Diskuze k článku:CzechComputer nominován na nejlepší e-shop
Re Gratuluji
Přidávám se ke gratulaci jsem taky Vašim stálím zákazníkem a doposud jsem velice spokojen s Vašim obchodem a doufám že vyhrajete.Těšim se na další spolupráci.
Doufám
Taky doufám ve výhru, CZC si to zaslouží. A s těma rámečkama souhlasím, pokaždé když jdu kolem a vidím tam ty všelijaké prohlášení, diplomy a další, tak si říkám že nakupuju ve správným shopu. :-]
Ani náhodou...
Proč jim hlas nedám:
1.Z tolik přínosných diskuzí se s bonusklubem stal bordel který nikdo nepromazává a diskuze jsou o ničem.Je každý spemuje aby nahrabal body a vybral dárky.
2.Skladem mají doslova kulový. Chtěl jsem postavit comp ale polovina věcí nebyla.
Fakt nehodlám čekat několik dní než mi zboží dojde, když ho v jiném obchodě mají skladem a levnějí...to mě nedonutí ani vidina bezproblémové případné reklamace, mimochodem to už je i jinde.
3.Evidentní nezájem lidí co na webu dělají. Na diskuze neodpovídají, když se člověk na něco zeptá, tak když dostane odpověď tak..."termín nevíme", "cenu neslevníme není to naše chyba"...prostě jasnej nezájem.Pro mě není důvod podpořit v anketě o nejlepší e-shop firmu která na to nemá. A že je anketa o tom jaký mají shop je mi jedno, pro mě je to prostě obchod a nebudu jim pomáhat tím že jim zahlasuju.
Když to srovnám se zeleným ufonem z Holešivic tak se pidi firmičce czc jen směju. Na trhu jsou stejně dlouho a co dokázala A-lza, a co CZC...to každý vidí na první pohled. Všichni chodí na hezký web CZC ale pak jdou nakoupit do Holešovic.
Hlasovani ukonceno
Tak uz nam bylo hlasovani ukonceno, ted uz zbyva si jen s napetim pockat na vyhlaseni vysledku... Doufam ze to Czc vyjde a na schodech pribyde dalsi ramecek s diplomem :-D
Ale jó...není to nejhorší
V případě reklamací mi zde vadí, že dopravu musím provádět na vlastní náklady (pošta), které mi ale CZC neproplatí(Což většina firem s e-schopem dělá na své náklady).Tím by mně zboží v případě opakovaných reklamací přišlo pěkně draho(přijde mi to nespravedlivé, protože závada není na mé straně).Jinak web je zde přehledný,strukturovaný - co potřebuji najít,najdu celkem rychle (filtry).Výhodou je možnost porovnání více komponent naráz.Načítání stránek je už celkem rychlé.Diskuze o komponentech je taky někdy přínosná ;D.Menší nedostatky v podobě nepřesných popisů a
CTRL+C - CTRL+V metody aktualizace popisů novějších výrobků prostřednictvím jejich starších verzí (jsou tam totiž nakopírovány charakteristiky starší verze-což na novou nesedí) se taky najdou,ale beru, že vzhledem k velkému množství komponent se to stát může.
Celkově má u mě ale CZC e-shop co do použitelnosti a přehlednosti číslo jedna.;)
CZC
Patříte kjednim nejlepším e-shopům na internetu.Jen nedokážu pochopit,že k nabízenému zboží máte tak tragicky málo fotografií?!!Takový ***** už to dávno pochopil,no a právě proto má více zákazníků!
No...
Sem dneska ráno četl od Český informační asgentury, že nějakou soutěž o nejlepší e-shop vyhrála ***** nebyla to tahle křišťálová kupa??
:-))
Vo odpověď firmy Czech Computer teda rači nežádám :-)
Hmm
No jako co jde o prehlednos a popis jsem naprosto spokojenej a rad nakupuju u czechcomputer !!! ale s reklamaci mam taky nic moc skusenosti no !!! jinak v poho no ale mohlo by to byt lepsi porad je co zlepsovat !!! jinak gratulace
Gratuluji!
