Příslušenství pro síťové prvky TP-LINK

kód: 133951
TP-LINK TL-ANT5830B
zajímavá cena
-24%
1 827 Kč 1 392 Kč
Porovnat dodání do Vánoc skladem
1 kus
Směrová parabolická anténa se ziskem 30dBi pro frekvenční pásmo 5GHz, směrovost 6° horizontálně a 4° vertikálně, N Female konektor, pro venkovní použití - možnost montáže na stožár.
kód: 191007
TP-LINK TL-ANT2409CL 2.4GHz 9dBi Omni-directional Antenna, RP-SMA, L Type -23%
238 Kč 183 Kč
Porovnat dodání do Vánoc skladem
5 a více kusů
Vnitřní všesměrová anténa TP-LINK TL-ANT2409CL zvyšuje signál na vyšší rozsah bezdrátového signálu, který je možné snímat ze všech směrů. Disponuje RP-SMA konektorem a je tak kompatibilní s většinou zařízení. Pracuje na frekvenci 2,4 – 2,5 GHz a poskytuje 9 dBi. S touto anténou snadno rozšíříte dosah signálu ve vašem domě, či bytě pro bezdrátovou síť., tím získáte mnohem lepši bezdrátový výkon.
kód: 75071
TP-LINK TL-POE150S, PoE Supplier adaptér
627 Kč
Porovnat dodání do Vánoc skladem
5 a více kusů
Zásobovací adaptér POE pro síťové produkty, standard IEEE 802.3af, max. vzdálenost 100 m, LED kontrolka.
kód: 66164
TP-LINK TL-ANT2408C
372 Kč
Porovnat dodání do Vánoc skladem
5 a více kusů
Všesměrová 2.4GHz anténa, vysoký zisk 8dBi, reverzní RP-SMA konektor, 130cm dlouhý propojovací kabel.
kód: 69401
TP-LINK TL-ANT2408CL všesměrová 2,4GHz 8dBi RSMA
159 Kč
Porovnat dodání do Vánoc skladem
5 a více kusů
Všesměrová (360/15°) 2.4GHz anténa, vysoký zisk 8dBi, pro vnitřní použití, reverzní RP-SMA Male konektor.
kód: 192318
TP-LINK Apple MFi Lightning > USB cable -16%
299 Kč 250 Kč
Porovnat dodání do Vánoc skladem
5 a více kusů
Kvalitní nabíjecí a synchronizační Lightning kabel s certifikací MFi a plnou autorizací Apple Chipset pro mobilní přístroje iPad, iPhone a iPod, konektory Lightning a USB, prošel náročným testováním dlouhodobé životnosti, délka kabelu 1m.
kód: 69402
TP-LINK TL-ANT2405CL všesměrová 2,4GHz 5dBi RSMA
109 Kč
Porovnat dodání do Vánoc skladem
5 a více kusů
Všesměrová 2.4GHz anténa, zisk 5dBi, reverzní RP-SMA female konektor, vyzařování 360° horizontálně 32° vertikálně.
kód: 62784
TP-LINK TL-PoE10R POE
359 Kč
Porovnat dodání do Vánoc skladem
2 kusy
PoE Splitter pro napájení síťových prvků po datovém kabelu Ethernet. Volitelný stejnosměrný proud 12 V, 9 V nebo 5 V, kompatibilní se standardem IEEE 802.3af PoE.
kód: 176372
TP-LINK UE300 -8%
599 Kč 549 Kč
Porovnat dodání do Vánoc skladem
1 kus
Externí USB síťová karta pro Gigabit Ethernet, rozhraní USB 3.0, podpora rychlostí 10/100/1000 Mbit/s, Plug and Play.
kód: 103607
TP-LINK TL-ANT24EC3S kabel, 2,4GHz, 3m, RP-SMA M-F
286 Kč
varianty
Porovnat dodání do Vánoc skladem
1 kus
Značkový anténní propojovací kabel, kolíkový-zdířkový konektor RP-SMA, délka 3 m.
kód: 144129
TP-LINK MC210CS -7%
1 589 Kč 1 475 Kč
Porovnat dodání do Vánoc skladem
1 kus
Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 1310 nm, přenos na vzdálenost až 15 km.
kód: 144114
TP-LINK TL-ANT24EC5S Kabel, 2,4GHz, 3m, RP-SMA M-F -17%
336 Kč 280 Kč
varianty
Porovnat dodání do Vánoc skladem
1 kus
Značkový anténní propojovací kabel, kolíkový-zdířkový konektor RP-SMA, délka 3 m.
kód: 144108
TP-LINK TL-ANT2409A
629 Kč
Porovnat dodání do Vánoc skladem
2 kusy
Sektorová panelová anténa se ziskem 9dBi pro frekvenční pásmo 2.4GHz, směrovost 60° horizontálně a 76° vertikálně, RP-SMA konektor s propojovacím kabelem CFD-200 a délkou 100 cm.
kód: 144112
TP-LINK TL-ANT24EC6N, kabel prodlužovací 6m -83%
582 Kč 99 Kč
Porovnat dodání do Vánoc skladem
1 kus
Prodlužovací kabel pro flexibilní prodlužení připojení přístupového bodu k anténě, vysoce výkonný nízkoztrátový kabel KMS-400 (LMR-400), celkový útlum kabelu 2.8 dB, impedance 50 ohmů, délka 6m.
