Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
BEDO Ajax jako synonymum bezpečné chytré domácnosti

BEDO Ajax jako synonymum bezpečné chytré domácnosti

Produktové tipy
AJAX Startovací balíček, bílá_1736344386
AJAX Startovací balíček, bílá
Produkt není určen k prodeji.
AJAX LeaksProtect, černý_439879358
AJAX LeaksProtect, černý
Produkt není určen k prodeji.
AJAX Socket - Dálkově ovladatelný zásuvkový adaptér, bílá_1699133512
AJAX Socket - Dálkově ovladatelný zásuvkový adaptér, bílá
Produkt není určen k prodeji.
AJAX HomeSiren - Bezdrátová interiérová siréna, černá_841140329
AJAX HomeSiren - Bezdrátová interiérová siréna, černá
Produkt není určen k prodeji.
AJAX MotionProtect Plus - Bezdrátový duální PIR + MW detektor pohybu, černá_1041812273
AJAX MotionProtect Plus - Bezdrátový duální PIR + MW detektor pohybu, černá
Produkt není určen k prodeji.

Domov je středobod života každého z nás, místo, kam se pravidelně vracíme a kde se chceme cítit dobře a bezpečně. Proto je potřeba zajistit, aby domov skutečně bezpečný byl.

Když člověk zařizuje vlastní chytrou domácnost, často jako první řeší chytré žárovky, dálkově ovládané rolety nebo šikovné nastavení pračky. Přirozeně saháme po věcech, které nám zvyšují pohodlnost žití a ovládání domova. Mnohdy pak ale zapomínáme na něco ještě důležitějšího, a vzpomeneme si až ve chvíli, kdy je pozdě – zabezpečení. Stejně jako si řada řidičů pořídí autokameru až po první vážné havárii, začne člověk nad bezpečností domu přemýšlet, když se ho někdo vykrade nebo mu dům vyhoří. BEDO Ajax však přináší tak příjemné řešení, že jej budete chtít už jen pro samotnou pohodlnost.

Co všechno BEDO Ajax dokáže?

BEDO Ajax přináší kompletní řešení situací, jež mohou pro vás či váš domov znamenat nebezpečí. Nabízí proto zařízení pro ochranu proti vniknutí, pro ochranu před požárem či zaplavením, případně pomůže se vzdáleným ovládáním spotřebičů. Celý systém si můžete poskládat přesně podle svých představ – začnete třeba startovacím balíčkem, následně dokoupíte jednotlivé senzory pro další případy. Vše spolu perfektně komunikuje a na vás už je jen správa přes mobilní aplikaci pro iOS či Android.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

BEDO Ajax je chytřejší, než by vás napadlo

Vzhledem k tomu, že je BEDO Ajax chytrým systémem, dokáže za vás řešit řadu nepříjemností, které na vás u běžných zabezpečovacích systémů mohou čekat. Například taková drobnost, jako je domácí mazlíček či robotický vysavač – zařízení BEDO Ajax používají algoritmy pro detekci lidského pohybu, také bez problémů dokážou poznat rozdíl mezi psem a zlodějem. Na nebezpečí přitom BEDO Ajax upozorňuje pomocí notifikací, zasláním SMS zprávy či přímým zavoláním. Záleží pochopitelně na tom, jak si celý systém nastavíte. A jelikož je centrální jednotka kromě připojení k internetu vybavena i GSM vysílačem a SIM kartou, bude váš domov chránit, i když dojde k výpadku proudu. Hub má ostatně pro tyto případy i záložní baterii na 16 hodin.

BEDO Ajax neobejde žádný útočník

Systém je připraven i na další způsoby sabotáže. Jestliže se například přeruší signál internetu, čidla bez problému fungují dál, s hubem komunikují vlastní cestou a v případě nebezpečí upozorní sirénou. Operační systém z vlastní díly je navíc díky speciálně vyvinutým algoritmům odolný vůči narušení i selhání. Zařízení spolu komunikují speciální rádiovou komunikací skrze protokol Jeweller s víceúrovňovou ochranou. A pokud by kdokoliv zkusil signál narušit, hub informuje uživatele o ztrátě komunikace a díky sledování šumu rozpozná, kdy jde o záměrné rušení či náhodnou událost. V případě detekce záměrného rušení signálu navíc centrální jednotka změní frekvenci komunikačního protokolu a nežádoucí situaci eliminuje.

Pro instalaci systému navíc nepotřebujete profesionála. Mobilní aplikace má interaktivní instrukce a nápovědu, takže vás provede nastavením systému BEDO Ajax pěkně krok po kroku. Jestliže se však obrátíte na odborníka, dokáže s vámi zkonzultovat nejlepší způsob zabezpečení pro zajištění maximálního stupně ochrany. BEDO Ajax navíc podporuje i kamerový dohled, takže do aplikace můžete připojit i kamery výrobců třetích stran.

Které produkty pro vás máme?

Na CZC.cz jsme připravili širokou nabídku zařízení BEDO Ajax. Systém si tak můžete poskládat přesně podle vašich přání a představ. Pro začátek je každopádně ideální BEDO Ajax startovací balíček. V něm naleznete mozek celého systému, tedy hub. Nechybí pak detektor pro ochranu dveří, čidlo pohybu a chytrá klíčenka. Ta slouží pro jednoduché ovládání celého zabezpečení pohodlně jedním kliknutím. Klíčenku navíc budete mít pořád u sebe.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pokud chcete svou domácnost vybavit skutečně pořádně, můžete sáhnout po některém z velkých balíčků, které nabízí kompletní sadu zařízení pro váš domov. Například BEDO Ajax Můj dům, můj hrad obsahuje kromě hubu i klávesnici pro ovládání, detektor pohybu, chytrou klíčenku, detektor zatopení, domácí sirénu, detektor kouře, detektor rozbití skla, magnetický kontakt na dveře či okna a tři detektory pohybu a rozbití oken. Perfektní balíček pro skvěle zabezpečenou chytrou domácnost.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

V nabídce najdete ale i řadu dalších senzorů a zařízení, jako jsou BEDO Ajax LeaksProtect (detektor zaplacení s životností baterie až na 5 let), BEDO Ajax Street Siren DoubleDeck (bezdrátová venkovní siréna s audiovizuální signalizací) nebo třeba dálkově ovládaný zásuvkový adaptér BEDO Ajax Socket (chytrá zásuvka využívající bezdrátovou technologii Jeweller).

 

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru