MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní  ML-S+85D-03

prodloužená záruka
Náš kód: 242072     *242072*
3 roky
záruka
  • MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní
garance skvělé ceny
545 Kč 659 Kč
545 Kč bez DPH 659 Kč s DPH
na objednání
Kdy zboží dostanu?
dodání do Vánoc

Dárky od nás

Maxlink SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, MM, vlnová délka 850nm, do vzdálenosti 300m, DDM, 2x LC, Cisco kompatibilní. Další informace

Další v kategorii

Rychlá navigace

MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní
545 Kč 659 Kč

Popis produktu

Maxlink SFP+ optický modu ML-S+85D-03

ML-S+85D-03 patří mezi multimode 10G SFP+ moduly, který pracuje s vlnovou délkou 850nm. Obsahuje dva LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300 metrů. Zařízení je plně kompatibilní se systémy Cisco.

Klíčové vlastnosti

  • SFP+ optický modul
  • pracuje s vlnovou délkou 850nm
  • pro spojení až na vzdálenost 300 metrů

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,3

Typ přenosu: 2-vláknový

Parametry

Formát: SFP+

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,3

Typ přenosu: 2-vláknový

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: MaxLink

Kód výrobce: ML-S+85D-03

V nabídce od: 7. 8. 2018

Záruka: 3 roky (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !