Diskuze k článku:Získejte od Czech Computer notebook zdarma

RE...

A ono již k nějakému vyhlášení došlo..?

Zveřejnění účastníků

dobrý den. rád bych se zeptal jestli hodláte po skončení soutěže zveřejnit všechny účastníky např jejich nick. docela by mne zajímalo kolik lidí to nakonec bude...a taky by měli všichni jistotu že se jejich faktura někam nezašantročila...:-)

...

taky jste to mohli vyhlasit drive :(

No nevim

Kdyz si koupim, notebook, ktery si peclive vyberu, dostanu mozna dalsi. Nebylo by lepsi dat nejaky vyber????

Paráda

Platí i pro více objednávek?

Doruceni penez?

Jak je to s penezma jde to POUZE na ucet nebo i na prodejne atd. ?

Výhra není právně vymahatelná ????

To si robite srandu....

Hmm... asi tak 1:10000

Zajimalo by me podle ceho se to pak bude losovat.. Vsadim boty, ze to vyhraje nejaky acer za 9000,- :o) Ale inspirace je to dobra...

Otázka

Dobrý den, zajímalo by mne, jestli se soutěž vztahuje i objednávky notebooku, který momentálně nemáte skladem. Např. tento: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=57775

Pozdě...

Minulý týden jsem koupil :(
To naštve.

Bod 11

Nějak mi není jasný bod 11, resp. jasný mi je, ale nevím, k čemu prakticky slouží. Nemyslím si, že by CZC nechtěl cenu vyplatit a připravoval si podmínky. Naopak mi tam chybí bod, kde by se říkalo, že jsou ze soutěže vyloučeni zaměstnanci CZC a jejich rodinní příslušníci, což je v obdobných soutěžích běžné. Nebo že by něčí synek potřeboval levně notebook? Ne nepodezírám, ale proč to tam nemáte???

Stesti

tak ja mam na fakture 1.9.2008 tak sem se zrejme kvalifikoval do souteze ted uz jen trochu stesticka a je to tam :)

Chybka2

Bod 1. termín hry do 18.10.2008
Bod 8. výherce bude kontaktován nejpozději do 8.10.2008

Hehe

škoda že nestačí napsat chci zadarmo noutbuka a hned by byl v košíku s cenou 0 :DD

Penize

jojo opravdu jedine co mi brani jsou penize

Zajímavá akce

Ještě na tom Czechcomputer krásně vydělá:) Protože se určitě najde dost lidí, kteří si notebook kvůli soutěži koupí zde, navíc v době předškolní, takže nepotřebují ani slevňovat notebooky. Akorát smůla, že se bude radovat pouze jeden člověk. Osobně mám radši soutěže s více "horšími" výhrami, ale s větší šanci něco vyhrát. Pořád ale lepší něco než nic :)

Aukce

i na noutbook v aukci? díky

Notebook + MP3 free

Škoda, že jsem ted kupoval 2notebooky u nejvetsi konkurence, ale MP3 zdarma mi poskytla taky dobrou slevu :-) a hlavně zaručenou.

Dobrá, přesvědčili ste mě...

...tak já to zkusím - Lenovo SL500 za 22k :)

Smůla...

Jjo já si taky NTB objednal už v pátek....

Dobrý marketing

Musím uznat, že soutěž je z marketingového pohledu velmi dobře udělaná. Je to těsně před začátkem výuky na vysokých školách a ntb se dobře prodávají. Ovšem nyní je mi jasné, proč CZC má ceny ntb o pár stovek vyšší než konkurence ... mohou si dovolit tyto soutěže.
Já proti strategii CZC nic nemám - každý se nějak musí živit.
PS: u nás v malém kameném obchodě mají věci o něco levnější než zde (jsem mimopražský) a pak neřeším ani poštovné ;-)

PC sestava

Neplánujete podobnou soutěž do budoucna i s PC sestavami?
díky za odpověd

Pozdě.. :(

shitt, a já si ten NTB koupil včera:D to ste to nemohli říct??

Otazka

Dobry den.
Chtel bych se zeptat jestli se tato soutez vztahuje i na ntb zakoupené na firmu (ze je mozny odpocet DPH)
Dekuji za odpoved

Dobré

Škoda že mam notebook, ak by som mala vela penazí tak si kúpim. Ludia podme na to

Netbooky

Vztahuje se tato akce i na netbooky ? (ASUS EEE...)

Otazka

jen bych se chtel optat jestly se tato soutez vztahuje take na notebook ktery bude zakoupen na splatky dekuji

Pěkný soutěž

Na czc se to jen hemží soutěžemi a to jen dobře a velké + pro czc.Pěkná soutěž.Uvidíme kdo bude šťastlivcem:)

Samej notebook

jak tak koukám, tak teď bude po notebookách velká poptávka! Ale tak je to dobře, protože je září a spousta lidí (třeba já) si ho pořizuje do školySkvělá soutěž

Wow

Tak to je super nápad,vážně.Děkujem,my s bratrem budem kupovat,tak snad budem mít štěstí :)

Chybka

nechci moc rejpat, ale v pravidlech v bodu 11 máte chybku - "právě", předpokládám, že tam má být "právně".. je to drobnost, ale celkem to mění význam věty ;)jinak soutěž rozhodně zajímavá, hlavně pro ty, co mají v plánu si těď koupit ntb :)