Rozhodně Vám patří gratulace k postupu. Ke všemu si jí navíc zasloužte, vaše podpora je velmi rychlá a ceny jsou většinou na dobré úrovni...
GRATULACE a hlas pro vas!
Z 95% nakupuji u vas protoze mate prehledne stranky,filtry,diskuze, a nabitku sortimentu.Rozhodne patrim mezi spokojene zakazniky.
Koza
Vim, je to trochu OT, ale je vazne nutna ta kozi vyzdoba na strankach? Je to dost otravne, kdy clovek dve hodiny vybira komponenty do noveho PC a chce se soustredit.. Nez ta Vase kozi propaganda skonci, nastupuje AdBlock..
FLASH
NO koupil jsem flash disk nefungoval reklamoval přišel nový opět nefunkční chtel jsem jiný až po 3 reklamaci.NEJSEM VŮBEC SPOKOJENÝ BYL TO DÁREK A JA TED CHODÍM NA POŠTU A POSÍLÁM BALÍKY
Muj hlas
jiz jsem dal teke svuj hlas czc.cz a mam k tomu dost duvodu napriklad zasilky mi vzdy prisli v cas reklamace jsou taky ok takze ceni jsou sice nekde vissi nez na jinych obchodech ale za ty sluzby mi to stoji si priplatit jsem spokojem s czc,cz
Re: Ani náhodou...
Do háje, koukám že se to sem hodilo i přes ten error... tak mi asi nějak blbne prohlížeč. Tak můžete ignorovat ty další příspěvky podtím, omlouvám se za spamování diskuze...
Congrats
I s predpokladem, ze psi hlas do nebe nejde, jsem pro vas hlasoval taktez. A ejhle - on jde! Z cele sve temne dusicky preju vitezstvi, neb soudim, ze v porovnani s /*selfcensored*/ shopy hrajete prim. Pouze vyslovim prani "at to vydrzi"...
Děkuji CZC..
Chtel bych podekovat CZC za profesionalitu, kterou odvadi. Samozrejme jsem hlasoval, ale neni to jen kvuli eshopu. Je to o tom, ze podle me lidem v CZC nejde jen o zisk, ale predevsim o spokojenost klientu, zakazniku. Vstricnost, ochota, profesionalita a lidskost u prodejcu me vzdy mile prekvapila a nejdrive sem si myslel, ze jsem narazil jen na vyjimku mezi prodejci, protoze u konkurence, kde jsem drive nakupoval, jsem narazil na obchodniky s takovou ochotou a vstricnosti. Ale postupne jsem narazil na jine obchodniky a nikdy jsem se nesetkal s pocitem, ze otravuji. A jeste k tem negativum obcas, ze odpovedi na produkty nejsou nekdy vubec a nekdy nepresne a ze cekaci doba na test PC v reklamacnim je dlouha. No jeste aby nebyla, kdyz je tolik zakazniku, takze to je snad jasne a pracovnici CZC jsou take jen lide, kteri nemohou vedet vse a chybovat je lidske =). Proto velmi dekuji a rad si priplatim i kdyz konkurence ma o neco levnejsi produkt, ale z duvodu kvality a profesionality se rad vratim :)
Jo, nej
Já si myslim, že CZC je nej eshop, ale pořád je co zlepšovat. Třeba vezmu obrázky, u většiny produktů se člověk stejně nevyhne googlování a hledání nějakýho kloudnýho obrázku, protože jeden malinkej prostě nestačí. tohle ale nechápou v žádným eshopu :). A napadá mě víc věcí, ale nebudu to teď protahovat.
