Masterlan optický MPO patch cord, MPOupc/MPOupc, female, MM, OM3, 12, Typ B, 2m

Náš kód: 306307 *306307*
Masterlan optický MPO patch cord, MPOupc/MPOupc, female, MM, OM3, 12, Typ B, 2m_479935348
Délka: 2 m
Skladem na objednání
Kdy zboží dostanu?
Ušetříte 56 Kč 68 Kč 653 Kč 790 Kč
597 Kč 722 Kč
72 bodů do CZC.Klubu
Transparentní historie ceny

Optický kabel pro náročné aplikace, konektory MPOupc/MPOupc, M/M, kategorie OM3, délka 2m.

Další v kategorii

Výrobce: Masterlan
Kód výrobce: MPOf/MPOf-OM3-2
Náš kód: 306307

Rychlá navigace

Masterlan optický MPO patch cord, MPOupc/MPOupc, female, MM, OM3, 12, Typ B, 2m_479935348 Masterlan optický MPO patch cord, MPOupc/MPOupc, female, MM, OM3, 12, Typ B, 2m
597 Kč 722 Kč

Popis produktu

Masterlan optický MPO patch cord

Optický kabel pro náročné aplikace s vysokou hustotou vláken a konektory MPOupc/MPOupc (MM) s délkou 2m.

Optické kabely pokrývají všechny potřebné požadavky. Každý kabel je samostatně zabalen s protokolem o zkoušce, který zaručuje nejvyšší výkon v typických aplikacích, jako jsou telekomunikace, kabeláž pro racky, senzorové technologie nebo průmyslové aplikace.

Klíčové vlastnosti:

  • MPOupc/MPOupc
  • Délka 2 m
  • Kategorie OM3
  • Typ B pro spojení transceiverů QSFP + QSFP28
  • OM3, LSZH 8jádrové vlákno
Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Druh kabelu: Datový

Délka [m]: 2

Základní parametry

Druh kabelu: Datový

Délka [m]: 2

Další informace

Výrobce: Masterlan

Kód výrobce: MPOf/MPOf-OM3-2

V nabídce od: 15. 12. 2020

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Recenze produktu

K tomuto produktu není dosud žádná recenze.

Zatím není žádná recenze, !

Akční nabídka Akční nabídka