Příslušenství pro síťové prvky

kód: 250218
Masterlan optický pigtail, LCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-40%
331 Kč 401 Kč 198 Kč 239 Kč
skladem
1 kus
Optický pigtail, konektor LC, SM, vlákno 9/125 (G.657.A2), UPC, 12 ks v ochraně, délka 3 m.
kód: 236088
D-Link DPE-301GS
zajímavá cena
-11%
578 Kč 699 Kč 512 Kč 619 Kč
skladem
1 kus
D-Link DPE-301GS, PoE splitter, pro napájení síťových zařízení, která nepodporují Power over Ethernet. Rozhraní: 1 x PoE IN RJ45, 1 x gigabit RJ45 out, 1 x 5,5mm DC OUT port (dodávány dva kabely - 5.5mm male na 5.5mm male/5.5mm male na 3.8mm male).
kód: 249857
Masterlan FTTH optický spojovací box pro 16x SC, včetně kazety a spojek, šedivá
zajímavá cena
prodloužená záruka
-32%
786 Kč 951 Kč 536 Kč 649 Kč
skladem
1 kus
Nástěnný box pro ukončení či spojování optických kabelů v koncovém vchodu při výstavbě FTTH sítí. Uzamykatelný. Odolá vniknutí prachu i tryskající vodě (IP65). Pro spojení až 16 optických vláken zakončených SC konektory.
kód: 62925
PremiumCord Konektor RJ45, UTP Cat6, na drát/lanko
4,10 Kč 5 Kč
skladem
13 a více kusů
Značkový konektor RJ45 pro strukturované sítě, UTP Cat6 - podpora 10BASE-T / 100BASE-T / 1000BASE-T (pravděpodobně i 10GBASE-T), určen na oba typy kabelů "drát" i "lanko".
kód: 22654
Spojka konektorů RJ45
24 Kč 29 Kč
skladem
5 a více kusů
Kompaktní spojka kabelů typu RJ45, možnost napojení klasických UTP kabelů křížených i nekřížených variant, přímé provedení bez zkřížení kabelů.
kód: 62374
PremiumCord Konektor RJ45, UTP Cat5e, na lanko (licna)
4,10 Kč 5 Kč
skladem
5 a více kusů
RJ45 konektor pro strukturovanou kabeláž, pro UTP lanko (licna) kategorie 5e.
kód: 62924
PremiumCord Konektor RJ45, UTP Cat5e, na drát
6,60 Kč 8 Kč
skladem
5 a více kusů
Značkový konektor RJ45 pro strukturované sítě, UTP Cat5e (do 1000BASE-T), určen na kabel typu "drát".
kód: 62926
PremiumCord Konektor RJ45, STP, na drát/lanko
5,80 Kč 7 Kč
skladem
5 a více kusů
Značkový konektor RJ45 pro strukturované sítě realizované stíněným STP vedením, určen na oba typy stíněných kabelů "drát" i "lanko".
kód: 141368
PremiumCord Konektor RJ45 stíněný, UTP Cat6
7,40 Kč 9 Kč
skladem
5 a více kusů
Značkový stíněný konektor RJ45 pro strukturované sítě, UTP Cat6 - podpora 10BASE-T / 100BASE-T / 1000BASE-T (pravděpodobně i 10GBASE-T), určen na oba typy kabelů "drát" i "lanko".
kód: 233830
Solarix Spojka STP CAT5E 8p8c RJ45/RJ45 KRJ45/5S-SH
66 Kč 80 Kč
skladem
5 a více kusů
Solarix spojka, kategorie CAT5E. Podporované protokoly 1000BaseT. Typ spojky RJ45/RJ45, panelová. Stíněná. Vysoká spolehlivost. Dlouhá životnost.
kód: 233400
Solarix konektor RJ45 CAT5E UTP 8p8c nestíněný neskládaný na licnu KRJ45/5
3,30 Kč 4 Kč
skladem
5 a více kusů
Nestíněný neskládaný konektor RJ45 8p8c, výrobce Solarix, pro vodič licna, kulatý kabel, s vložkou.
kód: 27235
Krytka RJ45 žlutá
2,50 Kč 3 Kč
variant
skladem
5 a více kusů
Krytka konektoru pro síťový kabel UTP RJ45, klasické žluté barevné provedení.
kód: 233403
Solarix konektor RJ45 CAT5E UTP 8p8c nestíněný neskládaný na drát KRJ45/5SLD
4,10 Kč 5 Kč
skladem
5 a více kusů
Nestíněný skládaný konektor RJ45 8p8c, výrobce Solarix, pro vodič drát, kulatý kabel, s vložkou.
kód: 27232
Krytka RJ45 červená
2,50 Kč 3 Kč
variant
skladem
5 a více kusů
Krytka konektoru pro síťový kabel UTP RJ45, rozlišovací červené barevné provedení.
kód: 233391
Solarix ochrana RJ45 snag proof šedá S45SP-GY
3,30 Kč 4 Kč
variant
skladem