Většina eshopů je prostě odfláknutejch na straně majitele eshopu (ne na straně firmy která eshop naprogramovala), a v takovým prostředí podle mě není zase tak těžký vyniknout. CZC se snaží víc než ostatní. Ale je to i o věcech kolem, ne jen o samotným eshopu to je jasný.
TN.cz
Jsem rad ze TN.cz se dostalo az do faze na anticenu, sam sem je tam hodil hned prvni den :-D Jejich web mi prijde docela blbej, ale jeste horsi je podle me system jakym ten web propaguji, tahaji do "web busisnesu" pravidla a praktiky ktere tady nikdy uspech nemeli. Takze je to v konecnem dusledku stoji 10x tolik a ucinek je mizivej.Na druhou stranu TN.cz se dostalo i do kategorie projekt roku, kam sem nominoval Webnode.cz ale ten se do projekt roku dostal taky, tak doufam ze tam WebNode.cz novu prevalcuje :)
Hlas:)
taky jsem dala hlas czc, ponevadz se mi libi profesionalni jednani v shopu v Praze (metro Haje)+ rychlost a jejich e-shop, ktery je velmi prehledny a i dokonce holka se v nem vyzna:) tedy nechci diskriminovat, ale priznejme si, ze kluci tomu rozumi vic:)
Jsou nejlepší
Myslím, že co se týká přístupu zaměstnanců CZC v odpovídání na dotazy v diskuzích je co zlepšovat (někdy neodpoví vůbec, někdy odpoví naprosto neprofesionálně). Pokud se ale týká E-shopu CZC tak myslím že je nej. Nikde jsem neviděl žádný E-shop který by se CZC jen blížil v možnosti editovat, měnit, rušit a přidávat zboží do již vytvořené objednávky. O tom se může ostatním eshopům jen zdát. A vtřícnost při reklamaci a výměně zboží za jiné i po 14denní lhůtě (když už na to nemám nárok) je vynikající. Já hlasuji pro CZC.
Odhlasováno
Samozřejmě pro CzechComputer. Ale co jsem koukala do ostatních kategorií, tak ve většině je to děs a hrůza.
...
není to tak dlouho, co jsem vedl se známým osobní diskuzi ohledně e?-shopů. Hlavním jeho argumentem byla slova cena, jelikož jeho komponenty ?(CPU, deska a paměti?) zde vycházely celková suma cca. o 500 Kč dráž než v onom nejmenovaném ale také velice rozšířeném shopu hlavně v Ostravském kraji. Ano připouštím že CZC nepatří mezi ty nejlevnější shopy ale nabídku zde mají absolutně bezkonkureční. Nezáleží však na tom, zda to mají okamžitě na skladě. Naše diskuze pokračovala druhý den kdy jsem ho ubil argumenty dle následující zkoušky a bohužel mi dal za pravdu. Zkuste si vyjet o konkurenčního shopu nabídku nejběžnějších produktů jako jsou třeba chladiče CPU, základní desky, GPU a podobně. Uvidíte mizivé procento jejich nabídky. Kupříkladu jsem hledal pasivní chladič na CPU. U již zmiňovaného Ostravského shopu mi vyjelo kolem 4 druhů pasívních chladičů na 775. Což byla pro mne nedostačující nabídka. Zde mi jich vyjede spousta, včetně těch co mi nabízel tento srovnávaný shop. Sice jich polovina není skladem ale já vím, že CZC jsou schopni tento produkt zajistit s vědomím, že na něj budu čekat trochu déle. Také diskuze, i když jsou mnohdy zdrojem bodů pro jejich honiče mi přináší jistá ujištění, že si nevybírám špatný produkt, jelikož zkušenosti uživatelů jsou mnohdy vodítkem ke koupi.Můj závěr je: CZC sice nepatří mezi nejlevnější shopy ale svou strukturou, propracovaností webu a přístupem se řadí mezi špičku e?-shopů. Proto jsem jim také přidělil nominační hlas.
