. Slouží pro spojení na vzdálenost až 3 km. Rozhraní: 1 x SC konektor. Podporuje DDM, Cisco kompatibilní.
kód: 286325
MaxLink SFP modul, 1,25Gbit, SM, Tx 1550/Rx1310nm, 3km, 1x SC konektor, DDM, Cisco kompatibilní
prodloužená záruka
239 Kč 289 Kč
skladem
4 kusy
Kvalitní WDM (BiDi) SFP mobul, jedno optické vlákno. Přenosová rychlost až 1.25 Gbit, vlnová délka Tx 1550 / Rx 1310 nm. Slouží pro spojení na vzdálenost až 3 km. Rozhraní: 1 x SC konektor. Podporuje DDM, Cisco kompatibilní.
Smartphony se super dárky
kód: 242076
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní
prodloužená záruka
-15%
388 Kč 469 Kč 330 Kč 399 Kč
skladem
2 kusy
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, DDM, SM, vlnová délka 1310nm, do vzdálenosti 40 km, 2x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 259287
MaxLink SFP optický modul, HP kompatibilní
prodloužená záruka
330 Kč 399 Kč
skladem
2 kusy
SFP optický modul, dva LC konektory, vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310, max. vzdálenost 20 km po kabelu typu singlemode. Podporuje monitoring (DDM). Zařízení je kompatibilní s vybranými přepínači značky HP.
kód: 220380
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů -5%
424 Kč 512 Kč 404 Kč 489 Kč
skladem
3 kusy
1.25G SFP modul, režim: multi-mode, sada dvou kusů, 2 x LC konektor.
Akční nabídka
kód: 242072b2
MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní - Použité zboží
použité zboží
-17%
520 Kč 629 Kč 429 Kč 519 Kč
skladem
1 kus
Maxlink SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, MM, vlnová délka 850nm, do vzdálenosti 300m, DDM, 2x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 242072b1
MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní - Použité zboží
použité zboží
-17%
520 Kč 629 Kč 429 Kč 519 Kč
skladem
1 kus
Maxlink SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, MM, vlnová délka 850nm, do vzdálenosti 300m, DDM, 2x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 242082
Mikrotik SFP optický modul
445 Kč 539 Kč
skladem
1 kus
MikroTik SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, SM, vlnová délka 1310 nm, do vzdálenosti 20 km, 2x LC konektor.
kód: 208493
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP, 1Gbit, BiDi - sada 2 kusů -23%
641 Kč 775 Kč 491 Kč 594 Kč
skladem
5 a více kusů
Optický modul, přenosová rychlost až 1 Gbps na vzdálenost max. 1 km, BiDi. Sada dvou kusů.
kód: 208491
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit - sada 2 kusů Elektronické předplatné časopisu Reflex a novin E15 na půl roku v hodnotě 1518 Kč -3%
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit - sada 2 kusů
Elektronické předplatné časopisu Reflex a novin E15 na půl roku v hodnotě 1518 Kč
2 132 Kč 2 579 Kč 2 057 Kč 2 489 Kč
Optický modul, přenosová rychlost až 10 Gbps na vzdálenost max. 10 km. Sada dvou kusů.
kód: 208492
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, BiDi - sada 2 kusů Elektronické předplatné časopisu Reflex a novin E15 na půl roku v hodnotě 1518 Kč -17%
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, BiDi - sada 2 kusů
Elektronické předplatné časopisu Reflex a novin E15 na půl roku v hodnotě 1518 Kč
3 942 Kč 4 769 Kč 3 273 Kč 3 960 Kč
Optický modul, přenosová rychlost až 10 Gbps na vzdálenost max. 10 km, BiDi. Sada dvou kusů.
Akční nabídka
kód: 279610
HPE SFP Aruba 1G, LC, LX, 10km, SMF, XCVR Elektronické předplatné časopisu Reflex a novin E15 na půl roku v hodnotě 1518 Kč
prodloužená záruka
HPE SFP Aruba 1G, LC, LX, 10km, SMF, XCVR
Elektronické předplatné časopisu Reflex a novin E15 na půl roku v hodnotě 1518 Kč
3 453 Kč 4 178 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
Koupit na splátky
Transceiver 100% kompatibilní se všemi částmi, které identifikují J4859D jako podporovaný transceiver.
kód: 135843
TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module
prodloužená záruka
-54%
646 Kč 782 Kč 297 Kč 359 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
Transceiver 1000BASE-LX SFP sloužící jako rozšiřující modul pro switche, multimode fiber, vlnová délka 1310 nm, 2x konektor duplex LC, vzdálenost až 10 km.
kód: 242083
Mikrotik SFP+ optický modul Elektronické předplatné časopisu Reflex a novin E15 na půl roku v hodnotě 1518 Kč
Mikrotik SFP+ optický modul
Elektronické předplatné časopisu Reflex a novin E15 na půl roku v hodnotě 1518 Kč
1 148 Kč 1 389 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
Koupit na splátky
MikroTik SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, MM, vlnová délka 850 nm, do vzdálenosti 0,3 km, 1x LC.
kód: 270031
MaxLink SPF+ - 10G SFP+, SM, 1310nm, 10km, 2xLC konektor, DDM, HP kompatibilní
prodloužená záruka
-9%
660 Kč 799 Kč 602 Kč 729 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
SPF+ optický modul, 2x LC konektor, vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310, max. vzdálenost 10 km po kabelu typu singlemode. Podporuje monitoring (DDM). Zařízení je kompatibilní s vybranými přepínači značky HP.
kód: 242073
MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní
prodloužená záruka
-29%
1 041 Kč 1 259 Kč 743 Kč 899 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
Maxlink SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, DDM, vlnová délka 1310nm, do vzdálenosti 10km, 2x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 210412
Dell SFP modul, 1Gbit, SM single mode 1310nm, 20km, Dell kompatibilní OEM -12%
485 Kč 586 Kč 427 Kč 517 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
SFP modul, rychlost 1 Gb/s, vzdálenost max. 20 km, Tx/Rx 1310 nm, LC konektor.
kód: 312500
TP-LINK SFP modul TL-SM321A-2, 100/1000, WDM, SM, 2km, 1550/1310nm
prodloužená záruka
247 Kč 299 Kč
varianty
skladem
dodání do 2 dnů
Obousměrný SPF modul WDM, který podporuje nejnovější standard 1000Base-BX. Nabízí přenosovou vzdálenost až 2 km v 9/125 μm SMF (Single-Mode Fiber). Vlnové délky: Tx: 1550 nm / Rx: 1310 nm. Vyhovuje standardu Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA). Podporuje digitální diagnostické monitorování (DDM), výměnu za provozu.
kód: 312501
TP-LINK SFP modul TL-SM321B-2, 100/1000, WDM, SM, 2km, 1310/1550nm
prodloužená záruka
247 Kč 299 Kč
varianty
skladem
dodání do 2 dnů
Obousměrný SPF modul WDM, který podporuje nejnovější standard 1000Base-BX. Nabízí přenosovou vzdálenost až 2 km v 9/125 μm SMF (Single-Mode Fiber). Vlnové délky: Tx: 1310 nm / Rx: 1550 nm. Vyhovuje standardu Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA). Podporuje digitální diagnostické monitorování (DDM), výměnu za provozu.
kód: 242069
MaxLink SFP optický modu, Cisco kompatibilní
prodloužená záruka
272 Kč 329 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, DDM, SM, vlnová délka 1310nm, do vzdálenosti 3 km, 2x LC, Cisco kompatibilní.

Máme pro Vás

Zobrazit
Užijte si Euro s novou televizí Užijte si Euro s novou televizí