Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů

100 % Náš kód: 220375 *220375*
výprodej
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů_255383627
Skladem 5 a více kusů
Kdy zboží dostanu?
dodání do Vánoc
Koupit na splátky Možnost odkladu 1. splátky o 3 měsíce
950 Kč 1 149 Kč
Férová cena
115 bodů do CZC.Klubu
Transparentní historie ceny

10G SFP+ modul, režim: multi-mode, sada dvou kusů, 2 x LC konektor.

Další v kategorii

Výrobce: Ubiquiti
Kód výrobce: UF-MM-10G
Náš kód: 220375

Rychlá navigace

Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů_255383627 Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů
950 Kč 1 149 Kč

Popis produktu

Optická jednotka UF-MM-10G patří mezi takzvaná multimode řešení, která je vhodná pro sí´tová rozhraní o kapacitě až 10G SFP+. Modul využívá pro přenos datových balíků pár vláken, která jsou zakončena LC konektory.

Používaná vlnová délka (Tx/Rx) u tohoto typu optické jednotky je 850 nanometrů. Spojení lze s tímto typem zařízení vytvořit až na vzdálenost 300 metrů. 

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,3

Typ přenosu: 2-vláknový

Specifikace výrobce

Parametry

Formát: SFP+

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,3

Typ přenosu: 2-vláknový

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: Ubiquiti

Kód výrobce: UF-MM-10G

EAN: 8103540259142

Stránky výrobce: ubnt.com

V nabídce od: 23. 8. 2017

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu (1)

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

vet20sro VET

Budou fungovat s Intel X710-DA2 ?

vet20sro 10. 3. 2022 17:19

budou tyto koncovky fungovat s pcie adapterem do PC Intel X710-DA2 ?


Recenze produktu (1)

100%
Recenze uživatelů

Recenze produktu

stritesky@mekvalmez.cz STR stritesky@mekvalmez.cz - ověřený nákup
doporučuje produkt 100 % 8. 9. 2021
  • rychlá a snadná instalace
  • žádné

vše funguje jak má

První nákup gratis nebo se slevou až 2 000 Kč První nákup gratis nebo se slevou až 2 000 Kč