TP-LINK SFP+ modul TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ 2xLC Transceiver, 1310nm SM, 10km

Náš kód: 311640 *311640*
prodloužená záruka
5 let
záruka
TP-LINK SFP+ modul TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ 2xLC Transceiver, 1310nm SM, 10km TP-LINK SFP+ modul TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ 2xLC Transceiver, 1310nm SM, 10km TP-LINK SFP+ modul TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ 2xLC Transceiver, 1310nm SM, 10km TP-LINK SFP+ modul TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ 2xLC Transceiver, 1310nm SM, 10km TP-LINK SFP+ modul TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ 2xLC Transceiver, 1310nm SM, 10km TP-LINK SFP+ modul TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ 2xLC Transceiver, 1310nm SM, 10km
Skladem 2 kusy
Kdy zboží dostanu?
793 Kč 959 Kč
Férová cena
96 bodů do CZC.Klubu
Transparentní historie ceny

Navíc od nás dostanete

Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz

Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz

Single-mode SFP + LC Transceiver (2xLC, 1310 nm SM, 10 km) s podporou pro Hot-Plug funkce. Podporuje DDM. Je plně kompatibilní s 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP + MSA).

Další v kategorii

Výrobce: TP-LINK
Kód výrobce: TL-SM5110-LR
Náš kód: 311640

Rychlá navigace

TP-LINK SFP+ modul TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ 2xLC Transceiver, 1310nm SM, 10km Poukaz 200 Kč na nákup na Mall.cz TP-LINK SFP+ modul TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ 2xLC Transceiver, 1310nm SM, 10km
793 Kč 959 Kč

Popis produktu

TP-LINK TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+

Transreceiver TL-SM5110-LR je navržen tak, aby prodlužoval přenosové vzdálenosti na základě ethernetového připojení 10 Gb / s. Jedná se o 10GBASE-LR vysoce výkonný 1310 nm single-mode SFP + modul. Podporuje plně duplexní ethernetové připojení typu 10G na vzdálenost až 10 km pomocí optických kabelů 9/125 μm.

Proč koupit

  • Kompatibilní s 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement
  • Hot plug
  • Podporuje DDM

Klíčové vlastnosti

  • Single-mode SFP + LC Transceiver
  • Hot-Pluggable s maximální flexibilitou
  • Podporuje digitální diagnostické monitorování (DDM)
  • Kompatibilní s 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP + MSA)
  • Kompatibilní s přepínači s porty 10G SFP +, jako jsou JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP a další
Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 10

Parametry

Formát: SFP+

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 10

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: TP-LINK

Kód výrobce: TL-SM5110-LR

EAN: 4897098682807

Stránky výrobce: tp-link.com

V nabídce od: 4. 3. 2021

Záruka: 5 let (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Recenze produktu

K tomuto produktu není dosud žádná recenze.

Zatím není žádná recenze, !

Brutální výprodej Brutální výprodej