TP-LINK SFP+ modul TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ 2xLC Transceiver, 1310nm SM, 10km

prodloužená záruka
5 let záruka
TP-LINK SFP+ modul TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ 2xLC Transceiver, 1310nm SM, 10km_43986991 TP-LINK SFP+ modul TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ 2xLC Transceiver, 1310nm SM, 10km_1100368887 TP-LINK SFP+ modul TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ 2xLC Transceiver, 1310nm SM, 10km_785925633 TP-LINK SFP+ modul TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ 2xLC Transceiver, 1310nm SM, 10km_43986991 TP-LINK SFP+ modul TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ 2xLC Transceiver, 1310nm SM, 10km_1100368887 TP-LINK SFP+ modul TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ 2xLC Transceiver, 1310nm SM, 10km_785925633
Skladem 1 kus
Kdy zboží dostanu?
817 Kč 989 Kč
Levnější než ufouni
99 bodů do CZC.Klubu
Transparentní historie ceny

Single-mode SFP + LC Transceiver (2xLC, 1310 nm SM, 10 km) s podporou pro Hot-Plug funkce. Podporuje DDM. Je plně kompatibilní s 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP + MSA).

Porovnat

Další v kategorii

Výrobce: TP-LINK
Kód výrobce: TL-SM5110-LR
Náš kód: 311640

Rychlá navigace

TP-LINK SFP+ modul TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ 2xLC Transceiver, 1310nm SM, 10km_43986991 TP-LINK SFP+ modul TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ 2xLC Transceiver, 1310nm SM, 10km
817 Kč 989 Kč

Popis produktu

TP-LINK TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+

Transreceiver TL-SM5110-LR je navržen tak, aby prodlužoval přenosové vzdálenosti na základě ethernetového připojení 10 Gb / s. Jedná se o 10GBASE-LR vysoce výkonný 1310 nm single-mode SFP + modul. Podporuje plně duplexní ethernetové připojení typu 10G na vzdálenost až 10 km pomocí optických kabelů 9/125 μm.

Proč koupit

  • Kompatibilní s 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement
  • Hot plug
  • Podporuje DDM

Klíčové vlastnosti

  • Single-mode SFP + LC Transceiver
  • Hot-Pluggable s maximální flexibilitou
  • Podporuje digitální diagnostické monitorování (DDM)
  • Kompatibilní s 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP + MSA)
  • Kompatibilní s přepínači s porty 10G SFP +, jako jsou JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP a další
Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 10

Parametry

Formát: SFP+

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost [Mbps]: 10 000

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 10

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: TP-LINK

Kód výrobce: TL-SM5110-LR

EAN: 4897098682807

Stránky výrobce: tp-link.com

V nabídce od: 4. 3. 2021

Záruka: 5 let (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Recenze produktu

K tomuto produktu není dosud žádná recenze.

Zatím není žádná recenze, !

Týden slev Lenovo Týden slev Lenovo