Recenze


Obrázek není k dispozici.

Recenze: Samsung SSD 960 PRO – závratná rychlost

Recenze 20. 11. 2016

Společnost Samsung uvedla na tuzemský trh úplně novou řadu SSD 960 PRO. Ta má představovat to nejlepší, co je možné od jihokorejského elektronického gigantu zakoupit. Nabízí špičkové přenosové rychlosti a více než dostatečnou kapacitu úložného prostoru.

Obrázek není k dispozici.

První pohled na PlayStation 4 Pro: líbivější vzhled, vyšší výkon

Recenze 20. 11. 2016

Hned na dva nové PlayStationy láká společnost Sony před Vánocemi. My se dnes společně podíváme na zoubek většímu modelu se slůvkem Pro v názvu. Ten má představovat tu nejvýkonnější televizní konzoli, jakou je možné aktuálně zakoupit.

Obrázek není k dispozici.

Recenze: Sony Xperia X Compact – kompaktní rozměry a styl

Recenze 19. 11. 2016

Líbivý vzhled v kompaktním balení. Tento krátký popis přesně vystihuje hlavní přednosti chytrého telefonu Xperia X Compact od společnosti Sony. Jak si ukážeme v dnešní recenzi, novinka určená pro letošní vánoční sezónu toho ale umí daleko víc.

Obrázek není k dispozici.

Recenze: Samsung S24F350 – levný monitor pro hráče?

Recenze 13. 11. 2016 14 komentářů

Monitor Samsung S24F350 je na tuzemském trhu čerstvou novinkou. Před Vánoci láká na poměrně zajímavé parametry, které by mohly dostačovat i hráčům. Přitom si zachovává poměrně příznivou cenovku. Je v tom nějaký háček? To budeme zjišťovat v dnešním testu.

Obrázek není k dispozici.

Recenze: LAMAX Tech GentiLight Touch – není lampička jako lampička

Recenze 6. 11. 2016 3 komentáře

Ušlechtilé výrobní materiály, dotykové ovládání a možnost práce až 30 hodin bez elektrické zásuvky. Ne, řeč není o nějakém novém tabletu či počítači, ale o LED lampičce LAMAX Tech GentiLight Touch. Ta si pozornost pro všechny své přednosti rozhodně zaslouží.

Obrázek není k dispozici.

Recenze: DJI Phantom 4 – pohled z ptačí perspektivy ve 4K

Recenze 5. 11. 2016 2 komentáře

Drony jsou fenoménem dnešní doby. Jedním z nejpopulárnějších je aktuálně Phantom 4 od společnosti DJI. Co umí, jak se ovládá a jakou kvalitu mají pořízené záběry? To zjistíme společně v dnešní recenzi.

Obrázek není k dispozici.

Recenze: Samsung C27F390F – levně a zakřiveně

Recenze 30. 10. 2016 3 komentáře

Samsung C27F390F patří aktuálně k těm nejlevnějším monitorům se zakřiveným displejem, které je možné na tuzemském trhu zakoupit. Vyplatí se do této technologie investovat? A co všechno tato novinka umí? To zjistíme v dnešní recenzi.

Obrázek není k dispozici.

Recenze: Synology DiskStation Manager – co umí moderní NAS servery

Recenze 23. 10. 2016 1 komentář

Dnešní recenze bude tak trochu netradiční. Místo konkrétního zařízení se totiž podíváme na operační systém DiskStation Manager, kterým společnost Synology vybavuje svoje NAS servery. Ten toho umí víc, než by se mohlo na první pohled zdát. 

Obrázek není k dispozici.

Recenze: CZC PC GAMING TRANSFORMER – bez kompromisů

Recenze 22. 10. 2016 3 komentáře

Co se stane, když budete chtít tu nejlepší možnou sestavu a nenecháte se svazovat cenovkou ani ničím jiným? Výsledkem může být našlapaná sestava CZC PC GAMING TRANSFORMER Powered by ASUS ROG, na kterou se detailně podíváme v dnešním testu.

Obrázek není k dispozici.

Recenze: ADATA Ultimate SU800 – levně a rychle

Recenze 13. 10. 2016 14 komentářů

Čerstvou novinkou na trhu s moderními SSD jednotkami je Ultimate SU800 od společnosti ADATA. Toto datové úložiště zaujme hned na první pohled svou příznivou cenou, přitom slibuje i dobré přenosové rychlosti. Pojďte se mu společně s námi podívat na kobylku.

Hlavička