5 a více kusů
Solarix ochrana RJ45 non-snag proof, dlouhá životnost, vhodná pro kabely o tloušťce 5 a 6 mm.
kód: 27233
Krytka RJ45 modrá
2,50 Kč 3 Kč
variant
skladem
5 a více kusů
Krytka konektoru pro síťový kabel UTP RJ45, rozlišovací modré barevné provedení.
kód: 219015
PremiumCord Propojka RJ45 8/8 1:1 STP
41 Kč 49 Kč
skladem
5 a více kusů
Propojka RJ45 konektorů s 8pin provedením CAT5 class E, propojení 1:1, stíněné celokovové provedení.
kód: 233401
Solarix konektor RJ45 CAT5E STP 8p8c stíněný neskládaný na licnu KRJ45/5SH
7,40 Kč 9 Kč
skladem
5 a více kusů
Stíněný neskládaný konektor RJ45 8p8c, výrobce Solarix, pro vodič licna, kulatý kabel, s vložkou.
kód: 233399
Solarix ochrana RJ45 non-snag proof šedá S45NSP-GY
3,30 Kč 4 Kč
variant
skladem
5 a více kusů
Solarix ochrana RJ45 non-snag proof, dlouhá životnost, vhodná pro kabely o tloušťce 5 a 6 mm
kód: 233397
Solarix ochrana RJ45 non-snag proof bílá S45NSP-WH
4,10 Kč 5 Kč
variant
skladem
1 kus
Solarix ochrana RJ45 non-snag proof, dlouhá životnost, vhodná pro kabely o tloušťce 5 a 6 mm
kód: 233389
Solarix ochrana RJ45 snag proof žlutá S45SP-YE
4,10 Kč 5 Kč
variant
skladem
1 kus
Solarix ochrana RJ45 non-snag proof, dlouhá životnost, vhodná pro kabely o tloušťce 5 a 6 mm.
kód: 135315
PremiumCord Konektor RJ45 stíněný, UTP Cat6, na drát AWG23, skládaný
30 Kč 36 Kč
skladem
5 a více kusů
Značkový konektor RJ45 pro strukturované sítě, UTP Cat6 - podpora 10BASE-T / 100BASE-T / 1000BASE-T (pravděpodobně i 10GBASE-T), pozlacené kontakty, skládací konstrukce určená pro typ kabelů "drát".
kód: 233390
Solarix ochrana RJ45 snag proof červená S45SP-RD
3,30 Kč 4 Kč
variant
skladem
5 a více kusů
Solarix ochrana RJ45 non-snag proof, dlouhá životnost, vhodná pro kabely o tloušťce 5 a 6 mm.
kód: 233412
Solarix konektor RJ45 CAT6 UTP 8p8c nestíněný skládaný na drát KRJ45/6SLD
7,40 Kč 9 Kč
skladem
5 a více kusů
Nestíněný skládaný konektor RJ45 8p8c, výrobce Solarix, pro vodič drát, kulatý kabel, PVC a LSOH plášť, s vložkou.
kód: 253945
PremiumCord rozdvojka 8/8F - 2x8/8F
15,70 Kč 19 Kč
skladem
5 a více kusů
Rozdvojka 8/8F - 2x8/8F na kabel, konektory RJ45 8/8 Female - 2x 8/8 Female
kód: 219020
PremiumCord Sada nářadí pro síťaře - tester, kleště, ořezávač a narážeč -31%
843 Kč 1 020 Kč 578 Kč 699 Kč
skladem
5 a více kusů
Základní sada nářadí pro tvorbu PC sítí obsahující tester, kleště, ořezávač a narážeč v jedné sadě.
kód: 21884
Konektor RJ-11
5 Kč 6 Kč
skladem
5 a více kusů
Konektor typu RJ-11 vhodný pro nacvaknutí na telefonní kabel.

Příslušenství pro síťové prvky

Abyste dosáhli funkčního a spolehlivého propojení sítí nebo výborné kvality signálu, pořiďte si potřebné příslušenství pro síťové prvky.

PremiumCord poskytuje množství propojovacích kabelů pro různá zařízení, redukce pro napájení, ale také audiokabely! USB kabely a zařízení pro přenos 3D videa schopná propojení s LCD televizemi seženete u výrobců Audioquest. Kabely všech barev, druhu, délky i účelu pak nabízí ADATA. TP-LINK, D-Link i Cisco se specializují na výrobu převodníků s volbou rychlostí přenosu a vlnových délek. Uživatelům switche se budou hodit přístupové body Edimax nebo datové přepínače D-Link. Mikrofony, objektivy a napájecí adaptéry k bezpečnostním kamerám poskytuje KGUARD. Zapomínat bychom neměli ani na bezpečnost a estetickou stránku, které nabízí příslušenství formou krytek a konektorů. Pořídit je můžete u Krytky nebo PremiumCord.

Máme pro Vás

Zobrazit