Optické kabely, Masterlan

Průvodce výběrem kabelu

Propojovací
LC
LC
SC
SC
kód: 250371
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 2m
153 Kč 185 Kč
skladem
5 a více kusů
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 2 m.
Výprodej PC a notebooků
kód: 250353
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 2m
prodloužená záruka
74 Kč 89 Kč
skladem
5 a více kusů
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 2 m.
Užij si léto naplno
kód: 250333
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
129 Kč 156 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 3 m.
kód: 250347
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 2m
74 Kč 89 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 2 m.
kód: 250354
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 3m
74 Kč 89 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 3 m.
kód: 250339
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
156 Kč 189 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 3 m.
Chytré hračky a drony s extra slevou až 5 000 Kč
kód: 250367
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m
156 Kč 189 Kč
skladem
3 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125. Délka 1 m.
kód: 250322
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 20m
prodloužená záruka
164 Kč 199 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 20 m.
kód: 250265
Masterlan optický pigtail, SCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
prodloužená záruka
55 Kč 66 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, SC konektor, 12 ks v ochraně, délka 1.5 m.
Odměňte za výzo děti i sebe
kód: 250267
Masterlan optický pigtail, SCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 3m
prodloužená záruka
60 Kč 73 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, SC konektor, 12 ks v ochraně, délka 3 m.
kód: 250257
Masterlan optický pigtail, LCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 3m
prodloužená záruka
65 Kč 79 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, LC konektor, délka 3 m.
kód: 250341
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 2m
74 Kč 89 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125. Délka 2 m.
kód: 250216
Masterlan optický pigtail, LCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
prodloužená záruka
117 Kč 141 Kč
skladem
1 kus
Optický pigtail, konektor LC, SM, vlákno 9/125 (G.657.A2), UPC, 12 ks v ochraně, délka 1,5 m.
kód: 250358
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Multimode 50/125, OM4, 1m
148 Kč 179 Kč
skladem
5 a více kusů
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 2 vlákna typu MM 50/125 (G.651.1), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 1 m.
kód: 250359
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Multimode 50/125, OM4, 2m
164 Kč 199 Kč
skladem
2 kusy
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 2 vlákna typu MM 50/125 (G.651.1), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 2 m.
kód: 250366
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Multimode 50/125, OM4, 3m
222 Kč 269 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Duplex, typ Multimode 50/125 OM4. Délka 3 m.
kód: 250346
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
74 Kč 89 Kč
skladem
na objednání
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 1 m.
kód: 250368
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 2m
164 Kč 199 Kč
skladem
na objednání
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125. Délka 2 m.
kód: 250360
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Multimode 50/125, OM4, 3m
prodloužená záruka
189 Kč 229 Kč
skladem
na objednání
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 2 vlákna typu MM 50/125 (G.651.1), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 3 m.
kód: 250313
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 5m
82 Kč 99 Kč
skladem
na objednání
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 5 m.
kód: 250306
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 15m
141 Kč 171 Kč
skladem
na objednání
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125. Délka 15 m.
kód: 250325
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 10m
112 Kč 136 Kč
skladem
na objednání
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 10 m.
kód: 250263
Masterlan optický pigtail, SCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 3m
prodloužená záruka
55 Kč 66 Kč
skladem
na objednání
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, SC konektor, 12 ks v ochraně, délka 3 m.
kód: 250290
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 10m
176 Kč 213 Kč
skladem
na objednání
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 10 m.
kód: 250370
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m
156 Kč 189 Kč
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 1 m.
kód: 250318
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 5m
prodloužená záruka
88 Kč 107 Kč
Nedostupné
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 5 m.
kód: 250316
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 15m
prodloužená záruka
138 Kč 167 Kč
Nedostupné
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 15 m.

Máme pro Vás

Zobrazit
Brutální výprodej Brutální výprodej