Síťové optické kabely

Jako experti nejen na elektroniku dáme ruku do ohně za kvalitu kousků, které prodáváme. Na výběr máme desítky tisíc produktů a vždycky u nás nakoupíš s garancí férové ceny. Svou objednávku si můžeš vyzvednout na jednom z více než 5 000 výdejních míst. A co je z kategorie Síťové optické kabely skladem, to ti po Praze doručíme už do 24 hodin.
Zobrazit více Zobrazit méně

Průvodce výběrem kabelu

Datový
Propojovací
LC
LC
SC
SC
SFP28
SFP28
SFP+
SFP+
kód: 250333
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m_1260548979
výprodej
Ušetříte 16,80 Kč 20 Kč
82 Kč 99 Kč
65 Kč 79 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 3 m.
kód: 228779
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m_1784001532
výprodej
271 Kč 328 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Digitus Fiber Optic Patch Cord je optický síťový kabel v provedení singlemode s konektory LC/LC, průměr vlákna 9/125µm, duplex, délka 3 m, průměr kabelu 3 mm žluté barvy.
Akční nabídka Využij své body naplno
kód: 306307
Masterlan optický MPO patch cord, MPOupc/MPOupc, female, MM, OM3, 12, Typ B, 2m_479935348
výprodej
Ušetříte 41 Kč 50 Kč
495 Kč 599 Kč
454 Kč 549 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Optický kabel pro náročné aplikace, konektory MPOupc/MPOupc, M/M, kategorie OM3, délka 2m.
Akční nabídka
kód: 352431
Ubiquiti AOC kabel, SFP+, MM, 10Gbps, 30m_638511922
výprodej
1 483 Kč 1 794 Kč
varianty
Optický kabel propojovací, propustnost 10 Gbps, multimode, délka 30 m.
kód: 250318
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 5m_1880107466
prodloužená záruka
98 Kč 119 Kč
Porovnat skladem
4 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení SCapc/SCapc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 5 m.
kód: 250367
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m_785046931
173 Kč 209 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125. Délka 1 m.
Využij své body naplno
kód: 250347
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 2m_533685597
82 Kč 99 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 2 m.
kód: 250325
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 10m_1345373231
123 Kč 149 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 10 m.
kód: 250358
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Multimode 50/125, OM4, 1m_1046996259
164 Kč 199 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 2 vlákna typu MM 50/125 (G.651.1), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 1 m.
Využij své body naplno
kód: 220383
Ubiquiti Fiber Cable 300 optický kabel, 90m, SingleMode, 6xLC na každé straně_2084197530
2 733 Kč 3 307 Kč
Optický kabel, typ: single režim, 6 x LC konektory na každé straně, délka 90 m.
kód: 250306
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 15m_338905215
156 Kč 189 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125. Délka 15 m.
kód: 250359
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Multimode 50/125, OM4, 2m_947887600
181 Kč 219 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 2 vlákna typu MM 50/125 (G.651.1), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 2 m.
Utrať své body za výhodné kousky
kód: 250360
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Multimode 50/125, OM4, 3m_641726148
prodloužená záruka
206 Kč 249 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 2 vlákna typu MM 50/125 (G.651.1), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 3 m.
kód: 250346
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m_1119858500
82 Kč 99 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 1 m.
kód: 250313
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 5m_505860060
90 Kč 109 Kč
Porovnat skladem
3 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 5 m.
kód: 250316
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 15m_1517873365
prodloužená záruka
148 Kč 179 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 15 m.
kód: 220381
Ubiquiti Fiber Cable 100 optický kabel, 30m, SingleMode, 6xLC na každé straně_513954987
1 280 Kč 1 549 Kč
Optický kabel, typ: single režim, 6 x LC konektory na každé straně.
kód: 220382
Ubiquiti Fiber Cable 200 optický kabel, 60m, SingleMode, 6xLC na každé straně_1466911393
1 963 Kč 2 375 Kč
Optický kabel, typ: single režim, 6 x LC konektory na každé straně, délka 60 m.
Utrať své body za výhodné kousky
kód: 250354
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 3m_1632737810
82 Kč 99 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 3 m.
kód: 250371
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 2m_1465782587
164 Kč 199 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 2 m.
kód: 250368
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 2m_826140044
181 Kč 219 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125. Délka 2 m.
kód: 250366
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Multimode 50/125, OM4, 3m_209627584
247 Kč 299 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Duplex, typ Multimode 50/125 OM4. Délka 3 m.
kód: 352429
Ubiquiti AOC kabel AOC, SFP+, MM, 10Gbps, 20m_1475031265
1 273 Kč 1 540 Kč
Optický kabel propojovací, propustnost 10 Gbps, multimode, délka 20 m.
kód: 359595
Ubiquiti AOC kabel, SFP+, MM, 10Gbps, 5m_1287730970
921 Kč 1 114 Kč
varianty
Porovnat skladem
na objednání
Koupit na splátky
SFP+ kabel Ubiquiti, rychlost 10 Gb/s, konektor 2x SFP+, délka 5 m.
kód: 250370
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m_1007781607
98 Kč 119 Kč
Porovnat skladem
dodání do 2 dnů
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 1 m.
kód: 256284
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, 10m_1645215967
222 Kč 269 Kč
Porovnat skladem
dodání do 2 dnů
Optický síťový kabel v provedení singlemode s konektory LC/LC, průměr vlákna 09/125 µm, duplex, délka 10 m.
kód: 250290
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 10m_129179713
výprodej
173 Kč 209 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 10 m.
Nakup a soutěž o tři herní doupata celkem za 170 tisíc Nakup a soutěž o tři herní doupata celkem za 170 tisíc