TP-LINK SFP modul TL-SM5110-SR 10Gbase-SR SFP+ 2xLC Transceiver, 850nm MM, 300m

100 % Náš kód: 306398 *306398*
prodloužená záruka
5 let
záruka
TP-LINK SFP modul TL-SM5110-SR 10Gbase-SR SFP+ 2xLC Transceiver, 850nm MM, 300m TP-LINK SFP modul TL-SM5110-SR 10Gbase-SR SFP+ 2xLC Transceiver, 850nm MM, 300m TP-LINK SFP modul TL-SM5110-SR 10Gbase-SR SFP+ 2xLC Transceiver, 850nm MM, 300m TP-LINK SFP modul TL-SM5110-SR 10Gbase-SR SFP+ 2xLC Transceiver, 850nm MM, 300m TP-LINK SFP modul TL-SM5110-SR 10Gbase-SR SFP+ 2xLC Transceiver, 850nm MM, 300m TP-LINK SFP modul TL-SM5110-SR 10Gbase-SR SFP+ 2xLC Transceiver, 850nm MM, 300m
Skladem 2 kusy
Kdy zboží dostanu?
404 Kč 489 Kč
Férová cena
49 bodů do CZC.Klubu
Transparentní historie ceny

Navíc od nás dostanete

Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz

Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz

Multi-mode SFP+ LC Transceiver pracující s vlnovou délkou 850 nm s dosahem až 300 metrů. Podporuje DDM, je kompatibilní s 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement. Rozhraní: 2 x LC.

Další v kategorii

Výrobce: TP-LINK
Kód výrobce: TL-SM5110-SR
Náš kód: 306398

Rychlá navigace

TP-LINK SFP modul TL-SM5110-SR 10Gbase-SR SFP+ 2xLC Transceiver, 850nm MM, 300m Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz TP-LINK SFP modul TL-SM5110-SR 10Gbase-SR SFP+ 2xLC Transceiver, 850nm MM, 300m
404 Kč 489 Kč

Popis produktu

SFP modul TP-LINK TL-SM5110-SR

Optický modul TL-SM5110-SR sestrojený k propojení dvojice zařízení, a to na vzdálenost až 300 metrů. Jednotka k tomu využívá duplexní multi-mode OM3 vlákno s 10gigabitovou rychlostí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tento transceiver typu SFP+ (10GBASE-SR) pracuje s vlnovou délkou 850 nm. Podporuje připojení 10G ethernetem až do vzdálenosti 300 m, k dispozici je rovněž vzdálenost 33 metrů s optickými kabely 50/125µm nebo 62,5/125µm.

Hlavní přednosti

  • Podporuje hot swap
  • Nabízí DDM
  • Podporované standardy a protokoly: IEEE 802.3ae, TCP/IP a
  • SFF-8472
  • Pracuje s 50/125 μm a 62.5/125 μm kabely na délku 300 m, resp. 33 m

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

  • Multi-mode SFP+ LC transceiver
  • Vlnová délka 850 nm
  • Dosah: 300 metrů
  • Možnost výměny za provozu s maximální flexibilitou
  • Podporuje digitální diagnostické monitorování (DDM)
  • Kompatibilní s 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP + MSA)
  • Kompatibilní s přepínači s porty 10G SFP +, jako jsou JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP, atd.
  • Rozhraní: 2 x LC
Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,3

Typ přenosu: 2-vláknový

Parametry

Formát: SFP+

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,3

Typ přenosu: 2-vláknový

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: TP-LINK

Kód výrobce: TL-SM5110-SR

EAN: 6935364006297

Stránky výrobce: tp-link.com

V nabídce od: 9. 12. 2020

Záruka: 5 let (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Recenze produktu (1)

100%
Recenze uživatelů

Recenze produktu

paulh PAU paulh - ověřený nákup
doporučuje produkt 100 % 5. 4. 2021
  • Funguje perfektně, s qnap switchen a Magellan pciexpress kartou
Brutální výprodej Brutální výprodej