Optické patchkordy, Masterlan

kód: 250352
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-52%
67 Kč 81 Kč 32 Kč 39 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 1 m.
kód: 250315
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 10m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-43%
100 Kč 121 Kč 57 Kč 69 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 10 m.
kód: 250329
Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 2m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-45%
149 Kč 181 Kč 82 Kč 99 Kč
skladem
2 kusy
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 2 m.
kód: 250343
Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-51%
83 Kč 101 Kč 41 Kč 49 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 1 vlákno typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 1 m.
kód: 250356
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 2m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-51%
83 Kč 101 Kč 41 Kč 49 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 1 vlákno typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 2 m.
kód: 250334
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-56%
149 Kč 181 Kč 65 Kč 79 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 1 m.
kód: 250333
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-53%
158 Kč 191 Kč 74 Kč 89 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 3 m.
kód: 250316
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 15m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-48%
141 Kč 171 Kč 74 Kč 89 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 15 m.
kód: 250339
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-48%
158 Kč 191 Kč 82 Kč 99 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 3 m.
kód: 250336
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-55%
182 Kč 221 Kč 82 Kč 99 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 3 m.
kód: 250289
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 7m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-51%
166 Kč 201 Kč 82 Kč 99 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 7 m.
kód: 250284
Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 7m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-46%
166 Kč 201 Kč 90 Kč 109 Kč
skladem
2 kusy
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 7 m.
kód: 250298
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 5m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-46%
166 Kč 201 Kč 90 Kč 109 Kč
skladem
2 kusy
Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 5 m.
kód: 250294
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 7m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-55%
199 Kč 241 Kč 90 Kč 109 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 7 m.
kód: 250290
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 10m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-48%
191 Kč 231 Kč 99 Kč 120 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 10 m.
kód: 250299
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 7m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-39%
174 Kč 211 Kč 107 Kč 129 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 7 m.
kód: 250295
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 10m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-52%
224 Kč 271 Kč 107 Kč 129 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 10 m.
kód: 250291
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 15m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-57%
249 Kč 301 Kč 107 Kč 129 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 15 m.
kód: 250292
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 20m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-55%
273 Kč 331 Kč 123 Kč 149 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 20 m.
kód: 250297
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 20m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-53%
298 Kč 361 Kč 140 Kč 169 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 20 m.
kód: 250371
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 2m
173 Kč 209 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 2 m.
kód: 250366
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Multimode 50/125, OM4, 3m
prodloužená záruka
222 Kč 269 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Duplex, typ Multimode 50/125 OM4. Délka 3 m.
kód: 250353
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 2m
prodloužená záruka
74 Kč 89 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 2 m.
kód: 250287
Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 20m
prodloužená záruka
-16%
273 Kč 331 Kč 231 Kč 279 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 20 m.
kód: 250320
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 10m
prodloužená záruka
115 Kč 139 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 10 m.
kód: 250354
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 3m
prodloužená záruka
74 Kč 89 Kč
skladem
3 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 3 m.
kód: 250303
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 5m
prodloužená záruka
93 Kč 113 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125. Délka 5 m.

Máme pro Vás

Zobrazit