Chytrá jóga

fitness běh cyklistika triatlon plavání lyžování golf jóga
Chytrá jóga

Chytré hodinky a fitness náramky na jógu

Jóga není pouhým módním trendem – pomáhá zhubnout, zlepšit zdraví, a dokonce i naši psychiku. Není tedy divu, že jsou tato cvičení pro vyladění energie stále populárnější. Na první pohled jemné cvičení, je ale ve skutečnosti velmi účinné a rozhodně se nedá označit za lehké. Ať už patříte mezi začátečníky, nebo pokročilé, s jógou vám mohou pomoci chytré hodinky i fitness náramky. Ty dovedou sledovat vaše výkony či měřit průběhy cvičení a spálené kalorie. Pokročilé modely dokonce mají zabudované trenéry, které naučí majitele správně cvičit a neustále posouvat své dovednosti. O čistotu vzduchu při dechových cvičeních se postará chytrá čistička vzduchu

 

Zobrazit všechny produkty

Chytrá jóga

Vzduch ve městech bohužel nepatří k těm nejčistším, problém navíc může pro spoustu lidí představovat kromě prachu také pyl a další látky, které dovedou alergiky a astmatiky pěkně potrápit. Vyřešit tento problém dovedou čističky vzduchu.

Věděli jste, že vzduch uvnitř vašeho domu či bytu může být až pětinásobně více znečištěný než ten venkovní? No dobrá, možná ten váš jen dvojnásobně, protože pravidelně uklízíte, větráte, čistíte koberce, perete povlečení, vytíráte… Zkrátka o svou domácnost se vzorně staráte, věříme vám, ale i tak je podle americké agentury pro ochranu prostředí vzduch čistější venku nežli uvnitř. Pokračovat ve čtení. 

Chytrá jóga

Chytré v dnešní době nemusí být pouze telefony a hodinky, ale klidně i láhve a hrnky. Vypadají sice jako obyčejné kusy nádobí, ale ve skutečnosti jsou prošpikované elektronikou. K čemu je to dobré v praxi? To si ukážeme v dnešním článku.

Zapomínáte pít, ať už při sportu nebo v běžném životě? Pijete jen když máte pocit žízně? Chytrá láhev nebo hrnek pomůže lidem zlepšit jejich pitný režim. Patrně není potřeba zdůrazňovat, že hrnky jsou vhodné především na pití doma či v kanceláři, zatímco láhve se hodí na cesty. Pokračovat ve čtení. 

 

 

Akční nabídka Akční nabídka