Odkazy
Hehe, napočítal jsem tři odkazy na http://kristalova.lupa.cz/, asi na tom czc opravdu záleží, nj, už jsem hlasoval:)
Také vše nej ,
a tak se těšíme na Vánoční dárky v bonus klubu. Jsem celej zvědavej co bude nového a čím nás odměníte. Pomalu ani z toho nemůžu spát :)
Doprava
Hm ano, musím souhlasit, že je to super obchod. Jediné co mě snad již podruhé nebo potřetí udivuje je doprava balíků z CZC přes DPD. Například z ***** nebo sws to jeden den pošlou a druhý den dopoledne nebo nejpozdeji odpoledne to člověk má doma. Ale tady to trvá i 3 nebo 4 dny. Oni k tomu snad dávají poznámku "extra pomalu" :-)- To už je rychlejší pošta teda. No, ale to asi brečím na špatném hrobě :-)
Spokojenost
Já osobně jsem se službami fy Czechcomputer nadmíru spokojen. Nikdy jsem neměl problém s doručeným zbožím, ani s příp. reklamací, když mi něco "odešlo" v záruce. Kdybych si měl rýpnout, tak snad jen, že hodně předčasně dávají do katalogu zboží, které není k dostání. Jejich počínání však chápu.
Grataluji!!!
Také doufám, že CZC vyhraje nevím co bych si bez těchto stránek počal jsem na nich skoro pořád a lepší internetový e-shop neznám!!!
Nominace
Nominace ještě nic neznamená, záleží na konečném pořadí (nominovat lze kde koho). Výborné na czechcomputeru je zejména možnost diskuze ke každému výrobku, člověk si tak udělá alespoň nějaký obrázek o tom co vlastně kupuje (a po přečtení hodnocení kolikrát radši ani nekupuje).
...
Ja CZC hlas dal, protoze si myslim, ze je to, ne-li nejlepsi, tak určitě jeden z nejlepsich e-shopu. Diky recenzim, diskuzim, prispevkum, obrazkum a videim to neni jen e-shop, ale web, kde se clovek o danem produktu dozvi mnohem vic nez jinde.... Ale vzdycky je co zlepsovat!
Re:Gratuluji!
Preju Vam dalsi oceneni,zaslouzite si to,kvalitni nabidka,rychle reseni pri reklamaci,neni co resit!!!))
CZC
Ja CZC hlas dal, protoze si myslim, ze je to, ne?-li nejlepsi, tak určitě jeden z nejlepsich e?-shopu. Diky recenzim, diskuzim, prispevkum, obrazkum a videim to neni jen e?-shop, ale web, kde se clovek o danem produktu dozvi mnohem vic nez jinde.... Ale vzdycky je co zlepsovat!
Gratulace a souhlas
Gratuluji a musím potvrdit, že zde se mi nakupuje a hlavně vyzvedává zboží opravdu nejlepe. samozrejme hlasuju
Diskuze
Přeju CZC aby zaznamenali úspěch a myslím že to bude zčásti díky skvělím diskuzím k produktům, to se tak často nevidí a člověk snadno získá přehled o skutečných kvalitách výrobků a jejich mouchy, popřípadě jak je řešit...A někdy je to i prča
Hlas
tak za ty hlasi si pak vyberes odmeny to je taky dobry ja ted setrim body na to mp4 od intelu ci co to je
Hlavně hlasujte! :)
Hlavně nezapomeňte zahlasovat na http://kristalova.lupa.cz/. Je to jen chvilka a bez zbytečných opruzů. Klik klik a je to, ani to nebolelo :-)
OBJEDNAVKA.. OT
zdravim, omlouvam se za OT, lec nevim kam jinam to napsat..vcrea jsem udelal objednavku, lec mi vecer neprisel zadny info mail ci mail o tom ze zbozi bylo poslano..vim jen ze uz to je vyfakturovany..tak prosim o info..cislo objednavky je 4108216068 diky predem