Příslušenství pro servery

kód: 247363
PremiumCord Patch kabel FTP RJ45-RJ45, 0,5m
novinka
15,70 Kč 19 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Repeater a prodlužovací kabel A/M-A/F s délkou 0,5 metrů, 4x2 měděné žíly s vodičem WG26/7, 2x RJ45 stíněný konektor, přímé zapojení, teplotní rozsah -20°C až +60°C
kód: 247364
PremiumCord Patch kabel FTP RJ45-RJ45, 1m
novinka
24 Kč 29 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Repeater a prodlužovací kabel A/M-A/F s délkou 1 metr, 4x2 měděné žíly s vodičem WG26/7, 2x RJ45 stíněný konektor, přímé zapojení, teplotní rozsah -20°C až +60°C
kód: 247317
PremiumCord FTP CAT.6 patch kabel awg26, délka 1m, šedá
novinka
32 Kč 39 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Značkový síťový kabel Cat-6, zakončení 2x RJ-45 konektor, přímé propojení, vhodný pro gigabitové sítě (zpětně kompatibilní), 4x 2 měděné žíly, délka 1 m.
kód: 247316
PremiumCord FTP CAT.6 patch kabel awg26,délka 0,5m, šedá
novinka
32 Kč 39 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Značkový síťový kabel Cat-6, zakončení 2x RJ-45 konektor, přímé propojení, vhodný pro gigabitové sítě (zpětně kompatibilní), 4x 2 měděné žíly, délka 0.5 m.
kód: 247365
PremiumCord Patch kabel FTP RJ45-RJ45, 2m
novinka
32 Kč 39 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Repeater a prodlužovací kabel A/M-A/F s délkou 2 metry, 4x2 měděné žíly s vodičem WG26/7, 2x RJ45 stíněný konektor, přímé zapojení, teplotní rozsah -20°C až +60°C
kód: 247360
Premiumcord Patch kabel CAT6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7 0,25m, šedá
novinka
41 Kč 49 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Popisky v přípravě.
kód: 247318
PremiumCord FTP CAT.6 patch kabel awg26, délka 2m, šedá
novinka
49 Kč 59 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Značkový síťový kabel Cat-6, zakončení 2x RJ-45 konektor, přímé propojení, vhodný pro gigabitové sítě (zpětně kompatibilní), 4x 2 měděné žíly, délka 2 m.
kód: 247361
Premiumcord Patch kabel CAT6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7, 1m, černá
novinka
49 Kč 59 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Popisky v přípravě.
kód: 246869
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m
novinka
330 Kč 399 Kč
varianty
Porovnat skladem
1 kus
Optický kabel pro náročné aplikace, konektory LC to LC Multimode 50/125 µ; kategorie OM3, duplexní. Délka: 5 m.
kód: 246870
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m
novinka
412 Kč 499 Kč
varianty
Porovnat skladem
1 kus
Optický kabel pro náročné aplikace, konektory LC to LC Multimode 50/125 µ; kategorie OM3, duplexní. Délka: 10 m.
kód: 246871
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m
novinka
536 Kč 649 Kč
varianty
Porovnat skladem
1 kus
Optický kabel pro náročné aplikace, konektory LC to LC Multimode 50/125 µ; kategorie OM3, duplexní. Délka: 15 m.
kód: 233835
Solarix Spojovací box CAT6 STP 8p8c LSA+/Krone KRJS45-VEB6
zajímavá cena
-33%
162 Kč 196 Kč 109 Kč 131 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Spojovací box CAT6 STP 8p8c LSA+/Krone KRJS45-VEB6, čtyřpárový, pro křížové propojení dvou stíněných instalačních kabelů kategorie 6, je osazen IDC svorkovnicí Krone, vysoká spolehlivost, dlouhá životnost
kód: 234437
Solarix modul French style 22,5 x 45mm pro 1 keystone přímý bílý SXF-M-1-22,5-WH-P
zajímavá cena
18,40 Kč 22 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Přímý modul Solarix French style 22,5 x 45 mm pro 1 keystone je určen pro montáž do modulárních zásuvek a podlahových krabic s rozměrem otvoru 45 x 45 mm. Lze ho osadit do rámečku SXF-R-2-WH nebo s boxem SX9-0-WH
kód: 220381
Ubiquiti Fiber Cable 100 optický kabel, 30m, SingleMode, 6xLC na každé straně
zajímavá cena
-21%
1 502 Kč 1 817 Kč 1 181 Kč 1 429 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Optický kabel, typ: single režim, 6 x LC konektory na každé straně.
kód: 193365
CONTEG 4X záslepný panel 19", 1U , panel pro montáž do rámu, černá
zajímavá cena
prodloužená záruka
-23%
107 Kč 129 Kč 82 Kč 99 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
