MaxLink

kód: 281784
MaxLink Pigtail SMA male/SMA male, 6GHz, 3m
výprodej
206 Kč 249 Kč
skladem
1 kus
Vysokofrekvenční kabel, rozsah 0 - 6 GHz, délka 3 m, typ kabelu: RF240. Konektory: SMA male / SMA male.
kód: 331658
MaxLink rackmount krabička pro Raspberry Pi 3B+
výprodej
239 Kč 289 Kč
skladem
3 kusy
Praktický rackový box MaxLink 1U vyrobený na 3D tiskárně, který je určený pro počítače Raspberry Pi 2B / 3B / 3B+.
kód: 283737
Maxlink anténa, všesměrová, 5dBi, 2,4-5,8GHz, RSMA
výprodej
247 Kč 299 Kč
skladem
1 kus
Všesměrová anténa se ziskem 5 dBi. Vhodná pro vybudování/rozšíření WiFi sítě pro pásmo 2.4Ghz tak i 5GHz. Konektor RSMA male.
kód: 306792
Maxlink, všesměrová, 15dBi, 2,4GHz, N-male, venkovní Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz + O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
výprodej
Ušetříte
33 Kč 40 Kč
Maxlink, všesměrová, 15dBi, 2,4GHz, N-male, venkovní
Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
578 Kč 699 Kč
545 Kč 659 Kč
skladem
2 kusy
Všesměrová anténa, zisk 15 dBi, venkovní provedení. Určená pro pásmo 2,4 GHz (2400~2483 MHz). Zakončena konektorem N-male.
kód: 325864
MaxLink PoE injektor POE-PAN4-GB-AF/A Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz + O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
výprodej
MaxLink PoE injektor POE-PAN4-GB-AF/A
Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
660 Kč 799 Kč
skladem
1 kus
Panel integrující čtyři gigabitové POE injektory s napájecím rozsahem 44-57V a max. proudem 550mA/port s podporou standardu 802.3af/at. Vhodné pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži.
kód: 294880
MaxLink DAC SFP kabel ML-DAC40G4SFP+2, 40G, 2m Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz + O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
výprodej
prodloužená záruka
MaxLink DAC SFP kabel ML-DAC40G4SFP+2, 40G, 2m
Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
1 140 Kč 1 379 Kč
Kabel k propojení zařízení s QSFP+ portem o rychlosti 40 Gbps s celkem 4 dalšími, které mají pouze SFP+ port o rychlosti 10Gbps. Délka 2 metry.
kód: 283732
Maxlink anténa 2,4GHz, všesměrová, 2dBi, 2,4GHz, RSMA
57 Kč 69 Kč
skladem
5 a více kusů
Výkonná všesměrová anténa, se ziskem 2 dBi, podpora frekvence 2.4 GHz, zakončená konektorem RSMA male.
kód: 283735
Maxlink anténa, všesměrová, 5dBi, 2,4GHz, 1m, magnet, RSMA
156 Kč 189 Kč
skladem
4 kusy
Všesměrová anténa se ziskem 5 dBi. Dodává se spolu s integrovaným magnetickým stojánkem a 1 metr dlouhým kabelem. Konektor RSMA male.
kód: 283734
Maxlink anténa, všesměrová, 10dBi, 2,4GHz, RSMA
206 Kč 249 Kč
skladem
5 a více kusů
Výkonná všesměrová anténa, s výkonem 10dBi, zakončená konektorem RSMA.
kód: 287834
MaxLink PoE injektor PI60v2 - 802.3af/at/bt, 55V/1.1A, 60W, 1Gbit, napájecí kabel Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz + O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
MaxLink PoE injektor PI60v2 - 802.3af/at/bt, 55V/1.1A, 60W, 1Gbit, napájecí kabel
Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
710 Kč 859 Kč
skladem
2 kusy
Gigabitový PoE injektor s výstupní PoE rozhraním pro zařízení s max. spotřebou až 60 wattů. Součástí balení je napájecí kabel.
kód: 256971
MaxLink samovulkanizační páska SCAPA 25mm x 10m - smršťovací
123 Kč 149 Kč
skladem
5 a více kusů
Samo-vulkanizační (smršťovací) páska vhodná při použití v řadě situací. Barva pásky černá. Rozměry 25 mm x 10 m.
kód: 287785
MaxLink pigtail RF240, RSMA male / RSMA female, 2m, černá
141 Kč 171 Kč
skladem
4 kusy
Vysokorychlostní anténní kabel o délce 2m, konektory RSMA/M - RSMA/F, bezdrátová frekvence 0 až 6 GHz.
kód: 296730
MaxLink PoE injektor MAXPI15W - 802.3af, 48V, 1Gbit
297 Kč 359 Kč
skladem
1 kus
Gigabitový PoE injektor obsahuje výstupní PoE port, podporuje 802.3af standard s maximální spotřebou až 15,4W. Vhodný zejména pro napájení IP kamer, VoIP telefonů atp.
kód: 242080b2
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní - Použité zboží
použité zboží
346 Kč 419 Kč
skladem
1 kus
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, WDM(BiDi), DDM, SM, vlnová délka 1310/1550 nm, do vzdálenosti 20 km, 1x SC, Cisco kompatibilní.
kód: 256969
MaxLink stahovací páska, 9,8cm, šířka 2,5mm, 100ks, černá
41 Kč 49 Kč
skladem
1 kus
Stahovací páska vhodná pro použití v řadě situací. Délka pásky 9,8 cm. Šířka 2,5 mm. Počet kusů v balení 100 ks. Vhodné i pro venkovní použití.
