SFP moduly, MaxLink

Jako experti nejen na elektroniku dáme ruku do ohně za kvalitu kousků, které prodáváme. Na výběr máme desítky tisíc produktů a vždycky u nás nakoupíš s garancí férové ceny. Svou objednávku si můžeš vyzvednout na jednom z více než 5 000 výdejních míst. A co je z kategorie SFP moduly skladem, to ti po Praze doručíme už do 24 hodin.
Zobrazit více Zobrazit méně
kód: 281782
MaxLink SFP modul 1,25Gbit, SM, 1310/Rx1550nm, 3km, 1x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilní_1811300881
výprodej
prodloužená záruka
198 Kč 239 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Kvalitní značkový SFP modul, pro spojení na vzdálenosti až 3 km, podporované vlnové délky Tx 1310/Rx1550nm. Jedná se o typ singlemode, 1 x LC konektor, podporuje DDM, postaveno na základě WDM (BiDi) technologie. Jednotka je kompatibilní s produktx Cisco.
kód: 310179
MaxLink SFP+ modul 10Gbit, SM, Tx 1270/Rx1330nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilní_773570130
výprodej
prodloužená záruka
495 Kč 599 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Spolehlivý 10G SFP+ optický modul, WDM(BiDi), singlemode. Vlnová délka: Tx 1270/Rx1330nm. Pro spojení na vzdálenost až 20 km. Obsahuje 1x LC konektor. Podporuje DDM; splňuje parametr "Cisco compatible".
Akční nabídka Utrať své body za výhodné kousky
kód: 310180
MaxLink SFP+ modul 10Gbit, SM, Tx 1330/Rx1270nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilní_1104532740
výprodej
prodloužená záruka
495 Kč 599 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Spolehlivý 10G SFP+ optický modul, WDM(BiDi), singlemode. Vlnová délka: Tx 1330/Rx1270nm. Pro spojení na vzdálenost až 20 km. Obsahuje 1x LC konektor. Podporuje DDM; splňuje parametr "Cisco compatible".
Akční nabídka
kód: 242075
MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní_311598578
prodloužená záruka
578 Kč 699 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Maxlink SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, DDM, vlnová délka 1330/1270nm, do vzdálenosti 10km, 1x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 242074
MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní_1357034723
prodloužená záruka
578 Kč 699 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Maxlink SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, DDM, vlnová délka 1270/1330nm, do vzdálenosti 10km, 1x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 242070
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní_1795639680
prodloužená záruka
297 Kč 359 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, DDM, vlnová délka 850nm, do vzdálenosti 550 m, 2x LC, Cisco kompatibilní.
Využij své body naplno
kód: 242069
MaxLink SFP optický modu, Cisco kompatibilní_836466423
prodloužená záruka
297 Kč 359 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, DDM, SM, vlnová délka 1310nm, do vzdálenosti 3 km, 2x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 259287
MaxLink SFP optický modul, HP kompatibilní_1871354052
prodloužená záruka
189 Kč 229 Kč
Porovnat skladem
na objednání
SFP optický modul, dva LC konektory, vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310, max. vzdálenost 20 km po kabelu typu singlemode. Podporuje monitoring (DDM). Zařízení je kompatibilní s vybranými přepínači značky HP.
kód: 242073
MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní_834203939
prodloužená záruka
495 Kč 599 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Maxlink SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, DDM, vlnová délka 1310nm, do vzdálenosti 10km, 2x LC, Cisco kompatibilní.
Všechny zlevněné produkty na jednom místě
kód: 242081
MaxLink SFP metalický modul, Cisco kompatibilní_1425984040
prodloužená záruka
520 Kč 629 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Maxlink SFP metalický modul, přenosová rychlost 100/1000 Mbit, rozhraní RJ45, Cisco kompatibilní.
kód: 281781
MaxLink SPF modul 1,25Gbit, SM, 1550/Rx1310nm, 3km, 1x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilní_817317046
prodloužená záruka
198 Kč 239 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Kvalitní značkový SFP modul, pro spojení na vzdálenosti až 3 km, podporované vlnové délky Tx 1550/Rx1310nm. Jedná se o typ singlemode, 1 x LC konektor, podporuje DDM, postaveno na základě WDM (BiDi) technologie. Jednotka je kompatibilní s produktx Cisco.
kód: 372510
MaxLink SFP modul 1,25Gbit, WDM(BiDi), SM, 1310/1550nm, 3km, DDM, 1x LC_1328894641
prodloužená záruka
247 Kč 299 Kč
Porovnat skladem
na objednání
SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, průmyslový -40C+85C, 1x LC konektor, DDM.