19" záslepný panel 4X, 1U. Vhodný pro zakrytí prázdných pozic v rozvaděči. Pro zachování cirkulace vzduchu a zlepšení estetiky.
kód: 213478
Solarix záslepka 19" 4U, ZP-04
zajímavá cena
-23%
107 Kč 129 Kč 82 Kč 99 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Záslepka k 19" rozvaděčům, velikost 4U.
kód: 213430
Solarix police 19", 1U, 650mm pevná, úchyt na přední i zadní lišty UP-16
zajímavá cena
-9%
361 Kč 437 Kč 330 Kč 399 Kč
Porovnat skladem
3 kusy
Police do 19" rozvaděčů, čtyřbodové uchycení, 1U, hloubka 650 mm, maximální nosnost 40 kg.
kód: 221014
Poynting prodlužovací nízkoútlumový kabel SMA-m /SMA-f, 5m
zajímavá cena
-15%
437 Kč 529 Kč 371 Kč 449 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Prodlužovací kabel, nízkoútlumový, konektory SMA-m/SMA-f, délka 5 m.
kód: 236015
Solarix rychlozařezávací kleště SXKJ-NA-BU pro keystony SXKJ-xx-yyy-BK-NA
zajímavá cena
-20%
536 Kč 649 Kč 429 Kč 519 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Solarix SXKJ-NA-BU jsou kleště určené k zařezání rychlozařezávacích keystonů kategorie 5E, kategorie 6 a kategorie 6A s označením SXKJ-5E-UTP-BK-NA, SXKJ-5E-STP-BK-NA, SXKJ-6-UTP-BK-NA, SXKJ-6-STP-BK-NA a SXKJ-10G-STP-BK-NA.
kód: 234441
Solarix modul French style 22,5 x 45mm pro 1 keystone úhlový bílý SXF-M-1-22,5-WH-U
zajímavá cena
19,80 Kč 24 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Úhlový modul Solarix French style 22,5 x 45 mm pro 1 keystone je určen pro montáž do modulárních zásuvek a podlahových krabic s rozměrem otvoru 45 x 45 mm. Lze ho osadit do rámečku SXF-R-2-WH nebo s boxem SX9-0-WH, je kompatibilní se všemi keystony Solarix
kód: 234438
Solarix modul French style 45 x 45mm pro 1 keystone přímý bílý SXF-M-1-45-WH-P
zajímavá cena
19,80 Kč 24 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Přímý modul Solarix French style 22,5 x 45 mm pro 1 keystone je určen pro montáž do modulárních zásuvek a podlahových krabic s rozměrem otvoru 45 x 45 mm. Lze ho osadit do rámečku SXF-R-2-WH nebo s boxem SX9-0-WH
kód: 234439
Solarix modul French style 45 x 45mm pro 2 keystony přímý bílý SXF-M-2-45-WH-P
zajímavá cena
24 Kč 29 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Přímý modul Solarix French style 22,5 x 45 mm pro 2 keystone je určen pro montáž do modulárních zásuvek a podlahových krabic s rozměrem otvoru 45 x 45 mm. Lze ho osadit do rámečku SXF-R-2-WH nebo s boxem SX9-0-WH
kód: 234440
Solarix modul French style 45 x 45mm pro 2 keystony úhlový bílý SXF-M-2-45-WH-U
zajímavá cena
25 Kč 31 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Úhlový modul Solarix French style 22,5 x 45 mm pro 2 keystone je určen pro montáž do modulárních zásuvek a podlahových krabic s rozměrem otvoru 45 x 45 mm. Lze ho osadit do rámečku SXF-R-2-WH nebo s boxem SX9-0-WH
kód: 234432
Solarix zásuvka modulární pro 1 keystone pod omítku bílá SX9-1-0-WH
zajímavá cena
38 Kč 45 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Modulární zásuvka SX9 pro 1 keystone, pod omítku nebo s boxem na omítku, úhel portů je 45°, rozměry 80 x 80 mm, bílá barva.
kód: 234433
Solarix zásuvka modulární pro 2 keystony pod omítku bílá SX9-2-0-WH
zajímavá cena
44 Kč 54 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Modulární zásuvka SX9 pro 2 keystony, pod omítku nebo s boxem na omítku, úhel portů je 45°, rozměry 80 x 80 mm, bílá barva.
kód: 217965
Triton dveřní pant RAX-MS-X13-X1, pro stojanové a 19" nástěnné racky
zajímavá cena
-54%
106 Kč 128 Kč 49 Kč 59 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Dveřní pant pro stojanové a 19“ nástěnné rozvaděče, nosnost pantu 15 kg, 1 ks.
kód: 234434
Solarix zásuvka modulární pro 3 keystony pod omítku bílá SX9-3-0-WH
zajímavá cena
-17%
65 Kč 79 Kč 54 Kč 65 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Modulární zásuvka SX9 pro 3 keystony, pod omítku nebo s boxem na omítku, úhel portů je 45°, rozměry 80 x 80 mm, bílá barva.

Příslušenství pro servery

Serverové velkokapacitní disky, paměti, adaptéry, rozvaděče i kabeláž. Vše pro výbavu serverů na jednom místě. Široký výběr produktů od Crucial, HP, Kingston, Seagate, Wester Digital a dalších...

Máme pro Vás

Zobrazit