kód: 283736
Maxlink anténa, všesměrová, 10dBi, 2,4GHz, 1m, magnet, RSMA
222 Kč 269 Kč
skladem
3 kusy
Všesměrová anténa se ziskem 10dBi. Dodává se spolu s integrovaným magnetickým stojánkem a 1 metr dlouhým kabelem. Konektor RSMA male.
kód: 281785
MaxLink Pigtail SMA female/SMA male, 6GHz, 0,5m
164 Kč 199 Kč
skladem
1 kus
Vysokofrekvenční kabel, rozsah 0 - 6 GHz, délka 0.5 m, typ kabelu: RF240. Konektory: SMA female / SMA male.
kód: 242093
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 0,2m
prodloužená záruka
305 Kč 369 Kč
variant
skladem
1 kus
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 0,2m.
kód: 255606
MaxLink PI30 PoE injektor, 802.3af/at, 55V/0.55A, 30W, 1Gbit, napájecí kabel Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz + O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
MaxLink PI30 PoE injektor, 802.3af/at, 55V/0.55A, 30W, 1Gbit, napájecí kabel
Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
474 Kč 574 Kč
varianty
skladem
2 kusy
Kvalitní PoE injektor, podporuje standard 802.3af/802.3at, výstupní výkon - 1port [W]: 30 / výstupní napětí [V]: 55. PoE injektor se připojuje do zásuvky přes napájecí kabel (součást balení). Rozhraní: 1 x PoE výstup pro data a napájení, 1 x gigabitový LAN datový vstup.
kód: 255605
MaxLink PI15S PoE injektor, 802.3af, 48V/0.32A, 15,4W, 1Gbit, napájecí kabel Ušetříte
12 Kč 14,50 Kč
420 Kč 508 Kč
408 Kč 494 Kč
varianty
skladem
5 a více kusů
Kvalitní PoE injektor, podporuje standard 802.3af, vstup: 48V/0.32A, výstupní výkon - 1port [W]: 15,4 / výstupní napětí [V]: 48. PoE injektor se připojuje do zásuvky přes napájecí kabel (součást balení). Rozhraní: 1 x PoE výstup pro data a napájení, 1 x gigabitový LAN datový vstup.
kód: 242091
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 3m Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz + O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
prodloužená záruka
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 3m
Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
495 Kč 599 Kč
variant
skladem
1 kus
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 3m.
kód: 302402
MaxLink RSG-8-1P-DC Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz + O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
MaxLink RSG-8-1P-DC
Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
751 Kč 909 Kč
skladem
1 kus
PoE přepínač s reverzní funkcí s nabídkou vybraných L2 funkcí (VLAN, QoS a DHCP snooping). Rozhraní: 8 x ethernetových portů 10/100/1000Mbps (1-7 s funkcí PoE-in, 8. coby PoE out).
kód: 242074b1
MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní - Rozbalené zboží
prodloužená záruka
rozbalené zboží
Ušetříte
27 Kč 33 Kč
836 Kč 1 012 Kč
809 Kč 979 Kč
skladem
1 kus
Maxlink SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, DDM, vlnová délka 1270/1330nm, do vzdálenosti 10km, 1x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 242074b2
MaxLink SFP+ optický modul, Cisco kompatibilní - Rozbalené zboží
prodloužená záruka
rozbalené zboží
Ušetříte
27 Kč 33 Kč
836 Kč 1 012 Kč
809 Kč 979 Kč
skladem
1 kus
Maxlink SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, DDM, vlnová délka 1270/1330nm, do vzdálenosti 10km, 1x LC, Cisco kompatibilní.
kód: 264188
MaxLink optický kabel ML-AOC10G+10, 10G SPF+ AOC, aktivní, DDM, cisco, 10m Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz + O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
prodloužená záruka
MaxLink optický kabel ML-AOC10G+10, 10G SPF+ AOC, aktivní, DDM, cisco, 10m
Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
826 Kč 999 Kč
skladem
3 kusy
Kvalitní propojovací kabel s rychlostí 10G nebo 10 Gbps, univerzální Cisco kompatibilita, délka 10m, aktivní provedení.
kód: 283733
Maxlink anténa 2,4GHz, všesměrová, 5dBi, 2,4GHz, RSMA
90 Kč 109 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
Výkonná všesměrová anténa, se ziskem 5 dBi, podpora frekvence 2.4 GHz, zakončená konektorem RSMA male.
kód: 242080
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní
prodloužená záruka
346 Kč 419 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, WDM(BiDi), DDM, SM, vlnová délka 1310/1550 nm, do vzdálenosti 20 km, 1x SC, Cisco kompatibilní.

Máme pro Vás

Zobrazit
Výprodej mobilů a smart hodinek Výprodej mobilů a smart hodinek