SFP moduly

kód: 220380
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů
430 Kč 520 Kč
skladem
2 kusy
1.25G SFP modul, režim: multi-mode, sada dvou kusů, 2 x LC konektor.
kód: 242088
Mikrotik SFP+ metalický modul
1 231 Kč 1 489 Kč
MikroTik SFP+ metalický modul, přenosová rychlost 100/1000/2,5G/5G/10Gt, rozhraní RJ45, spojení až na vzdálenost 200 m.
kód: 229873
Ubiquiti UF-RJ45-1G - konvertor modul SFP na RJ45
388 Kč 469 Kč
skladem
1 kus
UBIQUITI UF-RJ45-1G, konvertor modulu SFP na 1x RJ-45
kód: 208493
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP, 1Gbit, BiDi - sada 2 kusů -13%
641 Kč 775 Kč 556 Kč 672 Kč
skladem
4 kusy
Optický modul, přenosová rychlost až 1 Gbps na vzdálenost max. 1 km, BiDi. Sada dvou kusů.
kód: 242069
MaxLink SFP optický modu, Cisco kompatibilní
prodloužená záruka
-6%
255 Kč 309 Kč 239 Kč 289 Kč
skladem
1 kus
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, DDM, SM, vlnová délka 1310nm, do vzdálenosti 3 km, 2x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 113690
Cisco MGBSX1
prodloužená záruka
-10%
2 392 Kč 2 894 Kč 2 152 Kč 2 603 Kč
Transceiver 1000BASE-SX SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, multimode fiber, vlnová délka 850 nm, konektor duplex LC, vzdálenost až 550 m.
kód: 113688
Cisco MGBLH1
prodloužená záruka
4 152 Kč 5 023 Kč
Transceiver 1000BASE-LH SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, singlemode fiber, vlnová délka 1310 nm, konektor duplex LC, vzdálenost až 40 km.
kód: 242073
MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní
prodloužená záruka
-17%
1 041 Kč 1 259 Kč 867 Kč 1 049 Kč
Maxlink SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, DDM, vlnová délka 1310nm, do vzdálenosti 10km, 2x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 242080
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní
prodloužená záruka
305 Kč 369 Kč
dodání do 2 dnů
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, WDM(BiDi), DDM, SM, vlnová délka 1310/1550 nm, do vzdálenosti 20 km, 1x SC, Cisco kompatibilní.
kód: 191055
TP-LINK TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m
prodloužená záruka
-66%
2 392 Kč 2 894 Kč 815 Kč 986 Kč
dodání do 2 dnů
Transceiver od TP-LINK TXM431-SR je vysílač, který slouží k prodloužení vzdálenosti vašeho ethernetového připojení s vysokou rychlostí přenosu dat až 10GBit/s. Vysoce výkonný 850nm vysílač disponuje více režimy s 10GBASE-LR SFP+. S podporou plně duplexního režimu dokáže vaše ethernetové připojení rozšířit vzdálenost internetu až na 300 m s pomocí kabelů s 9/125µm vláknem.
kód: 242079
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní
prodloužená záruka
346 Kč 419 Kč
dodání do 2 dnů
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, WDM(BiDi), DDM, SM, vlnová délka 1550/1310 nm, do vzdálenosti 20 km, 1x SC, Cisco kompatibilní.
kód: 215483
D-Link DGS-712 SFP 10/100/1000BASE-T Copper Transceiver
1 103 Kč 1 335 Kč
Adaptér pro převod rozhraní SFP na 1000Base-T měď.
kód: 219300
Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC
prodloužená záruka
1 735 Kč 2 099 Kč
Gigabitový transreciever, SFP, IEEE 802.3z, vlnová délka 850 nm, pracuje na vzdálenost až 550 m.
kód: 196358
Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP Transceiver modul
prodloužená záruka
-34%
7 682 Kč 9 295 Kč 5 092 Kč 6 161 Kč
Modul Cisco GLC-SX-MMD pracuje na SFP rozhraní. Rychlost datového přenosu je 1000 Mbit/s a má LC konektor pro optická vlákna. Vlnová délka činí 850 nm, má rozšířený rozsah pracovních teplot a podporuje DOM. Je kompatibilní se standardem IEEE 802.3z 1000BASE-SX.
kód: 183390