kód: 103608
TP-LINK TL-ANT24EC5S Kabel, 2,4GHz, 5m, RP-SMA M-F
379 Kč
varianty
Porovnat dodání do Vánoc na cestě
Značkový anténní propojovací kabel, kolíkový-zdířkový konektor RP-SMA, délka 5 m.
kód: 66707
TP-LINK TL-ANT24SP, 2.4GHz bleskojistka, N-Male/N-Female
299 Kč
Porovnat dodání do Vánoc dodání do 2 dnů
Důležitý doplněk pro venkovní instalace WiFi IEEE 802.11bg, ochrana před úderem blesku a dalšími elektrickými výboji, frekvenční rozsah do 3GHz, konektory typu N Plug/Jack.
kód: 191008
TP-LINK TL-ANT5819MS 5GHz 19dBi Outdoor 2x2 MIMO sektorová anténa, 2 RP-SMA
3 993 Kč
Porovnat dodání do Vánoc dodání do 2 dnů Měsíčně
od 0 Kč
Směrová parabolická anténa TP-LINK TL-ANT5819MS představuje ideální pokrytí pro rozsáhlé oblasti a ideálně je určená pro spoji point-to-multi-point. Technologie 2x2 MIMO je vhodná pro venkovní použití a nabízí bezproblémovou integraci se stanicí Pharos. Tato anténa zajišťuje vynikající řešení pro zajištění dlouhé vzdálenosti. Pracuje na frekvenci 5 GHz s 19 dBi.
kód: 66705
TP-LINK TL-ANT2412D, 2.4GHz wifi anténa Omni 12dBi, N-female
949 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání
Všesměrová 2.4GHz (2.4-2.5GHz) anténa, zisk 12dBi, reverzní N Female konektor - provedení bez kabelu, venkovní provedení.
kód: 78985
TP-LINK TL-ANT2415D
1 331 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání
Všesměrová anténa pro pásmo 2.4GHz v sítích 802.11n/b/g určená k venkovnímu použití, vysoký zisk 15dBi, N-female konektor. délka 1500mm.
kód: 144110
TP-LINK TL-ANT2414A
1 404 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání
Směrová panelová anténa se ziskem 14dBi pro frekvenční pásmo 2.4GHz, směrovost 30° horizontálně a 30° vertikálně, RP-SMA konektor s propojovacím kabelem CFD-200 a délkou 100 cm.
kód: 144135
TP-LINK TL-MC1400 14-Slotové šasi pro media konvertory
5 390 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání Měsíčně
od 0 Kč
14-slotové šasi pro media konvertory TP-LINK TL-MCXXX verze 2.0, pro montáž do standardních racků 19'' s výškou 2U, funkce výměny za provozu, dva chladicí ventilátory.
kód: 81298
TP-LINK TL-POE200 -12%
738 Kč 649 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání
Aktivní PoE sada, napájení až do 100 metrů, díky výstupu 12/9/5V je velmi univerzální.
kód: 144130
TP-LINK MC220L
719 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání
Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s multirežimovým/ jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC/LC, využívá vlnovou délku 850 nebo 1310 nm dle kabelu, přenos na vzdálenost až 0,55 nebo 10 km dle kabelu.
kód: 144133
TP-LINK MC100CM
930 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak, pro použití s multirežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 1 310 nm, přenos na vzdálenost až 2 km.
kód: 144134
TP-LINK MC110CS
930 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 1 310 nm, přenos na vzdálenost až 20 km.
kód: 144131
TP-LINK MC111CS
1 099 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, podporuje technologii WDM, vlnová délka 1 550 nm pro odesílání dat a 1 310 nm pro příjem dat, prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km.
kód: 144132
TP-LINK MC112CS
1 099 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání
Média konvertor sítě Fast Ethernet pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak, pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, podporuje technologii WDM, vlnová délka 1 310 nm pro odesílání dat a 1 550 nm pro příjem dat, prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km.

Máme pro Vás

Zobrazit
Hlavička