MaxLink SFP optický modu, Cisco kompatibilní  ML-S31D-3

prodloužená záruka
Náš kód: 242069     *242069*
-6% Ušetříte
16,50 Kč 20 Kč
3 roky
záruka
garance skvělé ceny
255 Kč 309 Kč 239 Kč 289 Kč
239 Kč bez DPH 289 Kč s DPH
Skladem 1 kus
Kdy zboží dostanu?

Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, DDM, SM, vlnová délka 1310nm, do vzdálenosti 3 km, 2x LC, Cisco kompatibilní. Další informace

Rychlá navigace

MaxLink SFP optický modu, Cisco kompatibilní MaxLink SFP optický modu, Cisco kompatibilní
239 Kč 289 Kč

Popis produktu

Maxlink SFP optický modul ML-S31D-3

ML-S31D-20 patří mezi singlemode 1,25G SFP moduly, který pracuje s vlnovou délkou 1310 nm. Obsahuje 2x LC konektor pro spojení až na vzdálenost 3 kilometrů. Zařízení je plně kompatibilní se systémy Cisco.

Klíčové vlastnosti

  • SFP optický modul
  • pracuje s vlnovou délkou 1310 nm
  • pro spojení až na vzdálenost 3 kilometrů

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 3

Typ přenosu: 2-vláknový

Parametry

Formát: SFP

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 3

Typ přenosu: 2-vláknový

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: MaxLink

Kód výrobce: ML-S31D-3

V nabídce od: 7. 8. 2018

Záruka: 3 roky (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !