SFP moduly, TP-LINK

Jako experti nejen na elektroniku dáme ruku do ohně za kvalitu kousků, které prodáváme. Na výběr máme desítky tisíc produktů a vždycky u nás nakoupíš s garancí férové ceny. Svou objednávku si můžeš vyzvednout na jednom z více než 5 000 výdejních míst. A co je z kategorie SFP moduly skladem, to ti po Praze doručíme už do 24 hodin.
Zobrazit více Zobrazit méně
kód: 312500
TP-LINK SFP modul TL-SM321A-2, 100/1000, WDM, SM, 2km, 1550/1310nm_709611843
prodloužená záruka
272 Kč 329 Kč
varianty
Porovnat skladem
1 kus
Obousměrný SPF modul WDM, který podporuje nejnovější standard 1000Base-BX. Nabízí přenosovou vzdálenost až 2 km v 9/125 μm SMF (Single-Mode Fiber). Vlnové délky: Tx: 1550 nm / Rx: 1310 nm. Vyhovuje standardu Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA). Podporuje digitální diagnostické monitorování (DDM), výměnu za provozu.
kód: 312501
TP-LINK SFP modul SM321B-2, 100/1000, WDM, SM, 2km, 1310/1550nm_1730812916
prodloužená záruka
297 Kč 359 Kč
varianty
Porovnat skladem
3 kusy
Obousměrný SPF modul WDM, který podporuje nejnovější standard 1000Base-BX. Nabízí přenosovou vzdálenost až 2 km v 9/125 μm SMF (Single-Mode Fiber). Vlnové délky: Tx: 1310 nm / Rx: 1550 nm. Vyhovuje standardu Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA). Podporuje digitální diagnostické monitorování (DDM), výměnu za provozu.
Akční nabídka Utrať své body za výhodné kousky
kód: 345095
TP-LINK TL-SM331T_896922402
prodloužená záruka
429 Kč 519 Kč
Porovnat skladem
4 kusy
SFP modul, pro připojení až na 100 m. Rozhraní: RJ45.
Akční nabídka
kód: 306398
TP-LINK SFP modul TL-SM5110-SR 10Gbase-SR SFP+ 2xLC Transceiver, 850nm MM, 300m_1913594085
prodloužená záruka
561 Kč 679 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Multi-mode SFP+ LC Transceiver pracující s vlnovou délkou 850 nm s dosahem až 300 metrů. Podporuje DDM, je kompatibilní s 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement. Rozhraní: 2 x LC.
kód: 311640
TP-LINK SFP+ modul TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ 2xLC Transceiver, 1310nm SM, 10km_43986991
prodloužená záruka
826 Kč 999 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Single-mode SFP + LC Transceiver (2xLC, 1310 nm SM, 10 km) s podporou pro Hot-Plug funkce. Podporuje DDM. Je plně kompatibilní s 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP + MSA).
kód: 135843
TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module_1661208088
prodloužená záruka
355 Kč 429 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Transceiver 1000BASE-LX SFP sloužící jako rozšiřující modul pro switche, multimode fiber, vlnová délka 1310 nm, 2x konektor duplex LC, vzdálenost až 10 km.
Využij své body naplno
kód: 133415
TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module_578000927
prodloužená záruka
421 Kč 509 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Modul MiniGBIC TP-LINK TL-SM311LM inteligentní síťové přepínače TL-SG3109/ 3216/ 3224, TL-SL3428/ 3452, TL-SG2109WEB/ 2216WEB/ 2224WEB, TL-SL2210WEB/ 2218WEB/ 2428WEB/ 2452WEB, TL-SL1351 a gigabitové přepínače, portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps, Multi-mode Fiber s maximální délkou 550m.
kód: 389786
TP-LINK SFP modul SM321A-2, SM, LC, 1550nm/1310nm, 2km_459729273
prodloužená záruka
330 Kč 399 Kč
Porovnat skladem
na objednání
SFP modul, typ Bi-Di, pro jednovidová vlákna (SM), dosah 2 km, podporuje vlnové délky TX 1550 nm a RX 1310 nm, podpora DDM, vyměnitelný za provozu, kompatibilní se SFP slotty switchů TP-Link.
kód: 144126
TP-LINK TL-SM321A SM/LC MiniGBIC modul_741689475
prodloužená záruka
379 Kč 459 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Obousměrný SPF modul WDM s podporou standardu 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, technologii WDM, vlnová délka TX: 1 550 nm/RX: 1 310 nm, pro kabel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps.
Všechny zlevněné produkty na jednom místě
kód: 389784
TP-LINK SFP modul SM311LS, SM, LC, 10km_968176420
prodloužená záruka
388 Kč 469 Kč
Porovnat skladem
na objednání
SFP modul, pro jednovidová vlákna (SM), dosah 10 km, podpora DDM, kompatibilní se SFP slotty switchů TP-Link.
kód: 389785
TP-LINK SFP modul SM321A, SM, LC, 1550nm/1310nm, 10km_1271308195
prodloužená záruka
528 Kč 639 Kč
Porovnat skladem
na objednání
SFP modul, typ Bi-Di, pro jednovidová vlákna (SM), dosah 10 km, podporuje vlnové délky TX 1550 nm a RX 1310 nm, podpora DDM, kompatibilní se SFP slotty switchů TP-Link.
kód: 389783
TP-LINK SFP+ modul SM5110-LR, 1310nm, SC, LC, 10km_973285899
prodloužená záruka
983 Kč 1 189 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Koupit na splátky
SFP+ modul, pro jednovidová vlákna (SM), dosah 10 km, kompatibilní se standardem 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP+ MSA).
Utrať své body za výhodné kousky
kód: 396781
TP-LINK SM321B, 100/1000, WDM, SM, 10km, 1310/1550nm_563887971
novinka
prodloužená záruka
454 Kč 549 Kč
Porovnat skladem
na objednání
Popisky v přípravě.
kód: 351719
TP-LINK SM5310-T_619093754
prodloužená záruka
1 264 Kč 1 529 Kč
Modul - 10gigabitový, s konektorem RJ45 s přenosovou rychlostí 100M/1G/10 Gbps. Dosah až 100 metrů. 
Týden slev Logitech Týden slev Logitech