Optické patchkordy, Digitus

kód: 222536
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 5m
348 Kč 421 Kč
skladem
1 kus
Duplexní kabel, LSOH provedení, LC/LC, Multimode, průměr vlákna 50/125 µ, OM4, Duplex, délka 5m, průměr kabelu 3 mm.
Užijte si k nákupu 90 dní sportovních přenosů
kód: 256284
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, 10m
206 Kč 249 Kč
skladem
2 kusy
Optický síťový kabel v provedení singlemode s konektory LC/LC, průměr vlákna 09/125 µm, duplex, délka 10 m.
Týden slev CZC Gaming
kód: 222537
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
202 Kč 245 Kč
skladem
2 kusy
Duplexní kabel, LSOH provedení, LC/ST, Multimode, průměr vlákna 50/125 µ, OM3, Duplex, délka 2m, průměr kabelu 3 mm.
kód: 228779
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m
305 Kč 369 Kč
skladem
5 a více kusů
Digitus Fiber Optic Patch Cord je optický síťový kabel v provedení singlemode s konektory LC/LC, průměr vlákna 9/125µm, duplex, délka 3 m, průměr kabelu 3 mm žluté barvy.
kód: 246871
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m O2 TV Sport Pack na 3 měsíce (max. 1x na objednávku)
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m
O2 TV Sport Pack na 3 měsíce (max. 1x na objednávku)
556 Kč 673 Kč
skladem
1 kus
Optický kabel pro náročné aplikace, konektory LC to LC Multimode 50/125 µ; kategorie OM3, duplexní. Délka: 15 m.

Máme pro Vás

Zobrazit
Týden slev CZC.Gaming Týden slev CZC.Gaming