Optické patchkordy

kód: 250302
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 20m
zajímavá cena
-60%
270 Kč 327 Kč 108 Kč 131 Kč
skladem
2 kusy
Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 20 m.
kód: 250298
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 5m
zajímavá cena
-58%
163 Kč 197 Kč 68 Kč 82 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 5 m.
kód: 250306
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 15m
zajímavá cena
-47%
138 Kč 167 Kč 73 Kč 88 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125. Délka 15 m.
Akční nabídka
kód: 250312
Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 20m
zajímavá cena
-46%
138 Kč 167 Kč 75 Kč 91 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 1 vlákno typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 20 m.
kód: 250290
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 10m
zajímavá cena
-51%
188 Kč 227 Kč 93 Kč 112 Kč
skladem
4 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 10 m.
kód: 222534
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
zajímavá cena
-13%
202 Kč 244 Kč 175 Kč 212 Kč
varianty
skladem
1 kus
Duplexní kabel, LSOH provedení, LC/LC, Multimode, průměr vlákna 50/125 µ, OM3, Duplex, délka 2m, průměr kabelu 3 mm.
Akční nabídka
kód: 222536
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 5m  + Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 5m
Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
338 Kč 409 Kč
skladem
1 kus
Duplexní kabel, LSOH provedení, LC/LC, Multimode, průměr vlákna 50/125 µ, OM4, Duplex, délka 5m, průměr kabelu 3 mm.
kód: 250368
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 2m
164 Kč 199 Kč
skladem
5 a více kusů
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125. Délka 2 m.
kód: 250354
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 3m
74 Kč 89 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 3 m.
Akční nabídka
kód: 250313
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 5m
82 Kč 99 Kč
skladem
5 a více kusů
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 5 m.
kód: 250341
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 2m
74 Kč 89 Kč
skladem
4 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125. Délka 2 m.
kód: 250325
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 10m
90 Kč 109 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 10 m.
kód: 246871
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m  + Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m
Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
536 Kč 649 Kč
varianty
skladem
2 kusy
Optický kabel pro náročné aplikace, konektory LC to LC Multimode 50/125 µ; kategorie OM3, duplexní. Délka: 15 m.
kód: 220383
Ubiquiti Fiber Cable 300 optický kabel, 90m, SingleMode, 6xLC na každé straně  + 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
Ubiquiti Fiber Cable 300 optický kabel, 90m, SingleMode, 6xLC na každé straně
100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
2 763 Kč 3 343 Kč
Optický kabel, typ: single režim, 6 x LC konektory na každé straně, délka 90 m.
kód: 250346
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
74 Kč 89 Kč
skladem
5 a více kusů
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 1 m.
kód: 250305
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 10m
107 Kč 129 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125. Délka 10 m.
kód: 250358
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Multimode 50/125, OM4, 1m
148 Kč 179 Kč
skladem
3 kusy
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 2 vlákna typu MM 50/125 (G.651.1), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 1 m.
kód: 250339
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
156 Kč 189 Kč
skladem
5 a více kusů
Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 3 m.
kód: 256284
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, 10m
206 Kč 249 Kč
skladem
1 kus
Optický síťový kabel v provedení singlemode s konektory LC/LC, průměr vlákna 09/125 µm, duplex, délka 10 m.
kód: 250366
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Multimode 50/125, OM4, 3m
222 Kč 269 Kč
skladem
3 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Duplex, typ Multimode 50/125 OM4. Délka 3 m.
kód: 250295
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 10m
222 Kč 269 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 10 m.
kód: 228779
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m  + Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m
Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
305 Kč 369 Kč
skladem
4 kusy
Digitus Fiber Optic Patch Cord je optický síťový kabel v provedení singlemode s konektory LC/LC, průměr vlákna 9/125µm, duplex, délka 3 m, průměr kabelu 3 mm žluté barvy.
kód: 250370
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m
156 Kč 189 Kč
skladem
na objednání
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 1 m.
kód: 250359
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Multimode 50/125, OM4, 2m
164 Kč 199 Kč
skladem
na objednání
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 2 vlákna typu MM 50/125 (G.651.1), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 2 m.
kód: 250333
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
156 Kč 189 Kč
skladem
na objednání
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 3 m.
kód: 220381
Ubiquiti Fiber Cable 100 optický kabel, 30m, SingleMode, 6xLC na každé straně  + Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku) -6%
Ubiquiti Fiber Cable 100 optický kabel, 30m, SingleMode, 6xLC na každé straně
Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
1 502 Kč 1 817 Kč 1 413 Kč 1 710 Kč
Optický kabel, typ: single režim, 6 x LC konektory na každé straně.
kód: 220382
Ubiquiti Fiber Cable 200 optický kabel, 60m, SingleMode, 6xLC na každé straně  + 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku) -3%
Ubiquiti Fiber Cable 200 optický kabel, 60m, SingleMode, 6xLC na každé straně
100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
2 052 Kč 2 482 Kč 1 983 Kč 2 399 Kč
Optický kabel, typ: single režim, 6 x LC konektory na každé straně, délka 60 m.

Máme pro Vás

Zobrazit
Akční nabídka Akční nabídka