Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů  UF-MM-10G

Náš kód: 220375     *220375*
-4% Ušetříte
42 Kč 51 Kč
  • Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů
958 Kč 1 159 Kč 916 Kč 1 108 Kč
916 Kč bez DPH 1 108 Kč s DPH
Skladem 1 kus
Kdy zboží dostanu?
dodání do Vánoc

10G SFP+ modul, režim: multi-mode, sada dvou kusů, 2 x LC konektor. Další informace

Další v kategorii

Rychlá navigace

Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů
916 Kč 1 108 Kč

Popis produktu

Optická jednotka UF-MM-10G patří mezi takzvaná multimode řešení, která je vhodná pro sí´tová rozhraní o kapacitě až 10G SFP+. Modul využívá pro přenos datových balíků pár vláken, která jsou zakončena LC konektory.

Používaná vlnová délka (Tx/Rx) u tohoto typu optické jednotky je 850 nanometrů. Spojení lze s tímto typem zařízení vytvořit až na vzdálenost 300 metrů. 

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Specifikace výrobce

Další informace

Výrobce: Ubiquiti

Kód výrobce: UF-MM-10G

EAN: 8103540259142

Stránky výrobce: ubnt.com

V nabídce od: 23. 8. 2017

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !