Diskuze k článku:Vydání Apple OS X 10.5 bude opožděno kvůli iPhonu

No to už je fakt vrchol...

... kdo ty články píše. To, že neumí napsat slova jako iPhone a Apple mi nevadí, ale "informace unikli" a "vydání operační systém bude odloženo"... Prosím ujměte se toho někdo jiný a neshazujte tím vynikající kvalitu Vašeho serveru.

RE: No to už je fakt vrchol...

jj, s tim souhlasím. Gramatický chyby v některých článcích nemají obdoby!!

Další dacan

tyhle lidi mam fakt rád. pořád budou rejpat a pořád budou rejpat..to nemáte nic jinýho na práci..

Chybka

ty seš dobrej puntičkář..každej člověk se snad chybý ne?? a myslim že udržování těchhle stránek nebude nejjednodužší tak jim nějaká ta chybka halt uteče..jéééžiš to je toho

Chyby, chyby...

jn, ty chyby mě taky celkem bijou do očí. červa místo června atd. Jinak se mi iPhone líbí:)