Vydání Apple OS X 10.5 bude opožděno kvůli iPhonu

Nový operační systém společnosti Apple s označením Leopard se zpozdí, kvůli poptávce po iPhonu.

Pokud patříte mezi nadšence, jež zastávají produkty společnosti Apple, nebo jen sledujete aktuální vývoj v oblasti informačních technologií, jistě Vám neunikla zpráva o dlouho očekávané novince společnosti Apple, novém iPhonu. Nový iPhone byl poprvé předveden v lednu v San Franciscu na Macworldu. Již v té době švihl vlnu různých názorů, jak už tomu u výrobků Aplle většinou bývá.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dlouho očekávané uvedení mobilního přístroje iPhon na trh, je naplánováno na červen tohoto roku. Na stejnou dobu však bylo naplánováno vydání i nového operačního systému od společnosti Apple s označením Leopard. Podle informací, které ze společnosti Apple unikli, však vypadá celá situace prozatím naprosto jinak. Vydání operační systém Leopard bude kvůli iPhonu odloženo z plánovaného červa až na měsíc říjen. V červnu by tak měla být přístupná pouze zkušební verze tohoto operačního systému. Podle informací je to způsobeno velkou poptávkou po iPhonu. Aby se iPhone stal revolučním mobilním zařízením a splnil tak očekávání společnosti Apple, přeskupila tato firma některé vývojáře operačního systému Leopard tak, aby pracovali na iPhonu.

U mobilního zařízení iPhone očekává společnost Apple stejně velkolepý ohlas, jaký způsobil multimediální kapesní přehrávač iPod. Počin společnosti je tak naprosto pochopitelný, avšak zklamání uživatelů, kteří se Leoparda nemohou dočkat, nikterak nezmírní.

Zdroj: DailyTech

Ohodnoť článek:

Diskuze k článku (5)

No to už je fakt vrchol...

mira.karas 18. 4. 2007 0:34

... kdo ty články píše. To, že neumí napsat slova jako iPhone a Apple mi nevadí, ale "informace unikli" a "vydání operační systém bude odloženo"... Prosí…

RE: No to už je fakt vrchol...

Epik 17. 4. 2007 21:24

jj, s tim souhlasím. Gramatický chyby v některých článcích nemají obdoby!!

Další dacan

Jukeboun 16. 4. 2007 23:44

tyhle lidi mam fakt rád. pořád budou rejpat a pořád budou rejpat..to nemáte nic jinýho na práci..

Chybka

Jukeboun 16. 4. 2007 22:21

ty seš dobrej puntičkář..každej člověk se snad chybý ne?? a myslim že udržování těchhle stránek nebude nejjednodužší tak jim nějaká ta chybka halt uteče.…

Chyby, chyby...

riper 16. 4. 2007 20:47

jn, ty chyby mě taky celkem bijou do očí. červa místo června atd. Jinak se mi iPhone líbí:)