Cisco GLC-LH-SMD GE SFP, LC connector transceiver
10 892 Kč 13 179 Kč
SFP optický modul Cisco, dvojitý konektor LC/PC, rychlost 1000 Mb/s, typ SFP vysílače LH/LX, standardy IEEE 802.3/802.3ab/802.3u, přenosová vzdálenost max. 10 km, vlnová délka 1300 nm.
kód: 230599
Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, jednoduchý režim LC/PC, až 10 km, 1310 nm -36%
27 072 Kč 32 757 Kč 17 242 Kč 20 862 Kč
Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, jednoduchý režim LC/PC, pro vzdálenost až 10 km, vlnová délka 1310 nm.
kód: 242070
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní
prodloužená záruka
247 Kč 299 Kč
na objednání
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, DDM, vlnová délka 850nm, do vzdálenosti 550 m, 2x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 157893
Mikrotik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit
528 Kč 639 Kč
na objednání
SFP 10/100/1000 Mb/s copper modul, kompatibilní s většinou Gigabit SFP portů, které jsou k dispozici na různých síťových zařízeních.
kód: 242084
Mikrotik SFP optický modul
330 Kč 399 Kč
na objednání
MikroTik SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, MM, vlnová délka 850 nm, do vzdálenosti 550 m, duální LC konektor.
kód: 242081
MaxLink SFP metalický modul, Cisco kompatibilní
prodloužená záruka
495 Kč 599 Kč
na objednání
Maxlink SFP metalický modul, přenosová rychlost 100/1000 Mbit, rozhraní RJ45, Cisco kompatibilní.
kód: 242072
MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní
prodloužená záruka
-5%
545 Kč 659 Kč 520 Kč 629 Kč
na objednání
Maxlink SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, MM, vlnová délka 850nm, do vzdálenosti 300m, DDM, 2x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 242071
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní
prodloužená záruka
272 Kč 329 Kč
na objednání
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, DDM, SM, vlnová délka 1310nm, do vzdálenosti 20 km, 2x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 242068
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní
prodloužená záruka
297 Kč 359 Kč
na objednání
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, WDM(BiDi), DDM, SM, vlnová délka 1310/1550 nm, do vzdálenosti 20 km, 1x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 259287
MaxLink SFP optický modul, HP kompatibilní
prodloužená záruka
313 Kč 379 Kč
na objednání
SFP optický modul, dva LC konektory, vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310, max. vzdálenost 20 km po kabelu typu singlemode. Podporuje monitoring (DDM). Zařízení je kompatibilní s vybranými přepínači značky HP.
kód: 242067
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní
prodloužená záruka
330 Kč 399 Kč
na objednání
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, WDM(BiDi), DDM, SM, vlnová délka 1550/1310 nm, do vzdálenosti 20 km, 1x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 259288
MaxLink SFP optický modul, HP kompatibilní
prodloužená záruka
355 Kč 429 Kč
na objednání
SFP optický modul, jeden LC konektor, vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1550/1310, max. vzdálenost 20 km po kabelu typu singlemode. Podporuje monitoring (DDM). Zařízení je kompatibilní s vybranými přepínači značky HP.
kód: 259289
MaxLink SFP optický modul, HP kompatibilní
prodloužená záruka
355 Kč 429 Kč
na objednání
SFP optický modul, jeden LC konektor, vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310/1550, max. vzdálenost 20 km po kabelu typu singlemode. Podporuje monitoring (DDM). Zařízení je kompatibilní s vybranými přepínači značky HP.

Máme pro Vás

Zobrazit