Utrať své body za výhodné kousky
kód: 372511
MaxLink SFP modul 1,25Gbit, WDM(BiDi), SM, 1550/1310nm, 3km, DDM, 1x LC_993238472
prodloužená záruka
247 Kč 299 Kč
Porovnat skladem
na objednání
SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 3km, průmyslový -40C+85C, 1x LC konektor, DDM.
kód: 242068
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní_695046065
prodloužená záruka
247 Kč 299 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, WDM(BiDi), DDM, SM, vlnová délka 1310/1550 nm, do vzdálenosti 20 km, 1x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 242067
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní_20591267
prodloužená záruka
247 Kč 299 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, WDM(BiDi), DDM, SM, vlnová délka 1550/1310 nm, do vzdálenosti 20 km, 1x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 242080
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní_740719051
prodloužená záruka
255 Kč 309 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, WDM(BiDi), DDM, SM, vlnová délka 1310/1550 nm, do vzdálenosti 20 km, 1x SC, Cisco kompatibilní.
kód: 286324
MaxLink SFP modul, 1,25Gbit, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, 1x SC konektor, DDM, Cisco kompatibilní_1172989527
prodloužená záruka
264 Kč 319 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Kvalitní WDM SFP mobul, jedno optické vlákno. Přenosová rychlost až 1.25 Gbit, vlnová délka Tx 1310 / Rx 1550 nm. Slouží pro spojení na vzdálenost až 3 km. Rozhraní: 1 x SC konektor. Podporuje DDM, Cisco kompatibilní.
kód: 286325
MaxLink SFP modul, 1,25Gbit, SM, Tx 1550/Rx1310nm, 3km, 1x SC konektor, DDM, Cisco kompatibilní_1115101970
prodloužená záruka
264 Kč 319 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Kvalitní WDM (BiDi) SFP mobul, jedno optické vlákno. Přenosová rychlost až 1.25 Gbit, vlnová délka Tx 1550 / Rx 1310 nm. Slouží pro spojení na vzdálenost až 3 km. Rozhraní: 1 x SC konektor. Podporuje DDM, Cisco kompatibilní.
Utrať své body za výhodné kousky
kód: 242079
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní_1687048432
prodloužená záruka
305 Kč 369 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, WDM(BiDi), DDM, SM, vlnová délka 1550/1310 nm, do vzdálenosti 20 km, 1x SC, Cisco kompatibilní.
kód: 242071
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní_1457981772
prodloužená záruka
321 Kč 389 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, DDM, SM, vlnová délka 1310nm, do vzdálenosti 20 km, 2x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 372512
MaxLink SFP+ modul 1,25Gbit, MM, 850nm, 300m, DDM, 2x LC_2116003684
prodloužená záruka
330 Kč 399 Kč
Porovnat skladem
na objednání
SFP+ modul MaxLink, 1,25Gbit, MM, 850nm, 300m, DDM, 2x LC.
kód: 259289
MaxLink SFP optický modul, HP kompatibilní_876690081
prodloužená záruka
388 Kč 469 Kč
Porovnat skladem
na objednání
SFP optický modul, jeden LC konektor, vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310/1550, max. vzdálenost 20 km po kabelu typu singlemode. Podporuje monitoring (DDM). Zařízení je kompatibilní s vybranými přepínači značky HP.
kód: 242072
MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní_823355341
prodloužená záruka
404 Kč 489 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Maxlink SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, MM, vlnová délka 850nm, do vzdálenosti 300m, DDM, 2x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 259288
MaxLink SFP optický modul, HP kompatibilní_732359567
prodloužená záruka
412 Kč 499 Kč
Porovnat skladem
na objednání
SFP optický modul, jeden LC konektor, vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1550/1310, max. vzdálenost 20 km po kabelu typu singlemode. Podporuje monitoring (DDM). Zařízení je kompatibilní s vybranými přepínači značky HP.
kód: 252378
MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní_1195025783
prodloužená záruka
495 Kč 599 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Optický modul standardu SFP+, přenosová rychlost až 10Gbit, SM, vlnová délka 1310 nm, do vzdálenosti 10 km, DDMI diagnostika, 2x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 242077
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní_530842848
prodloužená záruka
528 Kč 639 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, WDM(BiDi), DDM, SM, vlnová délka 1310/1550 nm, do vzdálenosti 40 km, 1x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 242076
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní_1317228483
prodloužená záruka
363 Kč 439 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, DDM, SM, vlnová délka 1310nm, do vzdálenosti 40 km, 2x LC, Cisco kompatibilní.
Týden slev Logitech Týden slev Logitech