Optické patchkordy - Masterlan

kód: 250360
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Multimode 50/125, OM4, 3m
prodloužená záruka
189 Kč 229 Kč
skladem
2 kusy
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 2 vlákna typu MM 50/125 (G.651.1), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 3 m.
kód: 250339
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
prodloužená záruka
156 Kč 189 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 3 m.
kód: 250328
Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m
prodloužená záruka
140 Kč 169 Kč
skladem
2 kusy
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 1 m.
kód: 250284
Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 7m
prodloužená záruka
164 Kč 199 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 7 m.
kód: 250346
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
prodloužená záruka
65 Kč 79 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 1 m.
kód: 250356
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 2m
prodloužená záruka
82 Kč 99 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 1 vlákno typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 2 m.
kód: 250315
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 10m
prodloužená záruka
98 Kč 119 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 10 m.
kód: 250320
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 10m
prodloužená záruka
115 Kč 139 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 10 m.
kód: 250322
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 20m
prodloužená záruka
164 Kč 199 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 20 m.
kód: 250340
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
prodloužená záruka
65 Kč 79 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125. Délka 1 m.
kód: 250352
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
prodloužená záruka
65 Kč 79 Kč
skladem
3 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 1 m.
kód: 250355
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
prodloužená záruka
74 Kč 89 Kč
skladem
3 kusy
Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 1 vlákno typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 1 m.
kód: 250341
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 2m
prodloužená záruka
74 Kč 89 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125. Délka 2 m.
kód: 250353
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 2m
prodloužená záruka
74 Kč 89 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 2 m.
kód: 250354
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 3m
prodloužená záruka
74 Kč 89 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 3 m.
kód: 250347
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 2m
prodloužená záruka
74 Kč 89 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 2 m.
kód: 250343
Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
prodloužená záruka
82 Kč 99 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 1 vlákno typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 1 m.
kód: 250342
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 3m
prodloužená záruka
82 Kč 99 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125. Délka 3 m.
kód: 250323
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 5m
prodloužená záruka
82 Kč 99 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 5 m.
kód: 250349
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
prodloužená záruka
82 Kč 99 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 1 m.
kód: 250348
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 3m
prodloužená záruka
82 Kč 99 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 3 m.
kód: 250313
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 5m
prodloužená záruka
82 Kč 99 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 5 m.
kód: 250344
Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 2m
prodloužená záruka
90 Kč 109 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 1 vlákno typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 2 m.
kód: 250308
Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 5m
prodloužená záruka
90 Kč 109 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 1 vlákno typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 5 m.
kód: 250357
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 3m
prodloužená záruka
90 Kč 109 Kč
skladem
2 kusy
Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 1 vlákno typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 3 m.
kód: 250303
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 5m
prodloužená záruka
90 Kč 109 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125. Délka 5 m.
kód: 250324
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 7m
prodloužená záruka
90 Kč 109 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 7 m.

Máme pro Vás

Zobrazit